امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۲- تشخیص حقیقت
تشخیص حقیقت
(روش کار)
(روش کار با رنگ قرمز ، توضیحات به رنگ آبی)
روش کار ساده است. تمامی حقایق ساده اند. سادگی ویژگی حقیقت است.
ابتدا طرز کار را چند بار بخوانید بعد تمرین را انجام بدهید. بهتر است کسی در حین تمرین متن را آهسته برایتان بخواند، وگر نه می توانی متن را روی نوار ضبط کنید.

اگر تا به حال تجربه "احساس نوسانات قلب" را نداشته اید، بهتر است کاملا آرام باشید،سعی کنید به حالت دراز کش نباشید ، چرا که بایستی حواستان جمع بوده و نخوابید.  حال آگاهانه چند دم و باز دم انجام بدهید.در ابتدا ضروری است که با حواس جمع این کار را بکنید ، بعدا همه چیز سریع پیش می رود، طبعا در حالت بیداری حال با بازدم بعدی هوشیاری خود را متوجه چاکرای قلب کنید.
موقعیت چاکرای قلب  قبلا توضیح داده شده، در اینجا با قسمت جلوی  چاکرا ی قلب کار داریم .
از چاکرای قلب خود بخواهید که باز شود و توجه کنید چگونه باز می شود حس کنید« احساس جدید را» شاید برای اولین بار انرا در یک سطح ظریف احساس می کنید.
شک نکنید٬ همه انرا حس می کنند، ما در واقع بصورت ناخود آگاه چیزهای که اتری هستند ،احساس می کنیم
برای مثال هر دردی اتری است و هر کدام از احساسات ما اتری هستند و همه اینها واقعی اند ایا اینطور نیست؟

حال یاد می گیرید نوسانات را حس کنید، با چاکرای قلب خودتان را با حقیقت هماهنگ کنید در حالیکه توجه خود را روی چاکرای قلب متمرکز کرده اید در ذهنتان بگویید "من با حقیقت هماهنگ می شوم.یا چاکرای قلبم با حقیقت مرتعش می شوم٬ یا من با واقعیت نوسان دارم ، فورا چاکرای قلب کاملا گشوده می شود چرا که حقیقت انرژی با ارتعاش بالایی است که باعث گسترش فوری  چاکرای قلب می شود در واقع آن کیفیت عشق بی قید و شرط است.
با عشق و حقیقت در چاکرا یک معیار سنجش تعیین کنید.
هر تمرین را با این معیار مورد سنجش قرار می دهید.
مثل درجه صفر گرماسنج .
حال به احساساتان که در قلبتان گسترش می یابد٬ توجه کنید٬ شاید انبساط  چاکرا را حس می کنید ، این خوب است این حقیقت واقعی است.

امکان دارد که چاکرای قلبتان بلوکه شده باشد، در ان صورت زیاد چیزی متوجه نمی شوید اما تمرین کنید بخصوص با عشق بی قید و شرط چرا که عشق به تدریج بلوکه ها را آزاد می کند.
در حالیکه توجه تان روی چاکرا قلب تمرکز شده ذهنا بگویید من با حسادت همآهنگ می شوم فورا متوجه می شوید چاکرا تنگ و بسته می شود. این نشان می دهد که نوسان پایین احساس می شود وقتی چاکرا رها باشد می توانید بلافاصله حسادت را حس کنید
(حتی بدون اینکه عامل حسادت باشد)از انجاییکه این حس خوبی نیست ، زیاد در این حالت نمانید٬ دوباره برگردید به حالت حقیقت.
حال هر مقداری که می توانید تمرین کنید ، از یک حالت به یک حالت دیگر، و فرق را ببینید.
امتحان کنید: محبت،همدلی،خشم،ظنز،تنهایی،شادی و انچه به نظرتان می رسدتفاوت  را بشناسید: محبت و همدلی ، عشق که تا به امروز شناخته ام . عشق بلاعوض، شادی من ٬شادی اسمان ها ، انگونه که من احساس می کنم
و آن گونه که فرشتهگان احساس می کنند و الی اخر

بدینوسیله شما قادر هستید کیفیت نوسان تمامی احساسات ، اشیا،کلمات،بیانات، اصطلاعات را امتحان کنید. نوسانات درست و خوب چاکرای باز.  و  نوسانات بد چاکرای  منقبض.
 اختلاف ارتعاشات، احساسات که حس می شود بیش از هزاران کلمه معنی داردآیا فوق العاده نیست،انچه را که ما می توانیم انجام دهیم چیزهایی که تا به حال از دست داده ایم با این دانش یک عصر جدید برایتان  آغاز می شود.

حال می دانیم که حقیقت یک نوسان بالا است و غیر حقیقت و یا دروغ نوسان پایین است، همینطور اری، نه٫ درست و غلط ٬خدا ، بد
و بنابر این تما می  قطبی ها دارای چنین ویژگی هستند.
برای امتحان می توانید٫ واژه ای را بیان کنید و به چاکرای قلب توجه کنیدخیلی ساده بگویید آری و سپس بگویید نه  توجه کنید چه حس می کنید.
حال یک عبارتی را که می دانید واقعی است بیان کنید. برای مثال تاریخ امروز  را
امروز روز جمعه سوم بهمن ماه اگر تاریخ واقعی باشد چاکرا  مطمئنا باز می شود حال یک عبارت غیر واقعی بگویید. تاریخ اشتباه و ببیند چه احساس می کنیید ، همینطور با عبارات دیگرتمرین کنید. چاکرای قلب خود عکس العمل نشان می دهد حتی اگرشما حقیقت ویا عبارت را ندانید می توانید بگویید انچه من الان از رادیو می شنوم درست است ببینید چاکرا چه انعکاس نشان می دهد یا انچه این سیاستمدار میگوید درست است، دوست من حقیقت را به من می گوید ، این کتاب برای من مهم است،تناسخ حقیقت است آنچه مریم اینجا در این صفحه می نویسد راست است در سوپر مارکت این غذا برای جسم من خوب است، این سیب هیچ سمی ندارد. همه چیز را به این صورت می توان امتحان کرد. همینطور تمامی محتوایی وب سایت مرا.
اکنون می توانید امتحان کنید کدام سمینار٫ کدام آموزش عملی یا کدام معلم معنوی وگروه برایتان مناسب است.به اینجهت فرموله کردن عبارت خودتان را بدقت مد نظر قرار دهید.بایستی مطمئن شوید که پشت هر عبارت نور و تاریکی نهفته است.اگر فقط گفتید «این برای من خوب است» کافی  نمی باشد بایستی عملا تجربه کنید تا دچاربی اعتمادی نشوید.

حقیقت همیشه قلبتان را باز می کند و ممکن است مواقعی هم شگفت زده شوید. وقتی این تمرین را با افراد دیگری تمرین می کنید ممکن است نتایج شما مختلف باشد ، اگر چه معمولا اینگونه نیست ولی طبیعی است که حقیقت شما با  حقیقت دیگران فرق داشته باشد. این بستگی دارد به عبارتی که بکار می برید. برای مثال اگر می گویید این سیب برای من خوب است ممکن است برای دیگری چیز دیگری باشد. اما وقتی می گویید خدا عشق است پاسخ برای همه یکسان است.
این تمرینات را مرتبا انجام دهید تا احساسات حاصل قابل اعتماد باشد.هر اندازه بیشتر تمرین کنید، همانقدر چک کردن سریعتر می شود و چاکرای قلب با تجربه می گردد.در نهایت ممکن است احساس کنید چاکرای قلب با هر "اگهی و یا هر کتابی که در دست دارید,  مطلبی که از رادیو و تلویزیون می شنوید یا تلفنی که می شود" عکس العمل نشان می دهد.و اگر مایل باشید که همچنان کار با چاکرای قلب را ادامه دهید می توانید عشق بی قید و شرط را هم یاد بگیرد. . طوری عمل کنید که خود احساس می کنید و به شما جرات می دهد، بدانید حقیقت مطلق برای همه یکسان است. از توانایی های خود لذت ببرید. حالا هیچ کس نمی تواند، شما را به غلط متقائد کند.

شاد باشید
 سپاس شده توسط یکتا ، bashar ، farda123 ، zohrearian ، RealArt
دوست عزیز لطفا منبع رو هم ذکر کنید.
با سپاس
تو کنارم هستی ای حضور تابناک و من آسوده ام، آرامم و خاموش

سپاس شده توسط bashar ، جویا
با عرض معذرت
بخش دوم قلب حقیقت را تشخیص می دهد.
شاد باشید
کد:
http://www.puramaryam.de/wahrqualitaet.html#2
 سپاس شده توسط bashar ، جویا