امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فعال شدن چشم سوم
سلام چندی پیش گفتم که در هنگام خوددرمانی نوربزرگ وقوی مثل خورشید ازچشم سومم وارد شد امروزهنگام خوددرمانی با ریکی 3 بودم که وسط کار باز همان روشنایی میان دوابرو آمد وناگاه رفتم بین یک شهری که هرکس مشغول به یک کاری بود پلک که زدم ومیخواستم ببینم کجا هستم دیدم تعداد بسیار اندکی انسان ومابقی هر کدام یک حیوان کامل ویا نیمه انسان ونیمه حیوان بودند از استاد محترم تقاضادارم بفرمایند که آیا چشم سومم باز شده؟
من مدیون وممنون همه آنهایی هستم که به من "نه"گفتند زیرا مرا برانگیختند که آنچه را از آنها می خواستم خودم انجام دهم.
 سپاس شده توسط ayat ، یکتا ، sito ، farda123 ، ساراا ، Iliyababapishkh ، arman23 ، 3 ساعت قبل">esmaeil
(11-25-1396، 12:03 صبح)chakavak3 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام چندی پیش گفتم که در هنگام خوددرمانی نوربزرگ وقوی مثل خورشید ازچشم سومم وارد شد امروزهنگام خوددرمانی با ریکی 3 بودم که وسط کار باز همان روشنایی میان دوابرو آمد وناگاه رفتم بین یک شهری که هرکس مشغول به یک کاری بود پلک که زدم ومیخواستم ببینم کجا هستم دیدم تعداد بسیار اندکی انسان ومابقی هر کدام یک حیوان کامل ویا نیمه انسان ونیمه حیوان بودند از استاد محترم تقاضادارم بفرمایند که آیا چشم سومم باز شده؟

سلام و سپاس Heart

بنظر من خودتون باید تشخیص بدین که این موارد ذهنی هستش یا که ارتباط حقیقی، و یه چیز مهم هم خدمتتون عرض کنم کلا بصیرت چشم سوم هم مراحل و بعدهای مختلف داره و از طرفی به عبارتی رشد و سلامت چاکراها هم بهم وابسته هستش و رشد هرکدوم هم مرحله داره "هرچند استثناهای بسیاری هست".
از حضورتون در هستی سپاسگزارم Angel
 سپاس شده توسط farda123 ، Iliyababapishkh ، arman23 ، bashar ، sito ، 3 ساعت قبل">esmaeil
چشم سوم باز شدن یعنی پیدا کردن ادراک عمیق تر و وسیع تر به زندگی، به هستی. به معنی دیدن جن و پری نیست. این رو بارها در انجمن تکرار کردم. آنچه در ایران به باز شدن چشم سوم معروف هست در واقع مربوط به فعال کردن برخی از توانایی های مربوط به چشم سوم میشه نه صرفا فعالسازی چشم سوم که ممکنه یک عمر زمان ببره.
لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.

قبل از اقدام به دریافت همسویی ها و استفاده از آموزشهای سایت ،( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
و ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) را
مطالعه نمائید
.

سوالاتی که در پیغام خصوصی پرسیده شوند پاسخ داده نخواهند شد، فقط در انجمن سوال کنید.

به دلیل محدودیت زمانی و مشغله قادر به پاسخگویی به همه پیامهای خصوصی و ایمیل نیستم، لطفا فقط در مورد موارد خیلی ضروی پیام دهید در غیر اینصورت نمیتونم پاسخ بدم.

بنده در انجمن امور درمانی انجام نمیدم. لطفا درخواست درمان نفرستید.

یکی از درسهای بزرگترین معنویت این است: بیشتر حس کن، کمتر فکر کن.
 سپاس شده توسط یکتا ، farda123 ، Iliyababapishkh ، arman23 ، bashar ، chakavak3 ، dadan ، سنجاقک ، White swan ، sito ، ayat ، ye doost ، جویا ، Farzam.s ، Orkideh ، zoom ، mohsen41148 ، amir123 ، ahmadreza ، amirkalate ، ساراا ، 4 ساعت قبل">RealArt

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان