امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبریک سال نو
پیشاپیش رسیدن نوروزی دوباره را به هموطنان عزیز و تمامی دوستانی که این روز را به عنوان سرآغاز سال ِ جدید خویش جشن می گیرید در هر مرز و بوم که منزل گزیده اید صمیمانه تبریک می گویم و سالی پر از برکت و شادکامی را برایتان آرزومندم. 

همواره سبز و پر طراوت باشید.
جویا
 سپاس شده توسط arp220 ، dadan ، یکتا ، Valizadeh ، ayat ، سنجاقک ، White swan ، alizobeidi ، Reza809 ، Orkideh ، خداپرست ، Somi ، amir123 ، baharan
[تصویر:  67790_254.jpg]
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط dadan ، یکتا ، سنجاقک ، White swan ، جویا ، Reza809 ، Orkideh ، خداپرست
سلام
آغاز سال نو خورشیدی و رسیدن نوروز باستانی را ، از پیشگاه آسمانی  امام مهربانی ها امام رضا؛ خدمتتون  تبریک عرض میکنم.
استاد عزیز و دوستان گرامی، در این جایگاه خوش به یادتان هستم 
دعای خیرم بدرقه راهتان باد ...
 سپاس شده توسط White swan ، یکتا ، bashar ، سنجاقک ، جویا ، dadan ، Reza809 ، Orkideh ، خداپرست
سال نو رو به همگی عزیزان انجمن به خصوص استاد باهوروچی تبریک میگم. انشاالله سال جدید در کنار شما عزیزان چیزهای زیادی رو یاد بگیرم و به خوبی استفاده کنم ، پاینده و شاد باشید  Heart
این نیز بگذرد ...
 سپاس شده توسط یکتا ، bashar ، سنجاقک ، جویا ، dadan ، Reza809 ، Orkideh
سال نو مبارک
ماهاچیتا جویا سنجاقک و باقی دوستان سال نو شما مبارک
 سپاس شده توسط bashar ، سنجاقک ، جویا ، dadan ، Reza809 ، Orkideh
سلام دوستان من هم به نوبه خودم عید نوروز را  به همه شما عزیزان تبریک عرض میکنم وسالی پربرکت وپرازشادی وآرامش را برایتان آرزومندم.

خداوندا، دراین سال نو                                   دل مردمان این سرزمین راچنان درجویبارزلال رحمتت شستشوده      که هرکجاتردیدی هست ایمان   هرکجازخمی هست مرهم   هرکجانومیدی هست امید وهرکجا نفرتی هست عشق جای آنرا فراگیرد، آمین. . .     نوروز 1397برشما مبارک. 
خدایا
آسان بودن دشوار است،آسانم کن
                      آنچه نیستم که باید،آنم کن
 سپاس شده توسط bashar ، سنجاقک ، White swan ، جویا ، dadan ، Reza809 ، Orkideh ، خداپرست
سال خرم فال نیکو مال وافر حال خوش
اصل ثابت نسل باقی تخت عالی بخت رام.
عید بر تمامی شما دوستان عزیز مبارک.

[تصویر:  7sin.jpg]
 سپاس شده توسط White swan ، bashar ، یکتا ، dadan ، farzad78 ، Orkideh
سلام
سال نو رو به خانواده بزرگ جیوتی مارگا همه دوستان خوبم و  عالیجناب ماهاچیتای عزیز تبریک میگم
الهی وجود نازنین همه تون غرق خوشبختی، نور و عشق باشه شماهایی که برای کاستن درد و رنج انسانها به روی زمین اومدید
از تک تک شما دوستان خوبم و استاد گرامی سپاسگزارم از اینکه همیشه راهنما و هدایت گر بقیه دوستان هستید  و دانش ارزشمند و تجربیات بی نظیرتون رو در اختیار همه قرار میدید
در این سال جدید آرزو می کنم پروردگار افکار نو و آگاهی و شناختی نو به همه ما ارزانی بدارد  امید که سال جدید سال دستیابی تان به هر آنچه از خدای بزرگ و فرشتگانش طلب می کنید باشد از یزدان پاک برای همه دوستان عزیزم بهروزی سلامتی تندرستی بی زوال سعادت و رشد معنوی روز افزون خواستارم.  سپاس از بودنتان Heart
پر طراوت همچون آبشاران باشید. نوروزتون مبارک.
 سپاس شده توسط arp220 ، رها66 ، White swan ، dadan ، farda123 ، خداپرست ، bashar ، ریکی ، یکتا ، Melica ، جویا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان