نظرسنجی: امکان داره؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بلی
100.00%
4 100.00%
خیر
0%
0 0%
مجموع 4 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال ابعادی اجسام
سلام خوش خبر باشید با اخبار جدید تالار
اجسام خارجی مثل فلزات ریز که از راه دهان یا از راه اسیب جسمی وارد بدن شدند یا مثلا پرز پتوی های نظامی که وارد ریه شده خاری که تا عمق بدن پیشروی کرده از این دست موارد
چطور میشه بدون عمل جراحی این ها رو از بدن بیرون اورد؟مثلا فلزاتی که داخل بدن جاخوش کردند رو مثلا سطح ارتعاشش رو اینقدر برد بالا تا توانایی اینو داشته باشه از مثلا دیوار عبور کنه بعد اونوقت با مگنت اونو جذب کرد انداخت دور
همچین چیزی ممکنه؟
 سپاس شده توسط Reza809 ، chakavak3 ، bashar
(2-3-1397، 09:44 عصر)ahmadreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خوش خبر باشید با اخبار جدید تالار
اجسام خارجی مثل فلزات ریز که از راه دهان یا از راه اسیب جسمی وارد بدن شدند یا مثلا پرز پتوی های نظامی که وارد ریه شده خاری که تا عمق بدن پیشروی کرده از این دست موارد
چطور میشه بدون عمل جراحی این ها رو از بدن بیرون اورد؟مثلا فلزاتی که داخل بدن جاخوش کردند رو مثلا سطح ارتعاشش رو اینقدر برد بالا تا توانایی اینو داشته باشه از مثلا دیوار عبور کنه بعد اونوقت با مگنت اونو جذب کرد انداخت دور
همچین چیزی ممکنه؟
سلام فلزات را نمیدونم ولی چند ماه پیش شیشه شکست وروی مفصل انگشتم رفت.فکر کردم همشو بیرون آوردم ولی خیلی دیروخیلی بدجوش خورد ولی درد میکردتا اینکه توی یکی از خود درمانیها که سلول به سلول بدنمو درمان میکردم فرداش دیدم مفصل انگتم درد میکنه وجای جوش خورده میخاره .دیدم شیشه مونده آمده زیر پوست انگشتم
من مدیون وممنون همه آنهایی هستم که به من "نه"گفتند زیرا مرا برانگیختند که آنچه را از آنها می خواستم خودم انجام دهم.
 سپاس شده توسط خداپرست ، goodboy_313 ، bashar ، baharan ، ahmadreza ، amirkalate ، RealArt

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان