امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه تکنیک خاص
سلام خدمت همگی
چند روزیه که دارم مقالاتی راجع به هواوپونوپونو میخونم و راستش یه تکنیک به ذهنم رسیده
همون طور که یدونید تو این روش چهار جمله رو برای پاکسازی مشکلاتمون میفرستیم و یا تو کار با انواع انرژی ها میتونیم انرژی رو برای شفا یک موضوع یا رویدا خاص و یا مشکلی در گذشته فرستاد.

حالا به نظر شما میشه مثلا یه خاطره یا حادثه تلخ رو روی کاغذ به اختصار بنویسیم و بعد بین دو دستمن بگیریم و به نیت شفا کارمای اون موضوع ذکر هایی مثل صلوات یا استغفار رو بگیم؟
لطفا همگی نظرتون رو بگید
با تشکر
 سپاس شده توسط خداپرست ، bashar ، maryam2090 ، baharan
با درود.
دوست عزیز برای انسان و خواست های او هیچ محدودیتی وجود ندارد مگر آنچه خودش برای خودش خلق کند...
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط یکتا ، جویا ، انوشه ، mehdimll ، maryam2090 ، baharan
(5-7-1397، 09:05 عصر)mehdimll نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همگی
چند روزیه که دارم مقالاتی راجع به هواوپونوپونو میخونم و راستش یه تکنیک به ذهنم رسیده
همون طور که یدونید تو این روش چهار جمله رو برای پاکسازی مشکلاتمون میفرستیم و یا تو کار با انواع انرژی ها میتونیم انرژی رو برای شفا یک موضوع یا رویدا خاص و یا مشکلی در گذشته فرستاد.

حالا به نظر شما میشه مثلا یه خاطره یا حادثه تلخ رو روی کاغذ به اختصار بنویسیم و بعد بین دو دستمن بگیریم و به نیت شفا کارمای اون موضوع ذکر هایی مثل صلوات یا استغفار رو بگیم؟
لطفا همگی نظرتون رو بگید
با تشکر
سلام دوست عزیز این روشی که شما طرح کردید در واقع جهت دهی انرژی یک ذکر برای یک نیت که حالا اینجا پاکسازی هست می باشد.بسته به اینکه اون ذکر آیا در این زمینه انرژی اش کارامد باشد یا نه نتیجه میتونه خیلی عالی یا عادی و کم باشه
به تو سر بسته و در پرده بگویــم***تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را
آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی***خودِ تو جان جهانی
گر نهانـی و عیانـی***تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی
تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی***تو خود اسرار نهانی

سپاس شده توسط maryam2090 ، mehdimll ، chakavak3 ، فاطمه ، Farzam.s ، baharan ، RealArt
با سلام به دوست عزیز در پاسخ به سوالتون  باتوجه به شواهد و قراینی که در این زمینه وجود دارد  باید گفت ذکر استغفار اگر قلبی و با لحاظ شرایطش باشد مسلما موثر است در پاکسازی و منفی زدایی البته همانگونه که اشاره شد بشرطها چراکه اگر موضوعی که بنای پاکسازی اش را داریم مواردی از حق الناس است که ضایع کرده ایم  طبعا در کنار پاکسازی ذهن و دل  بدیهی است ان حق باید ادا شو د انچه ما فهمیده ایم 
خود ذکر بخشش و طلب عفو درون خود جبران و تلافی را بدنبال دارد یعنی دکر لفظی بخشش بخش اول و جبران در عمل بخش دوم و غائی ان است
فارغ از این مساله و نیز حق الله...طبعا ارتعاش بخشش و ذکر استغفار ارتعاش تلاش برای جبران و اصلاح مسیر میباشد
اینکه موردی را که ازان رنجیده ایم را در دستان خود بگیریم و با دکر استعفار به ان ارتعاش بدهیم تالی تلو ان باید این باشد که ما را هدایت کند که برای  رفع کارما ی منفی ان  حرکت کنیم .
پس به نطر من انچه شما به اشاره داشته اید مقدمه است و اثر گدار و لازم اما کافی نیست اذکار اربعه ی .هو اوپونو پونو معانی و مفاهیم بالایی دارند
اینکه من بخود برترم بگویم
ببخشید....یعنی رهایی از گدشته و سرزنش و حس گناه
اینکه بگویم
متاسفم....یعنی پذیرش مسولیت

اینکه بگویم 
متشکرم ....یعنی نگاه به داشته ها
و
اینکه بگویم 
دوسست دارم....یعنی صلن درون!
ارادتمند علیرضا گلیم باف
 سپاس شده توسط mehdimll ، انوشه ، دیروز، 08:37 عصر">bashar

پرش به انجمن: