امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خستگی
سلام
من از وقتی که همسویی کوسو ری رو گرفتم یه دو ماهی هست که به شدت در طول روز خواب الود و خسته ام به طوری که از شدت حواب نمیتونم خودم رو کنترل کنم.
در حالی که خواب منظمی هم دارم
دلیلش چی میتونه باشه؟ ایا ممکنه همسویی الوده بوده باشه؟
و این که ایا امکان قطع اون همسویی هست چون من یه سه هفته ای هست که اصلا ازش استفاده نمیکنم؟
 سپاس شده توسط Farzam.s
(5-15-1397، 10:44 عصر)mehdimll نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من از وقتی که همسویی کوسو ری رو گرفتم یه دو ماهی هست که به شدت در طول روز خواب الود و خسته ام به طوری که از شدت حواب نمیتونم خودم رو کنترل کنم.
در حالی که خواب منظمی هم دارم
دلیلش چی میتونه باشه؟ ایا ممکنه همسویی الوده بوده باشه؟
و این که ایا امکان قطع اون همسویی هست چون من یه سه هفته ای هست که اصلا ازش استفاده نمیکنم؟
سلام
خواب آلودگی بعد از همسویی  ها بیشتر برای این هست که انرژی شما  توی سطوح برتر داره با سیستم انرژی که همسویی گرفتین هماهنگ میشه. تا بدن فیزیکی به آرومی با تغییرات الکترومغناطیسی جدیدی که دریافت کرده خودش رو وفق بده. برای این منظور بهترین انتخاب انرژی هوشمند این هست که بدن در حالت خواب باشه تا بتونه انرژی توش نشست کنه. در ضمن وقتی انرژی انسدادها رو باز میکنه و انرژی های مانده و به اصطلاح آماسیده رو پاکسازی میکنه این انرژیها به سطح فیزیک میان تا بیرون ریخته و پاکسازی بشن. در این حالت بدن ممکنه دچار رخوت و سستی و خواب آلودگی به اصطلاح تاماسیک بشه.

احتمالا با فواصل کم و بدون توجه به ظرفیت فیزیکی و انرژیکی سیستم بدنتون همسوییها رو دریافت کرده باشید.

ی موضوع دیگه اینکه تو چند ماه اخیر انرژی یونیورس بسیار سنگین و چالش بر انگیز بوده و هست ، پورتال های عظیم انرژی به سوی زمین باز شده و ما خواهی نخواهی به عنوان بخشی از این کائنات تاثیرشو به نحوی داریم تجربه میکنم. مخصوصا که سه تا خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی پشت سر هم چالش انرژیکی کمی نیست... در نهایت داریم شرایطی رو میگذرونیم که باید کهنه ها و انسدادهای چندین و چند ساله بیرون ریخته بشه تا جا برای انرژیهای نوین و آگاهی بخش و ارتقا دهنده باز بشه.

وقتی یکبار همسویی انرژی رو دریافت کنید اون همیشه با شما همراه هست. و شما با تمرین ها و کار با انرژی اونو تقویت می کنید. پیشنهاد میکنم از تکنیکهای تقویت کننده مثل پرانایاما، مدیتیشن چرخش انرژی ، یوگا، رقص، پیاده روی در طبیعت، دوش نمک یا گذاشتن پاها در آب نمک و تکرار ذکر اوم ، دور بودن از موبایل و شبکه های مجازی خوردن و نوشیدن آب و غذاهای سالم و شادی و امیدواری استفاده کنید.

صبور باشید و به تمرینات ادامه بدین...

پیروز و سلامت باشید در پناه حق

سپاس شده توسط mehdimll ، آیلا ، farzad78 ، انوشه ، جویا ، RealArt ، bashar ، رزم آور نور ، rhm ، Farzam.s ، Valizadeh ، یکتا ، zoom ، mehrbanoo980

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان