امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ای اف تی
سلام
من با ای اف تی روی یه مشکل کار کردم و چند تا خاطره به ذهنم اومد سعی کردم با ای اف تی رفعش کنم اما نشد جالبه که حتی چند بار بهش ریکی هم فرستادم اما شدت خاطره هیچ تغییری نکرد مشکل کجاست به نظرتون؟

استفاده از روش درمانگر نادیده در ای اف تی چه جوریه؟
 سپاس شده توسط Farzam.s
با سلام 

امید که مطلب رو در این قسمت به شکلی موثر خونده باشید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز ای اف تی پدیده ای یه که کارش لایه برداری از مشکلی یه که شما اون رو به ظاهر سطحی می بینید اما مثل یه پیاز دارای لایه های داخلی و تو در توی ِ زیادی یه . اگر بر روی یه مشکل ضربه می زنید و لایه های دیگه با شدت بیرون می ریزه یعنی اینکه مسئله از عمق ِ بالایی در باورهای شما نشات گرفته .

حالا یا شما روشی رو که در قسمت بالا به عنوان ِ اولین پست ِ ای اف تی گذاشتیم می خونید و با مطالعه ی سایر مقالات و پستهای ای اف تی یواش یواش یاد می گیرید که چطور سناریوهای تکامل یافته تر رو روی خودتون پیاده کنید ، یا راه ِ ساده تر رو استفاده می کنید و فقط بر رویِ تک تک ِ ذهنیتهایی  که به سراغتون می آد ، و می تونید حتی اونها رو که به ذهنتون سرازیر میشه در میان ِ ای اف تی هم یادداشت کنید ، با سناریویی جدا و ساده ، منحصرا با استفاده از جملات یا عبارتهایی مثل ِ : " این مشکل " شروع به ضربه زدن کنید و روی اون مشکل تمرکزتون رو بزارید و با ضربات ِ پی در پی با چند دور رفت و آمد روی ِ نقاط ِ متفاوت ِ کلیدیتون ، شدت ِ آزار ِ احساسی یا جسمیتون رو کاهش بدید. 

خیر پیش و در پناه حق محفوظ
جویا
 سپاس شده توسط bashar ، انوشه ، rhm ، آیلا ، ریکی ، mehdimll ، abbasss ، Farzam.s ، سنجاقک ، hojjat10

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان