امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همسویی
سلام ببخشی بچه ها
اکه در دریافت یک همسویی نیت کنیم که در صورتی که اون همسویی پاک و شفابخشه دریافتش وکنیم این نیت اجرا میشه؟

و این که اگه یه همسویی رو دریافت کردیم و یه مدو باهاش کار کردیم اما همچنان حس خوبی بهش نداشتیم امکان قطع اون وجود داره؟؟
با سلام 

در پیغام خصوصی هم خدمتتون عرض شد، اما اینجا برای اون دسته از افراد دیگه هم  که سوالاتی از این دست براشون پیش می اد عرض می کنم که آنچه من تا کنون از تجربه هام آموختم و بهش ایمان دارم اینه که :
همونطور که شما با نیت اولیه ای خودتون رو بر روی دریافت یک انرژی باز گذاشتید و ادراک کردید که اون انرژی بر وجودتون جاری شده  و در ضمیرتون نشسته، به همون نحو هم می تونید بر روی توقفش، خودتون رو باز بگذارید و اجازه بدید از وجودتون رخت بربنده و خارج بشه؛ اما در فاصله ی بین جاری کردن انرژی و استفاده از اون، و ادراک ِ اینکه نمی خوایید دیگه ازش استفاده کنین، یک سری اتفاقاتی به وقوع پیوسته و اونهم بالا رفتن جنس ِ آگاهی ِ شما بوده که تغییر و تحولی رو با خودش براتون به ارمغان آورده و این آگاهی دیگه چیزیه که به لطف حق نسیبتون شده. در راستای روبروشدن با این آگاهی ، افراد دو راه دارن : یا از اضافه شدن این آگاهی و درسی که گرفتن ، قدردان باشن (حتی اگه نتیجه ی ظاهری ِ جالبی براشون نداشته اما درک کنن که اونها رو در واقع و در حقیقت به پله ی بالاتری از ادراک رسونده ) و به چشم یک حسن نگاهش کنن؛ یا اینکه شروع به ندامت و افسوس خوردن و لعن و نفرین خودشون و دیگرانی کنن ، که این دومی کاری بیهوده است و وضعی رو نه تنها به سامان نمی کنه که موجبات ایجاد کارماهای اضافی هم می کنه.

ما با سه حال کلی در این شرایط یا شرایط مشابه اون روبرو می شیم : 

یا ما می دانیم که انرژی ای از راههایی درست کانال شده و بر مبنای درخواست و قرارداد الهی ای که کانال کننده، ما رو دعوت به رعایتش کرده، اون رو دریافت می کنیم ، که در اینصورت با جاری کردن اون انرژی و همسو شدن باهاش، در رو به روی پذیرفتن ِ تحولی که اون انرژی برای پاکسازی ذهن و روح و جسممون داره ، باید باز بگذاریم ؛ پس اینکه اگه یه انرژی داره کار پاکسازی شو درست انجام می ده ، و در بعضی قسمتهای وجودمون داره اصلاحی رو انجام می ده که مثه تزریق واکسن درد داره، معنیش این نیست که اون انرژی برامون بد بوده، و به نوعی اینگونه فکر و تصور دارای اسلوب و پایه ای صحیح نیست ، اگر خواهان تحولیم لاجرم باید خانه تکانی را استقبال کنیم حتی اگر از خاکهای تکانده شده به سرفه افتاده باشیم؛

در حالت دوم ، ما همسویی ای رو به اشتباه و خارج از رعایت کردن ِ عرفی که موسس و کانال کننده اش برای اون دریافت مقرر کرده،  شروع به همسو شدن باهاش می کنیم مثلا موسس اولیه گفته پولی رو براش باید به مبلغ ایکس پرداخت کنین ولی ما می ریم از یه سایتی که نمی دونیم چقدر کارهاش درسته ، ناآگاهانه و از روی کمبود اطلاعات ، اون همسویی رو به زیر قیمت ِ تعیین شده ی کانال کننده اش خریداری می کنیم یا مجانا دریافتش می کنیم و از اون همسویی استفاده هم می کنیم ، در اینصورت اصلا دل نگران نباشید چون حکم های الهی مانند حکمهایی که در محکمه های زمینی انجام میشوند نیستند، شما اگر در اثر ناآگاهی و عدم اطلاعات، کاری رو انجام بدین تنبیه یا گوشمالی ای نصیبتون نمی شه ، کافیه از همین حالا این ارتباط رو آگاهانه قطع کنین و تقاضای اصلاح رو در وجودتون داشته باشید. شاید تلنگری از نظر ذهنی و در دنیای درون و برون  بهتون زده شده باشه اما فقط قصد جلب کردن ِ توجه شما رو داشتن که بدانید من بعد از این ، آگاهانه تر انتخابهاتونو انجام بدین، و متفاوتتر از قبل عمل کنین. پس برای اصلاح امور در اینصورت، مرتبا به شکل گفتن ذکر یا مانترا با خودتون تکرار کنین: "من اشتباهی مرتکب نشدم و هر آنچه اتفاق افتاده با داشتن دانشی که داشتم کاری درست بوده و همه ی اینها برای رشد دادنِ من بوده و با توجه به آگاهی ای که پیدا کردم قدردانی از ارتباطم رو با دنیای درون و برونم انتخاب می کنم و اجازه می دم این نور و عشق، ذهنیت تنبیه و مجازات رو از وجودم به نرمی و با شفافیت بشوره" ظرف زمان بسیار کوتاهی با تکرار بسیار این جملات به آرامش می رسید؛ 

و اما حالت سوم که ما ته دلمون می دونیم با خریدی ارزانتر یا رایگان( در صورتی که موسس یا بنیانگذار یا نویسنده و ... راضی نبوده که رایگان دسترنجش پخش بشه) اشتباهی مرتکب شدیم اما احساسات خودمون و وجدانمون رو هی داریم سرکوب می کنیم که : " نه بابا همه اینکارو می کنن ، منم روشون! این بز خری زرنگی یه، یه معامله ی سودمنده و چون بقیه هم این کار رو می کنن پس جاافتاده که درسته و ...." در حقیقت راه رو داریم به غلط می ریم؛ ما همیشه و همیشه و باید که، با دیگران متفاوت عمل کنیم چون هر کدوم از ما رو به قول قدیمی ها توی گور خودمون می خوابونن! هر کسی بدون اینکه از روی دست دیگری در زندگی تقلب کنه باید جواب سوالهای امتحانی خودشو بنویسه تا بهش نمره ی قبولی در رفتن به سطحی بالاتر داده بشه. بدون اینکه بدونیم و متوجه باشیم سوالهای امتحان ِ هر کسی با دیگری فرق داره و جوابهای تقلبی ، اصلا به درد جواب ِ برگه ی امتحانی ما نمی خوره، حتی سعیمون رو بر این نمی زاریم که یه کم از داشته های وجدانیمون استفاده کنیم و یه ذره تعقل و نیکی بهش اضلفه کنیم تا شاید یه جواب بسیار عالی و منحصر به فرد رو در برگه هامون بنویسیم. با تمامی شجاعت و حکمت الهی اعتراف می کنم که هر چی از رو دست دیگری نوشتیم از نوع تقلب محسوب می شه، اگه  از روی نیکی کردنهای بقیه بدون بینش یه تقلبی بنویسیم در بلند مدت چون به عمق اصول انجام دادن نیکی ها پی نبردیم ، اسمش می شه ریا ؛ و اگه تقلب از روی بدیهای افراد کرده باشیم و هی روشون سرپوش زرنگی چسبونده باشیم اسمش می شه اجحاف و تجاوز به حقوق دیگری.
این در مورد انتشار دادن فیلمها یا کتابهایی که نویسنده  و تهیه کننده با زحمت ماهها و سالها کار کرده تا دسترنج کارش رو برای گذران زندگیش داشته باشه هم صدق می کنه. هر جا اجحافی از این دست انجام بشه و حق کسی ضایع بشه نفس آیه ی "من یعمل مثقال ذره شرا یره " اعمال خواهد شد حتی اگه همه ی دنیا به همراه ما اینکار رو انجام داده باشن یا حتی اگه برای فرار از عکس العمل و بازگشت کارشون به پشت قله ی کوه قاف مهاجرات فرموده باشن؛ پس در این حالت هم باز مایی که به خودمون بیاییم سود کردیم، چون جلوی ضرر رو از هر جا بگیری منفعته! چون از عملکرد قدیممون آگاهی پیدا کردیم ، مسئولیتش رو می پذیریم و از این به بعد عملکردی صحیح تر انجام خواهیم داد، خودمون و دیگران رو می بخشیم و برای اونهایی که هم که نمی دونن دارن چه عمل نادرستی رو انجام می دن ، نور و عشق می فرستیم که زودتر از دیر شدن!  به آگاهی مورد نیازشون برسن.  از اینجا دیگه گشایش برامون آغاز می شه و بخشودگی نصیبمون می شه و به لول جدیدی از آگاهیمون قدم می گذاریم. 
یادمون باشه دادگاه عدل الهی و سیستم تنبیه خودکار وجدان و ارتباطش با جسم و روان، شوخی نیست، یه حقیقت محض و در عین حال ایده اله که برای رشدمون لازمه اما خب قرار هم نیست تنبیه سیستم خودکار بدن، برای کارهایی اینچنینی تنبیهی ابدی باشه چرا که اینجوری بی عدالتی خداوند رو تضمین می کرد! مثلا سه روز خطا کنی و یک میلیون سال مجازات ببینی! باید چشمها را شست و جور دیگر دید: خودمون رو خیلی راحت تر از اینها می تونیم ببخشیم و به جلو حرکت کنیم. 

خیر پیش و در پناه حق محفوظ
جویا
 سپاس شده توسط mehdimll ، RealArt ، انوشه ، سنجاقک ، آیلا ، zoom ، bashar ، یکتا
سلام استاد عزیز.آیا امکان دارد که همسویی کاروناکی را در این حین دریافت نمود؟با سپاس از محظر جنابعالی

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان