امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویروس کرونا
سلام دوستان عزیز . اطلاعات بنده راجع به علل معنوی و ماورایی زیاد نیست . دوست داشتم در تجربیات شما دوستان شریک باشم .آیا به نظر شما این اتفاق که تمام دنیا را تحت تاثیر قرار داده علتی معنوی دارد ؟ چه درسی میتوان از این ویروس گرفت؟ آیا به این فکر کردید که با ریکی فرستادن به این ویروس بشود کاری کرد ؟ سپاسگزارم از دوستانی که در سایت فعال هستند .سایت دوباره باید مثل زمانی که استاد ماهاچیتا بودند فعال باشد .شاید استاد فعالیت مارا و اشتیاق مارا برای کشف نور ببیند و دوباره باز گردد.از همه دوستان سپاسگزارم.
 سپاس شده توسط RealArt ، farda123
سلام
از نظر من و برداشت شخصی خودم بله ۱۰۰ درصد ربط داره به مسائل ماورایی...
نمیدونم در چه حدی اطلاعات دارید در این زمینه ...اما اینطور که به نظر میاد از سال ۲۰۰۰ به بعد و مخصوصا سال ۲۰۱۲ که شایعه هم کرده بودن زمین در حال نابودیست در واقع زمین وارد بعد جدیدی شد که ارتعاش زمین از اون موقع خیلی بالاتر رفته و روز به روز به صورت تصاعدی داره میره بالاتر...این باعث بیداری تمام موجودات در زمین میشه و در این بین شیاطبن و دورگه های انسان و شیطان و که دنبال راهی ان که بتونن این ارتعاشات والا رو خنثی کنن ...هر روز دنبال راهی هستن تا با دادن و تزریق انرژی منفی به اهالی زمین کمی از این ارتعاشات والا رو خنثی کنن...
حالا یه روز جنگ ...یه روز تهدید به جنگ ...یه روز تحریم...یه روز ترس از گرسنگی و ترس از کمبود منابع...یه روز با بیماری !!! اینها همش برنامه ریزی شدست
اول اینکه از طریق این انرژی ترس دسته جمعی که ایجاد میشه شیاطین و موجودات منفی بهترین نفع رو میبرن و تغذیه میکنن و دوم این انرژی های منفی ایجاد شده ارتعاشات رو خنثی میکنن...
بالخره نیروهای منفی راحت ننشستن و مدام در تلاشن مشکلی ایجاد کنن که این روند بیداری رو به تاخیر بندازن
برای همین تو قرآن هم خداوند میفرماید که کافران میخواهند نور خدا را با دهنشان خاموش کنند اما خداوند نور خود را کامل میکند هر چند کافران دوست نداشته باشند...

داریم به یه نقطعه عطف تاریخی نزدیک میشیم...میگن ۲۰۲۲ بهشت دوباره روی زمین برپا میشه...اما تا اون موقع حوادث طبیعی و عمدی و...زیاد خواهد شد که نقطه اوجش ۲۰۲۱ هست
امیدوارم خداوند رحمتشو شامل حال هممون بکنه و نجاتمون بده ??

الان لایت ورکرها هم دارن روی این موضوع کم و بیش کار میکنن و همسویی هایی رو ارائه میدن برای افزایش مقاومت در برابر ویروس و افزایش سیستم ایمنی و...

با سپاس
 سپاس شده توسط Samir58 ، RealArt ، farda123
سلام دوست عزیز بله بنده در سایتhttps://www.spiritualresearchfoundation.org با این موضوعی که عنوان کردید آشنا شدم .و برایم خیلی جالب بود که چگونه انرژی های مثبت و منفی در دنیای ماورا در حال نبردند . به امید روزی که شاهد پیروزی انرژی های الهی و نیروهای معنوی باشیم که البته هر کدام از ما سهم خود را باید در این پیروزی ایفا کنیم .با فرستادن انرژی های پاک و الهی از جانب خود.با سپاس
 سپاس شده توسط goodboy_313 ، RealArt
با درود.
دوستان عزیز پیشنهاد میدم خودتون رو درگیر این شنیده ها نکنید و به قول حضرت حافظ: جنگ 72 ملت همه را عذر بنه چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند.
حکایت همه ما حکایت آن شاه یهودی است که در مثنوی مولانا آمده:

بود شاهی در جهودان ظلم‌ساز

دشمن عیسی و نصرانی گداز

عهد عیسی بود و نوبت آن او

جان موسی او و موسی جان او

شاه احول کرد در راه خدا

آن دو دمساز خدایی را جدا

لب کلام. داستان جنگ میان نور و ظلمت و خیر و شر فقط برای کسانی که احولند و به 2 نیروی خیر و شر باور دارند ساخته شده...
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط Samir58 ، سیلوستر ، RealArt ، سروچمان
از نظر بنده هم هیچ ربطی به جنگ بین تاریکی و نور ندارد چون این دو نیرو از هم جدا نیستند فقط ویروس ها روز به روز قویتر میشوند چون ما شیوه زندگیمان را تغییر داده ایم و به سمت نابودی بشر در حال حرکت هستیم از غذای های منجمد و غیر سالم و پرورشی گرفته تا نابودی لایه ازون و یخچال های طبیعی و غیره...
 سپاس شده توسط bashar ، سیلوستر ، Samir58
قویترین ویروسی که باید ازش دوری کنیم "ترس" هست. ترس از چیزی، توجه به چیزی، یعنی دعوت کردن آن چیز به زندگیمان. بهداشت را رعایت کنید اما در موردش حساسیت روانی به خرج ندین چون خودش از ویروس بدتره. همین الان در بدن شما صدها ویروس هست، اما چون سیستم ایمنی بدنتون فعاله، بهتون آسیبی نمیرسه، اما اگر سیستم ایمنی بدنتون از کار بیفته ممکنه در عرض مدت کوتاهی بدنتون از کار بیفته یا به عبارتی بمیره.

ترس و احساسات منفی بیش از هرچیزی بدن رو ضعیف میکنند. پس روی افکار مثبت متمرکز باشید و با ورزش، تغذیه سالم، مراقبه و عبادت و یوگا و... انرژیتون رو افزایش بدین.
توجه توجه! لطفا در پیام خصوصی و ایمیل به بنده درخواست همسویی ارسال نکنید. بنده فعلا هیچ همسویی ارائه نمیکنم.
و لطفا  "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط razagh ، سیلوستر ، bashar ، amirs2077 ، Samir58 ، zoom ، ashurvand ، amir123 ، ayat ، RealArt ، arp220 ، سنجاقک ، abbasss ، Farzam.s
سلام خدمت دوستان واستاد عزیزم
میخواستم نظرتون رو درمورد آب گانس که آقای کشه ادعا می‌کنند که ویروس رو درمان میکنه بدونم
ممنون از لطف بی دریغتون??
مردان تو در دایره‌ی کن فیکون
دل نقطه‌ی وحدتست و از عرش فزون
گر در چیند نقطه‌ی دردت ز درون
حالی شوی از دایره‌ی کون برون
سلام و عرض ادب

افرادی که کار درمان میکنند متعدد هستند.

در زمینه های دیگه مانند آنفولانزا و... من کار کردم، اما تا حالا در مورد کرونا موردی پیدا نکردم که اقدام به درمانش کنم.

لطفا اگر شخصی از دوستان و آشنایان شما به این ویروس مبتلا شده و در منزل قرنظینه هست و همچنین داوطلب درمان از راه دور هستند پیام خصوصی بدید به بنده اینشالله که بتونم کمکی کنم. کاملا رایگان هست.
 سپاس شده توسط arp220

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان