امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادات
دوستان خوبم اگر نظری برای بهبود انجمن ، مطالب ، بخش بندی و... دارید درخواست می کنم بنویسید که بتونیم از اونها برای بهبود روز افزون سایت استفاده کنیم. با سپاس
لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.

قبل از اقدام به دریافت همسویی ها و استفاده از آموزشهای سایت ،( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
و ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) را
مطالعه نمائید
.

سوالاتی که در پیغام خصوصی پرسیده شوند پاسخ داده نخواهند شد، فقط در انجمن سوال کنید.

به دلیل محدودیت زمانی و مشغله قادر به پاسخگویی به همه پیامهای خصوصی و ایمیل نیستم، لطفا فقط در مورد موارد خیلی ضروی پیام دهید در غیر اینصورت نمیتونم پاسخ بدم.

بنده در انجمن امور درمانی انجام نمیدم. لطفا درخواست درمان نفرستید.

یکی از درسهای بزرگترین معنویت این است: بیشتر حس کن، کمتر فکر کن.
 سپاس شده توسط عبدالله ، farbod ، narika ، annasufia ، shahrooz518 ، جویا ، nima ufo lover ، kimiasang ، مریم ، hourisima ، mj12509 ، azin ، aseman231 ، konda ، zartosht ، Shirin ، bashar ، Taraneh ، amirkalate ، maryam ، RENAS ، محمدمسعود ، ayeh-es ، Ramiin ، jafar
سلام دوست عزیز ماهاچیتا
من لینک دعوتی که برای دیگران بفرستم در سایت پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید آیا وجود دارد یاخیر یک لینک در پروفیل خودم هست که گفته ( برای معرفی یک کاربر به انجمن، از این لینک اختصاصی استفاده کنید ) ولی وقتی آن را اجرا می کنم متن زیر را نمایش میدهد( پوزش، اطلاعات نشان می دهد که شما قبلا در این انجمن ثبت نام کرده اید. و ثبت نام با چند نام کاربری توسط مدیریت غیر فعال شده است.)
ممنون میشم راهنمایی کنید با سپاس فراوان
در جهان تنها يك فضيلت وجود دارد و آن آگاهي است

و تنها يك گناه و آن جهل است

مولانا
 سپاس شده توسط عبدالله ، farbod ، annasufia ، bashar ، RENAS
ممنون، اون لینک رو باید برای کسی که می خواین معرفی کنید بفرستید (برای خودتون کار نمی کنه ) ، البته این برای زمانیه که می خواین شما معرف کاربر به سیستم معرفی شوید.
لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.

قبل از اقدام به دریافت همسویی ها و استفاده از آموزشهای سایت ،( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
و ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) را
مطالعه نمائید
.

سوالاتی که در پیغام خصوصی پرسیده شوند پاسخ داده نخواهند شد، فقط در انجمن سوال کنید.

به دلیل محدودیت زمانی و مشغله قادر به پاسخگویی به همه پیامهای خصوصی و ایمیل نیستم، لطفا فقط در مورد موارد خیلی ضروی پیام دهید در غیر اینصورت نمیتونم پاسخ بدم.

سپاس شده توسط عبدالله ، farbod ، narika ، annasufia ، shahrooz518 ، 777 ، zartosht ، bashar ، داود ، RENAS ، سنجاقک
سلام خدمت تمام دوستان عزیز
خواهشی که از تمام دوستان دارم
تمام همسویی های که در اینجا گذاشته شده به صورت رایگان هست و همینجا از دوست عزیز ماهاچیتا تشکر میکنم
بعد از گرفتن این همسویی ها اگر می خواهید کسی را همسو کنید به صورت رایگان باشد تا این فرهنگ بتواند گسترش پیدا کند
با سپاس فراون
در جهان تنها يك فضيلت وجود دارد و آن آگاهي است

و تنها يك گناه و آن جهل است

مولانا
 سپاس شده توسط Eagle ، عبدالله ، Saeed141 ، farbod ، narika ، annasufia ، 67791 ، shahrooz518 ، MehrdadS ، hourisima ، 777 ، bashar ، RENAS ، Healer ، Ramiin ، mahtabyalda
ایده ی خوبی هست ، انرژی ، همسویی چیزی نیست که بشه براش نرخ تعین کرد، هرکس هم که مبلغی دریافت می کنه باید اون رو منصفانه بابت وقتی که برای آموزش قرار می ده دریافت کنه

متشکر ، منتظر نظرات جدید هستم
را مطالعه و رعایت کنید.

)
) را
مطالعه نمائید
.

سپاس شده توسط عبدالله ، Saeed141 ، farbod ، narika ، annasufia ، shahrooz518 ، hourisima ، zartosht ، bashar ، RENAS ، محمدمسعود ، Healer ، Ramiin ، mahtabyalda
Star 
با سلام
دوست عزیز ماهاچیتا پیشنهادی داشتم. فکر میکنم به پیشرفت دوستان وانجمن کمک میکند.امکانش هست تاپیکی به منظور آموزش برای برطرف کردن موانع پیشرفت - باز کردن گره های انرزی بر سر راه کندالینی - هموار کردن وپاکسازی نادیها -آمادگی برای دریافت وپذیرش انرژی های لطیفتر و قویتر-گسترش هاله انرژِی و روشهای تقویت درک و احساس انرژی و ... .قرار دهید.به غیر از تاپیکی که مختص به تکنیکها است.به نظرم جای این بحث و آموزش خالی است.
پیشنهاد دیگرم این است که در روشهای آموزش میشود توضیح تخصصی دهید که قبل از یادگیری هر سطح چه آمادگی باید کسب کنیم واینکه در این آموزش به چه نتایجی باید برسیم تا متوجه پیشرفت خود باشیم و هدف نهایی سطح مورد نظر چیست؟
لطفا مرا بابت این پیشنهاد ببخشید. واز شما پوزش میطلبم .
با کمال تشکر
Heart
 سپاس شده توسط zohre11 ، عبدالله ، narika ، kimiasang ، RENAS ، Ramiin
سلام
"برطرف کردن موانع پیشرفت - باز کردن گره های انرزی بر سر راه کندالینی - هموار کردن وپاکسازی نادیها -آمادگی برای دریافت وپذیرش انرژی های لطیفتر و قویتر-گسترش هاله انرژِی و روشهای تقویت درک و احساس انرژی و ..."

همه به سادگی با مدیتیشن کوندالینی ری کی ، شعله بنفش نقره ای و سیستمهای دیگر خودکار انجام میشه

ببینید تفاوت و مزیت لایت ورک با روشهای تکنیکی همینجاست اینجا کارها توسط انرژِی انجام میشه و در روشهای تکنیکی با تکنیکها ، ( برای مثال پاکسازی که در همسویی کوندالینی ری کی اتفاق می افته معادل حد اقل 6 ماه تمرین پیوسته پرانایاما هست ) امیدوارم تفاوت عملکرد انرژِی رو با تکنیک متوجه بشین!

قبل از دریافت هر سیستم معمولا آمادگی خاصی نمی خواد اگر هم لازم باشه همونجا قید شده ، هدف سیستم هم که در خودش همیشه توضیح داده شده ، و نتیجه و زمان رسیدن به اون هم همیشه برا افراد مختلف متفاوته

خواهش می کنم
را مطالعه و رعایت کنید.

)
) را
مطالعه نمائید
.

سپاس شده توسط sahand110a ، Eagle ، zohre11 ، عبدالله ، Saeed141 ، narika ، kimiasang ، RENAS ، Healer
سلام و درود.

امروز که مطلب آنتاکارانا رو در انجمن قرار دادم فکری به ذهنم خطور کرد با این مضمون که آیا کار درستی میکنم یا خیر ؟ که البته موضوع کاربردی هستش .

از جهتی دوست ندارم که این انجمن تبدیل بشه به کپی برداری از جاهای دیگر و از جهتی دانش آنچنانی برای قرار دادن مطبل از خود ندارم .

اما باز از جهت دیگر با خودم اندیشیدم که چیزهایی که جنبه کاربردی و آموزشی خوبی داشته باشه را قرار بدهیم خوبه .

به عنوان یک مرجع خیلی عالی برای آموزش میتونیم این انجمن رو با هم بسازیم .

و در واقع به جای مباحث تئوریک و یا گفتگو آزاد و دلنوشته و... مباحث کاربردی که باعث افزایش دانش میشه و هم در عمل بدرد بخور هست رو قرار بدهیم .

از قبیل : تکنیک ها ، مفهوم سمبل ها ، مقالات کاربردی ، چگونگی کار کردن با سیستمها و ...

نظر شما چیست ؟
OseKoton Olekho Aseini Smile
 سپاس شده توسط zohre11 ، عبدالله ، Saeed141 ، narika ، kimiasang ، RENAS
مرسی ایگل جان
همین کار رو خواهیم کرد ، ولی مطالب رو از هر جایی کپی نمی کنیم و از منابع فارسی هم کپی بر نمی داریم
متشکرم
را مطالعه و رعایت کنید.

)
) را
مطالعه نمائید
.

سپاس شده توسط Eagle ، عبدالله ، Saeed141 ، narika ، kimiasang ، RENAS ، mina_sadat1360
درود .
ماهاچیتا گرامی خدمتتون عرض کنم که یک سری مطالب هستند که واقعا کاربردی هستند و خود آنها ترجمه ای از مقالات انگلیسی زبان بوده .
حال به جای آنکه ما اون مطالب رو دوباره ترجمه کنیم میتونیم از ترجمه دیگران استفاده کنیم با درج منبع . البته فقط موارد که کاربردی باشند .
و میتونیم مباحث تئوری رو کپی نکنیم . هدف من از این کار مرجع بودن این انجمن هست و شاید هم اشتباه باشد .
شاید خودمان بتوانیم با سری مقالات بهتر و کاربردی تر که ترجمه نشده اند اطلاعات بهتر و کاربردیتری قرار بدهیم .
با سپاس .
OseKoton Olekho Aseini Smile
 سپاس شده توسط sahand110a ، عبدالله ، narika ، kimiasang ، RENAS

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان