امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنگ هاي درماني و سنگ درماني
سنگ های جذب عشق:
توی اکثر سایت ها از رزکوارتز نوشتن. تجربه شخصی من در ارتباط با اطرافیانم لاجورد هست. لاجورد توی جذب عشق قدرت بسیار بالایی داره.دومین سنگ مون استون هست هربار همراهم بوده امتحانشو پس داده. سومین سنگ در جذب عشق رز کوارتزه، خیلی انرژی ملایم و خاصی داره که وقتی توی دست بگیرید کاملا حسش میکنید. و در آخر مالاکیت
سنگ های شانس:
طبق آزمایش های شخصیم فیروزه بالاترین رکورد رو داشته. البته این سنگ با بعضی هاله ها سازگار نیست اما اگر سازگار بشه واقعا روی شانس خواهید بود. دومین سنگ اونتورین سبز هست که همیشه همراهم دارمش .سپس مون استون و مالاکیت
پاکسازی و هیل کردن:
برای پاکسازی هاله و التیام و آرامش گرفتن شخصا سلنیت رو قبول دارم موجش خیلی قوی هست اما دقت کنید آب نخوره بهش.
کلیر کوارتز یا کوارتز شفاف، که به سنگ هفت چاکرا معروفه . امیتیسیت و جید بخصوص جید سبز و آبی، رنگ سبزش روی هاله تاثیر بی نظیری داره و رنگ آبی که به دیانیت معروفه روی سه چاکرای بالا بخصوص گلو عملکرد خوبی داره
سنگ های موفقیت در کسب و کار:
تجربه شخصیم بهترینش سیترین هست. طبق باور عامه هم سنگ کسب ثروته. چشم ببر سنگ گرم و موثری هست. فیروزه و حدید هم برای موفقیت کاری موثر هستند
سنگ هایی که انرژی محافظت و جلوگیری از امواج منفی دارند:
من از فیروزه استفاده میکنم . فیروزه یک سنگ زنده است و تا زمانی که همراهتونه ازتون در برابر انرژی های شیطانی محافظت میکند. سنگهای سیاه بخصوص ابسیدین و عقیق سیاه محافظ هایی قوی هستند. همچنین سنگ حدید و سنگ چشم ببر هم برای محافظت مناسب هستند.
امیتیسیت و کوارتز سفید هم برای جذب تشعشاتی مثل موبایل یا آنتن ها خوب هستن.
یک نکته ای که لازم هست اعلام کنم درمورد پاکسازی و شارژ سنگ هاست که دو موضوع متفاوتند، ابتدا باید انرژی منفی داخل سنگتون رو پاک کنید بعد باید در معرض انرژی مثبت قرارشون بدید. توی سایتها نوشته هفته ای یکبار اما من شخصا هربار ازشون استفاده کنم توی دستم میگیرمشون و نیاز به شارژشونو حس میکنم. به نظرم شما هم هربار ازشون استفاده میکنید بخصوص دستبند های سنگی که ابعاد کوچکی دارن نیاز دارن شارژ بشن. تگر سنگتون شارژ نباشه هیچ تاثیر خاصی نداره پس یادتون نره بعد از استفاده شارژش کنید
ابتدا باید انرژی منفی سنگ رو پاک کنید که بهش میگن پاکسازی، کاسه تبتی بهترین روش پاکسازیه سنگتونو داخل کاسه قرار میدین و ارتعاش کاسه انرژی های منفی رو از سنگ حرکت میده این روش رو من برای سنگ هایی که به آب حساس هستند استفاده میکنم مثلا لاجورد نباید آب بخوره، فیروزه، سنگهایی که به صورت مدال یا انگشتر هستند از جنس نقره بهتره آب نخورن. میتونید برای پاکسازی از آب روان استفاده کنید مثلا سنگهاتونو بذارید زیر باران یا توی دستتون بگیرید داخل آب رودخانه یا در آخرین انتخاب یک دقیقه زیر شیر آب بگیرید . نور خورشید قابلیت پاکسازی و شارژ همزمان رو داره
پس از پاکسازی از انرژی منفی زمانشه که سنگتونو پر از انرژی مثبت کنید برای این کار بالا توضبح دادن مثلا داخل خاک بذارید یا زیر نور خورشید و... دقت کنید خیلی سنگ ها را نباید زیر خورشید گذاشت مثلا لاجورد سفید میشه، امیتیسیت رنگش میپره، فیروزه زرد میشه و... من برای اینکار یک تکه سنگ نمک بزرگ دارم که همیشه زیر آفتاب پشت پنجره هست سنگهایی که با آفتاب حساس هستن را روی اون سنگ نمک میذارم از عصر تا فردا صبحش بهشون فرمان میدم که انرژی های مثبت داخل سنگ نمک رو درون خودشون جذب کنن. روز بعد هم سنگهامو در دستم میگیرم و شارژ شدنشونو چک میکنم معمولا یک شب تا صبح کافی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان