امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاک کردن کارمای منفی با روش ھو اوپونو پونو
باسلام.من میخام از این روش برای شفای مادرم استفاده کنم دوستان گرامی لطفا راهنماییم کنید که چطور به نیابت از مادر اینکارو انجام بدم مثلا اونجاکه گفته شده ذکرچنین است:دوستت دارم,منو ببخش و .... من به نیابت ازمادر چه ذکری باید بگم .
ممنون
 سپاس شده توسط 68Mohammad68 ، Healer
سلام مریم عزیز من در حد اطلاعات خودم توضیح میدهم اگر اشتباه بود دیگر دوستان اصلاح کنن سپاس
اول باید بپذیری که دلیل بیمار شدن مادر علتش یکی از کارها یا خاطره ها یا عقاید شما هست و آن باعث بیماری مادر شده این به این معنی نیست که شما مقصر هستید و خود را ملامت کنید بلکه یکی از اصول این روش هست که شما با این کار مسولیت میپذیرید و علت گفتن متاسفم ، مرا ببخش (که باعث این مشکل شدم) به دلیل پذیرش مسئولیت است ، و من دوستت دارم و عاشقت هستم باعث جاری شدن انرژی قدرتمند عشق میشود و متشکرم هم به معنی این هست که ایمان دارید که ان شخص شما را بخشیده و آن خاطره که باعث این مشکل شده است پاک شده
گفتن این ذکر را جداگانه هم باید به خودتان بگویید هم به مادر هم به الوهیت (خدایی که به آن اعتقاد داریم)
 سپاس شده توسط maryam ، bashar ، Healer ، amirkalate
خیلی ممنون دوست گرامی,منظورتون اینه که ۱۰۸مرتبه به خودم بگم ۱۰۸مرتبه به مادرو۱۰۸مرتبه به خدا؟ و بعد چطور اشاره کنم که اینکارو برای شفای مادر دارم انجام میدم؟درضمن اونجاکه گفته اسم کسیکه میخای ببخشتت بنویس اینجا چی باید بنویسم؟
 سپاس شده توسط bashar ، 68Mohammad68 ، amirkalate
با سلام

مریم جان توضیحی که دوستمون محمد دادن ، از لحاظ دنیای ِ کارمیک صحیح نیست که " شما مسئولیت ِ بیماری ِ مادرتون رو با این روش به عهده بگیرید " . برخی اوقات ، بعضی از دوستان میگن به فرض " درد و بلات توی سرم بخوره " ولی در واقع این امر رو نمیخوان واقعا عملی شه ! هر درد و بلایی میتونه برای کارمایی و دادن ِ درسی برای فردی بخصوص بوجود اومده باشه که فقط اون فرد باید با اون درس و رها کردن ِ اون بیماری روبرو شه والا در جایی دیگر و با مشکلی دیگر ، اون درس به طریقی دیگر ، برای فرد ِ مزبور اتفاق میافته . محمد عزیز شما کمی در تعبیر ِ استفاده از روش هواپونوپونو به اشتباه افتادید . در این روش ما برای اعمالی که در حق ِ خود و دیگری کرده ایم ،خود و طرف ِ مقابل رو میبخشیم و امید داریم که به علت قانون ِ توازن و محبتی که در تک تک اجزائ پیرامونمون تعبیه شده و شعور ِ کلی یی که در کائنات حکمفرماست ، این عشق و بخشش به ما برگرده . و اما نکته ی مهم اینکه در مورد شفای ِ شخصی دیگر ، من نشنیدم که شما بتونید از این روش استفاده ببرید ؛ بلکه خود ِ فرد باید از این روش برای سلامتیش استفاده کنه . این راهکار ، به جای دعا برای سلامتی ِ کسی دیگر ، عمل نمیکنه و به طور خلاصه میتوان گفت شما از این روش برای پاک کردن ِ کارمای منفی یتان استفاده میکنید و چون بر روی رفع ِ کارمای ِ منفی ِ خود کار میکنید ، این روش در رفع ِ بیماریهایی که در اعماق ِ وجودتان از حمل ِ احساسات ِ منفی یی نشات گرفته بوده ، میکاهد و  بیماریها کم رنگ میشوند ؛ ولی این روش به جای دعای ِ سلامتی برای شفای ِ به فرض مادر ، همانند نذر و نیاز یا چیزهای ِ دیگر ، عمل نمیکند . هواپونوپونو روش سبک کننده ی غم و گرفتگی ایست که در وجود و احساسات و عواطف ِتان به طرزی نامتوازن و ناسالم تلمبار شده . به طور قطع در به کار گیری ِ این روش یا هر روشی دیگر که بر اساس صحت و درستی پایه ریزی شده باشد ، شما نمیتوانید فشاری را که فردی دیگر ، با باورهایش بر روی جسم و روان و احساسات ِ خود گذارده و از بابت ِ آن وجودش را برای دریافت ِ بیماری یی آماده کرده  ، به گونه ای به عهده گیرنده ی مسئولیت ِ بیماری باشید  و یا مسئولیت ِ بیماری ِ او را بپذیرید چرا که این از طریقه ی صحیح ، امکان پذیر نیست ( مگر اینکه بخواهیدکارمای دیگری را به دوش کشید ! و حتی اگر بخواهید چنین بی مبالاتی یی  کنید ، روش هواپونو برای این مورد کار نمیکند 

خیر پیش و در پناه حق 
جویا
 سپاس شده توسط maryam ، bashar ، Saeed141 ، سنجاقک ، Healer ، amirkalate ، Ma76 ، Farzam.s
سلام جویا جون پس یعنی دور این روش رو خط بکشم؟
با تشکر از دوستان و خاصه جویای عزیز. اگر درست یادم باشه در مقدمه یکی از مقالات و کتابهای هواوپونوپونو خوندم پزشکی که این روش رو از هاوایی به غرب آورد در یکی از کارهای خودش که به عنوان رئیس یک تیمارستان مشغول به کار شده بود با استفاده از این روش اکثر بیماران بستری در تیمارستان رو درمان کرد به طوری که باعث بسته شدن آن تیمارستان شد و اگر واقعا چنین باشد پس بحث کارما و عمل کرد شخصی در این بین چه میشود...
با آرزوی تعالی.
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط maryam ، 68Mohammad68 ، ebi7777 ، Ma76
اگر منظورتون از استفاده ی این روش این بوده که به جای ِ مادرتون برای ایشون این راهکار رو با به کارگیری اون بدون پوششی ، پیاده کنید،  بله این روش رو فراموش کنید . ولی اگر میخوایید به مادرتون استفاده از این روش رو یاد بدید و با او کار کنید تا بتونه کارمای منفیش رو خودش شخصا پاک کنه ، جوابتون " نه " هست چرا که این روش میتونه کمک بزرگی برای ایشون باشه . میتونید به او کمک کنید تا مسئولتیهای زندگیش رو به عهده بگیره و مریضیهاش رو رها کنه 
در پناه حق 
جویا
 سپاس شده توسط maryam ، 68Mohammad68 ، bashar ، سنجاقک ، Whitechannel ، amirkalate
بله بشر جون منم الان در نت سرچ کردم نوشته یکی از اساتیدش روی زندانیها اینکارو کرده و نتایج رضایتمندی داشته! پس لابد اون اساتید هم طبق گفته جویای عزیز این راهکار رو به افراد دیگه یاد دادند نه اینکه به جای اونها این روش رو انجام داده باشند
 سپاس شده توسط 68Mohammad68 ، bashar
(3-24-1395، 02:30 عصر)bashar نوشته است:  

اون پزشک این روش رو به اون بیماران یاد داد و با اونها این راهکار رو هر روز پیاده کرد تا بیماران به سلامتی رسیدن . شما وقتی به پزشک مراجعه کنی و او شما رو درمان کنه بحث ِ کارمیک وجود نداره زیرا  شما به نوعی از او ، همین درمان رو مطالبه کردی که پیشش اومدی. یا وقتی از کسی مشاوره میخوایید ، مشاوره دهنده بحث ِ کارمیک رو نداره ( اگر از روی صحت و علم به چیزی  به شما اطلاعات بده ) چرا که دست ِ او رو باز گذاشتید تا اطلاعاتش رو در اختیارتون بزاره 
خیر پیش 
جویا
 سپاس شده توسط maryam ، 68Mohammad68 ، bashar ، Saeed141 ، Reza809 ، سنجاقک ، Healer
ولی من خواندم که آن پزشک اصلا بیماران را ندید فقط پرونده های پزشکی آنها را خواند و با استفاده از این روش همه به طور کامل شفا پیدا کردن به جز دو نفر که ان دو نفر هم بهبود یافتند و فکر میکنم این روش باعث پاکسازی کارما میشود نه اینکه تازه چیزی به آن اضافه کند البته من این برداشت را از فایل صوتی که در این زمینه دانلود کردم و مطالبی که در این زمینه مطالعه کردم پیدا کردم و باز هم میخواهم دوستان که اطلاعات دارند درصورتیکه اشتباه هست بگویند سپاس
 سپاس شده توسط maryam ، bashar ، ebi7777

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان