امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاک کردن کارمای منفی با روش ھو اوپونو پونو
[dir=rtl]بله من هم همینو خوندم که پزشک تنها در دفتر خود نشست و با پذیرفتن اینکه این بیماران به خاطر او در این مکان بستری هستند به درمان با هواپونو پرداخت...[/dir]
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط maryam ، ebi7777
یه جایی تو همین انجمن گفته شد اگر بخایم به کسی انرژی ارسال کنیم و اون شخص بیهوش باشه و نتونه به مااجازه اینکارو بده ما میتونیم از خودوالاترش اجازه بگیریم و اینجوری دیگه کارمای منفی شامل حالمون نمیشه خب حالا درمورد این موضوع هم میشه من اینکارو انجام بدم و درواقع نایب بشم از طرف خودوالاتر مادرم؟؟؟
 سپاس شده توسط جویا ، bashar
من اگر جای شما بودم به نیروهای شهودیم اعتماد میکردم که چگونه یاریم میکنن و در روشی که به کار میگرفتم به نیروهای معنویم رجوع میکردم و ازشون پوشش ِ محافظ تی رو میطلبم که همه چیز رو به خیر و نیکی سر و سامون بدن 
 سپاس شده توسط maryam ، 68Mohammad68 ، bashar ، Saeed141 ، سنجاقک ، Healer ، esmaeil
عزیزم جویا انشالا هیچوقت جای من نباشی ,دوستان همگی ببخشید من به هر دری میزنم تا یکیش بازشه نمیخاستم بحث راه بندازم
 سپاس شده توسط bashar ، Healer ، esmaeil
اینگونه سوال و جوابها به راه انداختن ِ بحث نیست ، بلکه هدف دریافت ِ بینشه و بسیار گرانقدره ، مریم جان . ما برای این در این سایت هستیم که به کمک هم بیاییم و تجربیاتمون رو در اختیار یکدیگر قرار بدیم تا در راه زندگی شفاف تر به پیش بریم
 سپاس شده توسط maryam ، bashar ، Saeed141 ، سنجاقک ، Healer ، Whitechannel ، esmaeil
خیلی ممنونم صحبت با دوستان عزیزی مثل اعضای انجمن خیلی بهم روحیه میده و از اونجاییکه پادرد خودم خوب شده بیش ازپیش به شفای مادرم امیدوار شده ام انشالا امید هیچکس ناامید نشه از جمله من
التماس دعا
 سپاس شده توسط bashar ، جویا ، Healer ، Whitechannel ، esmaeil
نظر شخصی من که البته بعد از توضیحات جویا لازم میدانم که در این مورد بیشتر تحقیق کنم این هست که وقتی ما طلب بخشش میکنیم هم از شخص هم از خود و هم از خدا ، اگر کارمایی از خود ما وجود داشته باشه که باعث مثلا بیماری یک شخص شده باشد پاک میشود نه اینکه اضافه شود و برداشتم بخاطر یک فایل صوتی بود که در این زمینه گوش دادم و مطالبی که در این زمینه مطالعه کردم
به امید شفای همه بیماران و آرزوی سلامتی برای مادر مریم

از استاد ماهاچیتای عزیز درخواست دارم در صورت امکان توضیحی در این مورد بدهند چون از این روش برای شفای پدرم که از من دور هست و متوجه شدم سکته کرده استفاده کردم و تصمیم داشتم واسه افراد دیگری هم که بیمار هستن یا مثلا شخصی از اقوام که معتاد است هم انجام دهم اما الان در درست بودن این روش کمی شک کردم سپاس فراوان
 سپاس شده توسط maryam ، bashar ، Reza809 ، Healer ، esmaeil
سلام خدمت دوستان نورانی
بنده تجربه خودم رو در استفاده از هواوپونوپونو عرض میکنم
که حدود 6 ماه مستمر از این روش برای خودم و دیگران استفاده کردم.
تو این روش میشه گفت به نظریه وحدت وجود هم اشاره شده یعنی اینکه هیچ چیز رو خارج از خود نمیدونن برای همین با شفای خود یا به نوعی که گفته شده پاک کردن خاطرات گذشته خود و رسیدن به نقطه صفر دیگران رو شفا داده یا به خواسته خود میرسونن.
لازم به ذکر که تنها منبع فارسی در این زمینه کتابهای ترجمه شده از جو وایتلی نویستده کتابهای معروف بازاریابی شبکه ای و اینترنتیه.
و خود جو هم اشاره کرده که در کلاسهای عملی این روش که توسط شخص دکتر هولن یا هیولن تدریس میشوده حدود 75 روش پاکسازی درون آموزش داده میشوده که در این کتاب ها تنها به پاکسازی توسط این چهار جمله اشاره شده
به نظر بنده و تحقیقاتی که داشتم در ایران هنوز کسی روش صحیح و دقیق استفاده از این روش رو بلد نیست .
به شخصه در این مدت زمانی که از این روش استفاده میکردم
تاثیرات مثبت زیادی بر روی رفتار و احوالات درونم داشت
به حد زیادی پذیراتر شدم و نسبت به بخشش دیگران قویتر، کمتر کسی بعد از استفاده از این روش میتونه من رو ناراحت کنه، حتی بصورت نا محصوص تو رفتارهای اجتماعی من هم تاثیر گذاشته بود حتی وقتی از کنار یک زباله رد میشودم نمیتونستم بهش بیتوجه باشم و اون رو برمیداشتم و همراه خودم تا زباله دونی حمل میکردم، مثالهای اینچنینی زیاد دارم و این احتمال رو هم میدم که این روش چون همزمان تمرینات و همسویی های لایتورک رو انجام میدادم شاید به بالا رفتن سطح ارتعاش وجودیم تاثیرگذار بوده.
در نهایت این روش برای بنده مثل یک مرحله و طبقه بود که ازش گذشتم و در حال حاضر خیلی کم ازش استفاده میکنم
هنوز هم اختلاف نظر تو ترجمه ها هست که باید این جملات رو خطاب به چه کسی بگوییم
خود دکتر هولن گفته که من فقط به عکسهای بیماران نگاه میکردم و میگفتم دوستت دارم و سپاسگذارم و در جای دیگه به چهار جمله هم اشاره کرده،
ولی هنوز خیلی بر اساس خواندن ترجمه های مترجم خاصی بر این باورند که جملات رو فقط خطاب به خداوند باید تکرار کرد.
و بعضیها هم معتقدن خطاب به خود
و بعضیها معتقدن خطاب به خداوند، خود و سوژه باید تکرار بشه.
شخص کاهن اصلی این روش شخصی به اسم خانم مورنا که این روش رو به دکتر هولن آموزش داده در کتاب اشاره شده که به تن - اسخ اعتقاد داشته و تو دعاهای خودش برای گذشتگان خودش پاکسازی انجام میداده اگه اینطور باشه پس حتما به کارما هم باید معتقد بوده باشه ، به نظر بنده این موضوع با کارما هم راستاست، و فرمایش این دوست عزیز که فرمودن در لایتورک و استفاده از انرژیها باید اجازه گرفته شود تا تولید کارما نشود اینجا بنده اینطور برداشت میکنم که هرچند صوت تکرار کلمات و نیات هم فرمی از انرژی هستند اما استفاده مستقیم از تکنیکهای قدرتمند لایت ورک و ریکی تاثیری فراتر از این روشها داره و از موجودات نورانی و ... استفاده میشه که به نظر بنده نمیشه مقایسه کرد با هواوپونوپونو برای همین بنده روشهای لایتورک رو خیلی قدرتمندتر از این روشها میدونم.
در آخر به قول نویسنده کتاب اقای جو وایتلی
من دنیا رو از لنز دوربین خودم میبینم( که دال بر درست بودن نیست )
برای درک این روش باید تو دوره های عملی آن باید شرکت کرد.
 سپاس شده توسط bashar ، 68Mohammad68 ، maryam ، saeed871 ، Valizadeh ، جویا ، سنجاقک ، ebi7777 ، Healer ، رزم آور نور ، ahmadreza ، Solmazazimzadeh ، مهدی7 ، Whitechannel ، Azinmm ، amirkalate ، Ma76
من قبلا دوستی داشتم که رابطه خوبی باهم داشتیم اما بدلیل یک سوء تفاهم با هم بحث کردیم و رابطه مان خراب شد. طوری که اگر همدیگر را می دیدیم سلام هم نمی کردیم. حدود یک هفته پیش من یاد دوستم و یک خوبی خاصی که روزی در حقم کرده بود افتادم و کلی افسوس خوردم چرا در این سه سال که ازهم جدا شدیم از او خبری نگرفتم. خودم را در این جدایی مقصر دونستم اما حتی شماره تلفنش رو پاک کرده بودم و راهی برای ارتباط نداشتم. درست دو روز بعد برایم ایمیلی فرستاد و کلی از بابت دوریمان عذرخواهی کرد و جویای حالم شد. گفت که شماره تلفنم را پاک کرده و فقط از من آدرس ایمیل دارد. خلاصه دوباره باهم ارتباط برقرار کردیم و تلخی گذشته به کلی فراموش شد. منظورم از این نوشته این بود که گاهی یک بخشش از ته دل و یک عذر خواهی در دل خود، باعث پاک شدن کارما می شود و همیشه لازم نیست مراحل طولانی خاصی همراه با اذکار خاصی باشد. گاهی نیت به اندازه خود عمل کارساز خواهد بود.
 سپاس شده توسط Reza809 ، 68Mohammad68 ، bashar ، فاطمه ، ریکی ، دانیال ، جویا ، ebi7777 ، Saeed141 ، Healer ، Solmazazimzadeh ، sito ، Whitechannel ، farda123 ، arp220
(4-15-1395، 09:15 صبح)azamvalizadeh نوشته است: من قبلا دوستی داشتم که رابطه خوبی باهم داشتیم اما بدلیل یک سوء تفاهم با هم بحث کردیم و رابطه مان خراب شد. طوری که اگر همدیگر را می دیدیم سلام هم نمی کردیم. حدود یک هفته پیش من یاد دوستم و یک خوبی خاصی که روزی در حقم کرده بود افتادم و کلی افسوس خوردم چرا در این سه سال که ازهم جدا شدیم از او خبری نگرفتم. خودم را در این جدایی مقصر دونستم اما حتی شماره تلفنش رو پاک کرده بودم و راهی برای ارتباط نداشتم. درست دو روز بعد برایم ایمیلی فرستاد و کلی از بابت دوریمان عذرخواهی کرد و جویای حالم شد. گفت که شماره تلفنم را پاک کرده و فقط از من آدرس ایمیل دارد. خلاصه دوباره باهم ارتباط برقرار کردیم و تلخی گذشته به کلی فراموش شد. منظورم از این نوشته این بود که گاهی یک بخشش از ته دل و یک عذر خواهی در دل خود، باعث پاک شدن کارما می شود و همیشه لازم نیست مراحل طولانی خاصی همراه با اذکار خاصی باشد. گاهی نیت به اندازه خود عمل کارساز خواهد بود.

هر کارما در خود درسی داره که اگه اون رو با پذیرش دریافت کنید به سادگی محو میشه.من خودم فکر میکنم قانون کارما به این دلیل به وجود اومده.خوشحالم که تجربه ای به این زیبایی داشتین.با تشکر و التماس دعا
 سپاس شده توسط Valizadeh ، bashar ، فاطمه ، Reza809 ، aba ، mina_sadat1360 ، رزم آور نور ، sito

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان