امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاک کردن کارمای منفی با روش ھو اوپونو پونو
با سلام خدمت دوستان وماهاچیتا   می خواستم نظر خود را در مورد کارما بگویم  کسی گفته بود که انسان برای سه امر مهم به دنیای مادی می اید . اول برای تکامل عقل .دوم برای درک محبت الهی  وسوم برای تکامل روح .من به این اعتقاد هستم که اگر مثلا اگاهانه یک سیلی بزنم باید یک سیلی هم بخورم البته نه برای تنبیه شدن ویا ترساندن من .بلکه بدین جهت که انسان حق ازار کسی را ندارد  چون اگر کسی که سردرد را تجربه نکرده هرقدر هم توضیح بدیم نمی تواند این درد را تصور کند .در مورد بخشایش خداوند  البته که خدا بخشنده است ولی تمام کارهای خدا از روی حکمت می باشد  من  اگر کسی را بکشم باید کشته شوم هم عدالت الهی اجرا شود وهم من درک کنم که هیچ انسانی نمی تواند انسان دیگر را بکشد    واز این کار با مدیتیشن و ذکر وتکنیکهای دیگر وبخشیدن خود ودیگران   نمی تواند خلاص شود .اگر واقعا چنین می بود همه چیز به شوخی می مانست  .ما در این دنیا از کلاس اول دبستان شروع به یاد گیری میکنیم  تا برسیم به کلاسهای  بالاتر وتا در امتحانات قبول نشده ایم  اجازه  ورود به کلاس بالا را نخواهیم داشت  موضوع دیگری هم که با ید اشاره کنم این است که گفته اند در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست  . اگر از دستمان بر می اید تا جایی که می توانیم مجبوریم به دیگران کمک کنیم این وظیفه انسانی والهی ماست و ازاین نترسید که کارما میاره کار خیر وکمک به نیازمندان هیچ کارمایی نخواهد داشت ولی کمک نکردن واذیت دیگران حتما کارما خواهد داشت واین کارما به هیچ وجه با هیچ یک از تکنیکها از بین نخواهد رفت                              شاعری گفته    .    عیسی به رهی دید یکی کشته فتاده              گفتا  که کرا کشتی تا کشته شدی زار                            تا باز کشته شود انکه تورا کشت                                                                                                                                    .
 سپاس شده توسط bashar ، 68Mohammad68 ، Reza809 ، sito ، ریکی ، Healer ، رزم آور نور ، esmaeil
سلام بابک جان
من هم به قانون کارما اعتقاد دارم اما به نظر من امکان پاک شدن کارما وجود دارد البته نه به آسانی و به نظرم استفاده از روش هواوپونوپونو هم اگر از صمیم قلب باشد تأثیر گذار هست همچنین گفتن مانتراهای خاص مثل ام ناماه شیوایا ، و جایی از نوشته های استاد خواندم که شعله بنفش نقره ای قدرت پاک سازی کارما را دارد
من نمیگویم این امر به آسانی محقق میشود و شاید هر بار اندازه ذره ای اثر آن پاک شود و شاید حتی اگر طرف خلوص نداشته باشد اصلا پاک نشود ، خداوند حکمت دارد و برای همه چیز قانون دارد حتی برای پاک شدن کارما و این باعث میشود که به قول شما همه چیز به مانند شوخی نشود
 سپاس شده توسط babak16 ، Valizadeh ، bashar ، Reza809 ، sito ، Healer ، Whitechannel
محمد جان سلام از این که مطلبی را که گذاشته بودم خوانده وحواب دادید بسیار متشکرم  فقط خواستم به یک موضوع دیگر هم اشاره کنم  وان این استکه اگر کارما به هر دلیلی پاک شود  انسان می تواند هر کاری انجام دهد.کارما ان وقت میشود که ما نیازمندی را ببینیم وبا انکه بدانیم که میتوانیم کمکش کنیم از کنارش رد بشیم ..   وبعد از پشیمانی دو سه قطره اشک بریزد وصدقه بدهد وذکر گفته  واوم بگوید وغیره  تا کارمایش از بین برود . ما برای یاد گیری ودادن امتحان امده ایم ان هم اگاهانه  وباید مواضب خود واعمالمان باشیم . قبلا هم نوشته ام در کار خیر هیچ کارمایی وجود ندارد .من از وقتیکه این نوع درمانها را شناخته ام هر که را که سر راهم بود خواستم کمک کنم. ضمنا در مورد هواوپونوپونو  من این سیستم را نمی شناسم ولی میتواند برای کمک به بیماران بکار گرفته شود .عشق الهی است که درمان میکند محبت وبخشیدن خود ودیگران هم جزیی از عشق است .باتشکر از راهنماییتان  .
 سپاس شده توسط bashar ، Ma76
سلام بابک عزیز
از اینکه در انجمن فعال هستید جای بسی خوشحالیست
و برای شما پیشرفت معنوی آرزومندم
یک نکته رو خواستم یاداور بشم که محبت بفرمایید در پاسخهایی که ارائه میکنید، صرفا نظر خود نسبت به موضوع رو مطرح بفرمایید.
متن شما جنبه آموزشی یا تاکیدی نداشته باشد
همه گی اینجا هستیم تا از تجربیات هم استفاده کنیم
درصورتی که خدایی ناکرده موضوعی را که هنوز در آن به اطمینان لازم نرسیدیم را مطرح میکنیم برای دیگران که در جهت پیشرفت روحی خود استفاده کنند در صورتی که درست نباشد به نظر بنده این نیز کارما محسوب میشود.
تا جایی که بنده متوجه شدم و شاید هم درست نباشد
کارما هم شامل دوییت هست یعنی هم مثبت دارد هم منفی
جاهای خواندم که تولید کارمای مثبت باعث از بین رفتن کارماهای منفی میشود اما جاهای دیگه هم از مطالب اینطور برداشت کردم که کارمای منفی فقط با به انجام رسیدن پاک میشود یعنی فقط با اتفاق افتادن عکس العمل عمل اصلی.
و کارمای مثبت در جهت رشد تعالی روحی تاثیر دارد.
در ضمن متوجه منظور شما از این جمله که:
کارما در صورتی که پاک شود انسان میتواند هر کاری کند
را متوجه نشدم
 سپاس شده توسط bashar ، babak16 ، Whitechannel
باسلام رضا جان                                                                                                                                              ازتوضیحاتتن بسیار ممنون وسپاسگزارم .من قصد اموزش به کسی را ندارم تمام نوشتههایم بیشتر تجزبیات خودم از سالهای قبل می باشد  .کارما اگر پاک شود  .این است که دست همه برای هر کاری باز است ومعتقدین به اون دیگر غصه ای از کارما نخواهند داشت ودقتی برای هیج کاری نمی کنند .مثلا میتوانند کلاه برداری کنند  وبا گفتن اوم ویا ذکر دیگر ویا تمرین سیستمها میتوانند کارمای پیش امده را از بین ببرند .من اعتقادم این است که تنها مقام الوهیت  ودنیای روحی پارتی بازی نمی کند . باسپاس
 سپاس شده توسط Valizadeh ، bashar ، فراسو
با عرض معذرت با نظرتون موافق نیستم
کسی که آگاه به این امور باشه
چطور میتونه این نوع دیدگاه رو داشته باشه
مسائل روحی اینقدر هم کشکی نیستن که کسی کارما تولید کنه بعد براحتی پاک کنه و دوباره با این نیت که میتونه بعد انجام پاکش کنه اقدام به تولید کارما کنه
این فرمایش شما کل فعالیتهای روحی رو زیر سوال میبره
 سپاس شده توسط Valizadeh ، bashar ، سنجاقک ، 68Mohammad68 ، babak16 ، Whitechannel
دوست خوبم: وقتی شما سعی در پاک کردن کارمایی دارید و حتی اگر اونو بطور کامل پاک نکنید، سبب ایجاد ارتعاشات خاصی در امواج ساتع شده از بدن خود دارید و این امواج هرچند کم باشند روی بدن و روحیات خود شما و دیگران و حتی گیاهان و حیوانات اطراف اثرات مثبتی می گذاره و این ارتعاشات اگر با کارمای مثبت تقویت بشه باعث اتفاقی در شما میشه که بهش میگیم رشد. این رشد با آگاهی خاصی همراهه که از تکرار ارتکاب فرد به عملی که سعی کرده کارماش رو از بین ببره جلوگیری میکنه. اگر هم فرد اشتباهش در آینده تکرار کنه -که البته با اعتراف به جایزالخطا بودن انسان این امر غیر ممکن نیست- زودتر به اشتباهش پی میبره و آگاهی بیشتری نسبت به پیامد عملش خواهد داشت.
پاک کردن کارما عملی قلبیه و فقط تکرار لفظ نیست. وقتی قلبی از اشتباهت عذر خواستی، اون موقع کارما پاک خواهد شد.
 سپاس شده توسط Reza809 ، konda ، bashar ، فاطمه ، 68Mohammad68 ، babak16 ، Healer ، mina_sadat1360
با سلام خدمت دوستان وماهاچیتا                                                                                         می خواستم دوستان را اگاه سازم که من خیلی هم به کار ما معتقدم .اگر نوشته هایم را بخوانید  خودتان میفهمید  فقط اختلاف جزعی سر این موضوع می باشد که من اعتقادم بر این است که کارما را نمی شود با ذکر ومدیتیشن وسایر پاک کرد ..مثل اینکه توضیحات فبلیم در این مورد نارسا بوده که دوستان منظورم را نفهمیدن .خواهشا میبخشید .واین را به حساب کم سوادیم بگذارید . با تشکر
 سپاس شده توسط Reza809
باسلام رضا جان  من اعتقادم را در مورد کارما نوشته ام وباز هم میگویم که کارما به هیچ عنوان پاک نمی شود مگر به یک شرط وانهم این است که مثلا اگر من کسی را بکشم  باید کشته شوم  وبا کار های دیگر وپشیمانی وگریه وزاری نمی شود این کارما را پاک کرد با تشکر از توجهتان
 سپاس شده توسط goodboy_313 ، Reza809
دوستان لطف بحث کارماتون رو در پ خ بکنید.

این مورد هم جزو موارد حساس انجمنه ولی من ترجیح دادم فعلا جزو موارد خلاف قوانین ننویسمش. وقتی فقط صحبت عادی در موردش هست مشکلی نداره ولی وقتی سرش بخواد بحث اعتقادی شروع بشه ادامه ندینش بهتره، چون این مورد هم جزو چندین مورد اعتقادیه که هزاران ساله همیشه سرش بین مردم بحث بوده. حتی روایته که بودا وارد هر شهری میشد یه لیست از سوالات ممنوعه رو میداد به مریداش جار بزنن که اینا رو از من نپرسید (چون میدونست بحث تئوری در این موارد به جایی نمیرسه)... یکیش کارما بود، یکیش تناسخ بود...

توجه توجه! لطفا در پیام خصوصی و ایمیل به بنده درخواست همسویی ارسال نکنید. بنده فعلا هیچ همسویی ارائه نمیکنم.
و لطفا  "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط Valizadeh ، saeed871 ، sito ، جویا ، سنجاقک ، MehrdadS ، bashar ، konda ، Reza809 ، ریکی ، پاييز ، goodboy_313 ، Healer ، farzad78 ، Solmazazimzadeh ، Whitechannel ، ebi7777 ، amirkalate ، farda123 ، mahnaz89

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان