امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاک کردن کارمای منفی با روش ھو اوپونو پونو
با سلام 
هواوپونوبونو يكي از روشهاي ساده و قوي پاكسازي هست.من هرروز دايما اذكار و ميگم و در طي روز در حين انجام كارهاي روزمره ذكر ميگم و به نوعي جزيي از زندگيم شده.من مدت زيادي هست كه حتي حين مراقبه و جاري كردن انرژي از اذكار استفاده ميكنم و حس ميكنم خيلي عالي هست.و از اب پاكسازي در بطري شيشه اي ابي كه چند ساعت در معرض افتاب مستقيم بوده مرتبا استفاده ميكنم.
در اين روش مسووليت پذيري صد درصد باعث پاكسازي ميشه.هر چه در بيرون ميبينيم از درون ما سرچشمه ميگيره.ارامش از من اغاز ميشود.
دوستت دارم
متاسفم
لطفا منو ببخش
متشكرم
 سپاس شده توسط Reza809 ، جویا ، bashar ، dadan ، abbasss ، رزم آور نور ، farda123 ، jafar ، zahramk ، shohre banoo
با سلام 
من هر روز از هواوپو نو پونو استفاده میکن  چند روز پیش یکی از 
دوستام با همسرش دعواش شده بود وبشدد ناراحت بودوقتی ماجرا را برام تعریف میکرد من در دلم همش چهار ذکر هو اوپو نو پونو را تکرار میکردم وبعد در عین انجام کارهای روزانه براش پاکسازی میکرم 
یک روزگذشت بهم زنگ زد وگفت ترا خدا تو چکار کردی با شوخی گفت چه وردی واسم خوندی مثل آتیشی که آب روش ریخته باشن منو وهمسرم اروم گرفتیم ودیگر چیزی برای دعوا نداشتیم
من فقط از ته دلم وباعشق اینکارو کردم در جای خلوت هم براش ننشسته بودم در عین کار روزانه
 سپاس شده توسط amirs2077 ، جویا ، mina_sadat1360 ، farda123 ، bashar ، amirkalate ، سنجاقک ، maryam2090 ، jafar ، zahramk ، یکتا ، White swan ، مریم ، shohre banoo
ذکر خود مورنا که تو کتاب هست ذکر کاملی برای پاکسازی هست . همچنین خود ذکر داره خطاب به خود برتر گفته میشه پس دوستانی که پرسیدن این ذکرها رو باید به کی بگیم پاسخش توی خود این دعا هست. ذکر : 

ای خود برترم لطفا  ریشه ی این فکر و احساس رو (هر احساس - فکر - مشکلی که دارید ....)  مشخص کن.
هر سطح هر لایه ناحیه و جنبه وجود منو به این ریشه برسون به ریشش برسون.
بررسیش کن و به کمک حقیقت الهی به طور کامل حل و برطرفش کن.
این کار رو در همه ی نسل ها و در همه زمان ها تا ابدیت انجام بده.
همه وقایع و مسائل  مربوط به اونا رو که بر پایه این ریشه هستن شفا بده.
لطفا اینکار رو مطابق خواسته خدا انجام بده تا من در زمان حال قرار بگیرم. 
با نور و حقیقت الهی پرش کن.
ارامش و عشق خدا؛ منو به خاطر درک اشتباهی که داشتم ببخشه.
همه ادم ها جاها مکانها شرایط  و وقایعی رو که در این چیز  و در این احساسات و افکارش نقش داشته اند ببخشه.
میتونید اینو با موبایل ضبط کنید . بهش انرژی بدید و مدام گوش و تکرارش کنید .
چه نسخه ی بهتر از این ؟ Smile)
 سپاس شده توسط یکتا ، baharan ، jafar ، جویا ، bashar ، dadan ، farda123 ، سنجاقک ، abbasss ، مریم ، shohre banoo ، رزم آور نور
عنوان این موضوع نوشته شده پاک کردن کارمای منفی با روش هواوپونوپونو ؛ یه استادی داشتم که الان در دسترس نیست، وقتی یک بار پیشش گفتم که کارماهام رو با استغفار و این روش هواوپونوپونو پاک میکنم بهم گفت کارما پاک نمیشه و از بین نمیره ، فقط متعادل میشه ...
این حرف برام خیلی جالب بود هرچند نشد که بپرسم مفهوم دقیق متعادل شدن چیه و مثلا با یک کارمای بد چطوری کار میکنه و متعادلش میکنه؟ خصوصا کارمایی که حتما باید اجرا بشه تا درسی ازش گرفته بشه و سبب رشد روحی بشه چطوری متعادل میشه ؟ این سوال هایی بود که با دیدن عنوان این پست باز برام تکرار شده . و جالبه که مفهوم پاک شدن با متعادل شدن مشخصه که از نظر ایشون متفاوت بوده ...
اگر کسی پاسخ کاملا موجهی از سمت استادی اگاه و بیداری داره و اینکه صرفا حدس و گمان خودشما نباشه  و براساس نوشته های کتب هواوپونوپونو که خودمم چندین بار خوندمشون نباشه ، ممنون میشم جواب سوال رو از منبعی اگاه بپرسه و اینجا بنویسه . متشکرم
شاید آینده ای ناشناخته از گذشته ای که نمیتونیم ازش دل بکنیم بهتر باشه ، پس تغییرات رو با آغوشی باز بپذیریم ...
2 ‌  ‌
 سپاس شده توسط bashar ، farda123 ، esmaeil ، amirkalate ، abbasss
(12-19-1396، 12:51 صبح)White swan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عنوان این موضوع نوشته شده پاک کردن کارمای منفی با روش هواوپونوپونو ؛ یه استادی داشتم که الان در دسترس نیست، وقتی یک بار پیشش گفتم که کارماهام رو با استغفار و این روش هواوپونوپونو پاک میکنم بهم گفت کارما پاک نمیشه و از بین نمیره ، فقط متعادل میشه ...
این حرف برام خیلی جالب بود هرچند نشد که بپرسم مفهوم دقیق متعادل شدن چیه و مثلا با یک کارمای بد چطوری کار میکنه و متعادلش میکنه؟ خصوصا کارمایی که حتما باید اجرا بشه تا درسی ازش گرفته بشه و سبب رشد روحی بشه چطوری متعادل میشه ؟ این سوال هایی بود که با دیدن عنوان این پست باز برام تکرار شده . و جالبه که مفهوم پاک شدن با متعادل شدن مشخصه که از نظر ایشون متفاوت بوده ...
اگر کسی پاسخ کاملا موجهی از سمت استادی اگاه و بیداری داره و اینکه صرفا حدس و گمان خودشما نباشه  و براساس نوشته های کتب هواوپونوپونو که خودمم چندین بار خوندمشون نباشه ، ممنون میشم جواب سوال رو از منبعی اگاه بپرسه و اینجا بنویسه . متشکرم

سلام و سپاس از حضور شما Heart

این موضوع در واقع جنبه های ریزتری داره، مثلا مجموع کارماهای شخصی پاک بشه یا بخشی از آنها و مرتبط با موضوع خاص و..  . درهرصورت استغفار و برگشت به الوهیت سبب تغییرات ارتعاشی در ابعاد وجودی انسان و بالطبع تاثیرش در ارتعاشات جذبمان میشود. در فلسفه هواپونوپونو مسئولیت پدیری تعریف شده و در واقع اشاره ای به این است که هر چه که میبینیم ارتعاشی از خودمون و منی از من هستند. وقتی ناراحتی شخصی رو میبینیم و ناراحت میشیم با هر درجه احساسی، بهرحال اون جذب ما هست و همینطور مسائل خوشحال کننده در مورد خود شخصمون یا هرچه که میبینیم.
هواپونوپونو و تکرارش میتونه بعضی کارماهارو کاملا پاک کنه و یک روشی برای پاک کردن و کاهش اثر کارماهای منفی سنگین هم هست با قبول مسئولیت و استغفار و برگشت به الوهیت. (در واقع پاک میکنند تا به صفر برسند و ممکنه مدت زندگی الانشون کفاف بده یا نده)
این شاید در جامعه ما با همان ذکرهای استغفار قابل مقایسه باشه. برای مثال در مورد خود بنده ، که سالیان زیادی حتی به آینه نمیتونستم نگاه کنم بابت بیماری خاصی و شدیدا در رنج درد بیماری  و هم از دست دادن زیبایی بودم، با پاک شدن کارمایم در این مورد ، نه تنها درد و رنج و ظاهر نازیبا از بین رفت بلکه با ظهور کارمای مثبت، زیبایی بسیاری دریافت کردم.و البته رسیدن به این خیلی کوتاه طول نکشید و سالها کارمای آن برام تسویه شد.و البته این با جذبم منافاتی نداشت و 2 جمله آخر هواپونوپونو ، هر چند که اون موقع که جوونتر بودم اطلاعی از این علم ارتعاشات مثبت و ..  نداشتم و فقط شهودم کمک میکرد و .. .
 اگه کارما بطور کلی حذف بشه، در واقع از چرخه دنیای کارما خارج میشیم و وارد بعدهای بالاتر از این زندگی که اکنون داریم میشیم.
تعادل کارما برای زیستن در زمین در این عرصه، کلمه مناسبتری هست به قول تستاد گرامیتون.وشامل اکثریت و نه همه میباشد.
چراکه اکثریت دایما درگیر اخبارهای مختلف و رفتارهای ناشی از چرخه های کارمایی و اثر پروانه ای اعمال خود یا نیاکان و یا سایرین و ... هستند.
ولی کارماهای زیرمجموعه کارمای کلی ، ممکنه تا 100% از بین برند. مثل آشتی معجزه وار 2نفر. رشدمالی بسیار زیاد در خانواده هایی که سالها فقیر بودند و .. . و در واقع پاکسازی در کل  ارتعاشات و برآیند ارتعاشات کل ابعاد وجودی انسان را بطور کلی ، برای جذب تغییر میده و مسائل ریزتر از این که در اینجا بحثش نمیگنجه.

دوستتون دارم و از حضورتون در هستی سپاسگزارم Angel
 سپاس شده توسط White swan ، bashar ، sito ، abbasss ، Farzam.s ، رها66 ، Azinmm ، رزم آور نور ، amirkalate
سلام درود بر دوستانی که تجربیاتشان را در اختیارهمه می گذارندودست اندرکاران این سایت.
تجربیات زیادی از هواپونوپونو دارم وخوب بوده ولی یک سوال.
چرا هرچه پاکسازی می کنیم بازم هست وتمومی نداره؟
نکنه ما داریم روح جمعی را پاکسازی می کنیم که تمومی نداره؟
اگرهمه زندگی های گذشته وهمه کارماهایمان را درنظر بگیریم یکزمانی باید تموم بشه ولی از هر کی پرسیدم پیوسته برون ریزی داره ویا پیوسته باید پاکسازی بکنه.
تا کی؟ تا تموم بشه. کی تموم میشه؟نمی دونم. کسی تا حالا به پایان پاکسازی رسیده؟نه.شاید هم رسیده ما نمی دانیم.شاید هم رسیده به بعد بالاتر رفته
 سپاس شده توسط abbasss ، رها66 ، Whitechannel
سلام دوستان 
میشه راهنمایی کنین و چن تا از کتابای مربوط به هواپونوپونو رو معرفی کنین؟ سپاسگزارم و دوستتون دارم.
 سپاس شده توسط Iliyababapishkh ، abbasss
با سلام
پریوش جان، پیشنهاد میکنم با مراجعه به لینک زیر، مقالهء بسیار مفید ماهاچیتای عزیز در این مورد رو بخونید که با توضیحاتی بسیار واضح، جامع و در عین حال دقیق، در این رابطه راهنماییمون کردند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو کنارم هستی ای حضور تابناک و من آسوده ام، آرامم و خاموش

سپاس شده توسط Iliyababapishkh ، bashar ، جویا ، abbasss

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان