امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هاله بینی
دوست گرامی من گفتم هاله سر و گردنم زرد رنگ هست نه پارچه.به شمام توصیه میکنم حتما اینکارو انجام بدین بسیار زیباست مثلا پارچه زرد ,رنگ هاله اش بنفش هست .پارچه بنفش رنگ هاله اش زرد هست.پارچه سبز رنگ هاله اش صورتی هست و پارچه صورتی رنگ هاله اش سبز هست.من حتی در جمعخانواده اینکارو انجام میدم واونها هم رنگ هاله رو میبینن .انقدر این رنگهای هاله زیبا هستند که شما رو به وجد میارن .حتما امتحان کنید.
درضمن اینکه گفتید پارچه هاله نداره فکر نمیکنم حق با شما باشه به نظرم همه چیز هاله داره .طبق قانون دوبروی هر ذره در حال ساطع کردن انرژی هست.
 سپاس شده توسط bashar ، FATIMAA ، Taraneh ، محمدمسعود
باسلام
دیدن هاله کار مشکلیه وتمرین زیادی نیاز داره وهمچنین شرایط محیط باید مساعد باشه بنده فقط یک بار بعد از چند ماه تمرین توانستم هاله شخصی را به صورت سه رنگ ببینم
 سپاس شده توسط maryam ، bashar ، مریم ، Taraneh
سلام . دوستان عزیز من تونستم هاله دستم رو با یک روشی خیلی واضح ببینم , داشتم به انگشت دستم نگاه میکردم یه لحظه چشمم در حالتی قرارگرفت که هاله دستم رو دیدم , بعد مدام اونو تمرین کردم و یک تصویر واضح ,شفاف و واقعا هیجان انگیز از هاله دستم دیدم, یک دستم رو در ۳۰سانتی جلوی چشمم گرفتم و چشمام رو به به طرف بینی نزدیک کردم به اصطلاح لوچ کردم(نمیدونم همه این اصطلاح رو بکارمیبرند یاچیزدیگه ای میگن) همه انگشتهای دستمو خم کردم و فقط انگشت اشاره رو صاف نگهداشتم و باهمون حالت چشمم بهش خیره شدم دراین حالت یک انگشت دوتا میشه و من به فاصله بین دوتا انگشت تمرکزکردم و سعی میکردم نگذارم دو تا انگشت یکی بشه و این فاصله رو حفظ کردم بعداز چندثانیه یکی از انگشتها محو میشه و اون یکی غالب میشه باز روی هردوتا تمرکزمیکردم و باز یکی دیگش محو میشد ولی تمرکزم رو حفظ کردم و دیگه هیچکدوم محو نشد و کم کم اطراف انگشتها یه هاله بیرنگ ظاهر شد و من درحالیکه بین فاصله دوانگشت تمرکز کرده بودم با دید محیطی اطراف انگشت رو می پاییدم این هاله کم کم پررنگتر و قطورتر شد و در نهایت یک نور به رنگ آبی بسیار زیبا , شفاف و خیلی ملیح دراطراف دستم شکل گرفت که قطرش یک یا دو سانت بود , که چند لحظه کاملا واضح دیدمش و بعد تمرین رو تموم کردم ولی چشمام بشدت درد گرفته و سرم هم دردمیکنه ولی خیلی خوشحالم که انقدر واضح دیدم این امید درمن بوجوداومد که هاله بدنم رو هم بتونم مشاهده کنم انشالا , در ضمن دوستانی که عینک میزنند بدون عینک هم امتحانش کنند من هم با عینک هم بدونش امتحان کردم بدون عینک فوق العاده واضح و پررنگ هست و البته زودتر هاله رنگی نمایان میشه .
دوستان من واقعا این روش رو انجام دادم شماهم حتما تجربش کنید فوق العاده زیباست!!
                                                                                                               عشق اسطرلاب اسرارخداست

مولانا  
 سپاس شده توسط bashar ، sito ، ebi7777 ، محمدمسعود ، saeed871 ، arman23 ، Taraneh
دریکی از جزوات موجود در انجمن روشی بهمین شکل وجودداره که تمرین دیدن صلیب هست من هروقت بیکار بشینم اون تمرینو انجام میدم , پیشنهادمیکنم اون تمرین رو هم انجام بدید دید هاله ای رو تقویت میکنه , البته این روش انگشت که درمتن بالاگفتم بی شباهت به اون تمرین نیست و واقعا تجربه خوبی بود .
                                                                                                               عشق اسطرلاب اسرارخداست

مولانا  
 سپاس شده توسط ebi7777 ، محمدمسعود ، Taraneh
Maryam عزیز تجربه ای که راجع به دیدن هاله پارچه ها گفتید تا جایی که من میدونم درست نیست.در واقع تجربه شما مربوط به رنگهای اصلی و رنگهای ثانویه و مکمل هست. در واقع سه رنگ اصلی داریم قرمز، آبی،زرد که زمان نگاه کردن به اینها و بعد دیدن زمینه سفید رنگهای مکمل اونها که به ترتیب سبز،نارنجی و بنفش هستند جلوه چشم ضاهر میشود، حالا با توجه به پر رنگ یا کمرنگ شدن رنگهای طیف رنگهای ثانویه کمرنگ و پررنگ میشوند
 سپاس شده توسط bashar ، farda123 ، hirad ، یکتا

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان