امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فهرست انجمن - کاربران تازه حتما بخوانند
Exclamation 
کاربران گرامی خصوصا افرادی که تازه عضو شده اند لطفا از این فهرست جهت پیدا کردن موضوعات اصلی و مهم انجمن استفاده فرمایید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط ye doost ، farbod ، mohammadrms ، عبدالله ، Saeed141 ، kimiasang ، konda ، محمدرضا ، hoo ، nima ufo lover ، ebi7777 ، جویا ، hourisima ، milad235 ، عباس فردی ، Shirin ، anafarideh ، saeed871 ، همسفر ، masoudmirza ، bashar ، اعظم ، nedaa ، Taraneh ، rainbow ، shina ، yasinsepehri ، ranginkaman ، mahnaz89 ، arman23 ، maryam ، RealArt ، Samiji ، بهاره ، RENAS ، sousha ، Healer ، سنجاقک ، hujiko ، ahmadreza ، محمدمسعود ، Kundalini ، Valizadeh ، عرفان ، Whitechannel ، mina_sadat1360 ، shahrzad.mehr ، معصومه 53 ، ayeh-es ، tbolya ، پری سان ، zoom ، sama modabber ، ویدا ، alitezaalsalami ، alitezaalsalami ، baharan ، hiv_p7 ، Ramiin ، لیلا لرد ، razagh ، Vesper ، sara heidari ، marall ، alizobeidi ، behzad ، H_Hiva_O ، farda123 ، Ahoora10 ، jafar ، zohrearian ، maryam2090 ، bl4ck ، payedoosti ، zahramk ، chakavak3 ، Ardesheer ، BABA-mazdak ، White swan ، Ysd ، Mrghadam ، h.sharif ، esmaeil ، مریم ، Bano_Heso ، hojjat10 ، hojjat10
سلام میشه بفرمایید چرا من از دسترسی به بعضی مطالب چرا محروم شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط jafar ، payedoosti ، chakavak3
سلام بر شما دوست عزیز.شما محروم نشدید! به تشخیص استاد ماهاچیتا یکسری پست ها حذف شدند و یکسری هم منوط به این است که وارد گروه لایت ورکر  شوید تا بتوانید از مطالب و همسویی ها استفاده کنید.با سپاس
 سپاس شده توسط bashar ، maryam2090 ، farda123 ، jafar ، payedoosti ، ara ، chakavak3 ، محمد رادین
سلام من چطور میتوانم پیام خصوصی خود را که از سنجاقک دارم ببینم ؟
با سلام

در بالای این صفحه ، اولین آیتم در سمت چپ ، نوشته شده " سردر" . روی اون کلیک کنید ، شما رو به صفحه ی سردر می بره ، روی " پیام های خصوصی " کلیک کنید و پیام مورد نظرتون رو ببینید.

خیر پیش 
جویا
 سپاس شده توسط bashar ، خداپرست ، سنجاقک ، hojjat10

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان