امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سمبلهای ریکی
دوستان به نظرتان جهت پاکسازی یک چاکرا به وسیله سمبلها اگر اون سمبل با رنگ چاکرای مورد نظر تصور کنیم تاثیرش گذارتر نمیشود
 سپاس شده توسط sahand110a ، kimiasang ، Saeed141 ، konda ، farbod ، Taraneh
با سلام

من اون سمبل رو به رنگ طلايي يا آبي ميفرستم توي چاكراي مورد نظروبعد چاكرا رو با رنگ مخصوص خودش نوراني تر تصور ميكنم.
 سپاس شده توسط konda ، farbod ، kimiasang ، sahand110a ، Taraneh
[font]با درود فراوان به استاد راهنمای گرامی و اعضای محترم.من،امرداد عضو جدید هستم.سوالات زیادی دارم که خوب همه رو نمیشه یکجا پرسید.الان میخوام بدونم شکلهای سمبلهای ریکی به چه صورت هست.متاسفانه تو هیچکدوم از تایپیکها تا جاییکه من مرور کردم وجود نداشت.فقط توضیحات استفاده از اونا بود ولی اسامی و شکلهاشون و اینکه هر کدوم مربوط به چه چیزی هست وجود نداشت.ممنون میشم راهنماییم کنید من تازه اشنا شدم و اطلاعات چندانی ندارم.با تشکر و ارزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای همگیه اعضاء.[/font] Heart
(11-4-1395، 01:48 عصر)Amordad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با درود فراوان به استاد راهنمای گرامی و اعضای محترم.من،امرداد عضو جدید هستم.سوالات زیادی دارم که خوب همه رو نمیشه یکجا پرسید.الان میخوام بدونم شکلهای سمبلهای ریکی به چه صورت هست.متاسفانه تو هیچکدوم از تایپیکها تا جاییکه من مرور کردم وجود نداشت.فقط توضیحات استفاده از اونا بود ولی اسامی و شکلهاشون و اینکه هر کدوم مربوط به چه چیزی هست وجود نداشت.ممنون میشم راهنماییم کنید من تازه اشنا شدم و اطلاعات چندانی ندارم.با تشکر و ارزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای همگیه اعضاء. Heart
سلام و ضمن خوش امد گويي به شما دوست عزيز لطف كنيد كه به بخش همسويي ها و اموزه هاي انجمن مراجعه كنيد و جزوه مربوطه به هر سيستم درج شده ميتونيد دانلود كنيد و مطالعه بفرماييد .
 سپاس شده توسط bashar ، Reza809
با سلام و سپاس
آیا با سمبلهایی که در ری کی اوسویی و کاروناکی آموختیم میتوانیم در همه انواع همسوییها کار کنیم؟ مثلا در مدیتیشن یا خوددرمانی با انرژیه ایماراریکی بصورت مانترا سمبلهای کاروناکی رو ذکر گفت؟
سپاس سپاس سپاس
 سپاس شده توسط bashar
(11-4-1395، 06:47 عصر)Whitechannel نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و سپاس
آیا با سمبلهایی که در ری کی اوسویی و کاروناکی آموختیم میتوانیم در همه انواع همسوییها کار کنیم؟ مثلا در مدیتیشن یا خوددرمانی با انرژیه ایماراریکی بصورت مانترا سمبلهای کاروناکی رو ذکر گفت؟
سپاس سپاس سپاس
دوست عزیز هر سمبل مختص همون سیستمه اما میتونید در درمان از چند سیستم استفاده کنید اما زمانی که از یک سیستم استفاده میکنید باید با سمبل های همون سیستم استفاده کنید.
 سپاس شده توسط bashar ، Whitechannel ، ریکی
سلام به اعضای راه نور بخصوص استاد عزیز  باهوروچی
من موقع کار کردن با ریکی وقتی از سمبلها استفاده میکنم جریان انرژی خیلی شدیدتر میشه ولی موقع استفاده از سمبل دای کو میو که قویترین سمبل ریکی هست این تجربه رو ندارم این به این معنیه که این سمبل برام فعال نیست؟ یا همسویی مرحله سوم رو کامل دریافت نکردم؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
 سپاس شده توسط bashar
با درود.
دوست عزیز در توضیح سمبل دایکومیو نوشته شده این سمبل برای تقویت و پاکسازی اورا و کالبدهای ظریف کاربرد داره پس اگر در زمان فعال کردنش حس خاصی ندارید یه جورایی کاملا طبیعیه...
متعالی باشید
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط یکتا ، ayat ، dadan ، farda123 ، خداپرست ، جویا ، سنجاقک

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان