امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 2.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(( تجربیات ))
سلام .من دیشب در حال مراقبه بودم.اول بگم که من دیسک کمر وعصب سیاتیک دارم که به علت ضربه ای که به کمرم خورد از پنجشنبه گذشته خوابیده بودم واز پادرد وکمردرد اشکم در میاد.دیروز که تو سایت مطالعه میکردم  به نکات طلایی در مورد خود درمانی دست یافتم .برای همین دیشب قبل از خواب بعداز رازونیاز باخدا وکمک خواستن از اووحضرات ائمه واساتید محترم از خود برترم خواستم مناسبترین انرژی رادربدنم برای دمان دردم جاری وفعال کنه وچاکراهای منوپاکسازی کنه وهرکجا گیرداره بهم نشون بده.بعداز نفس عمیق انرژی از سرم وارد شدوبدنم درحال گرم شدن شد.انرژی در بدنم جریان پیدا کردومن همچنان خود برتر را صدا میزدم وکمک میخواستم یک دفعه صدایی شنیدم وازمیان جناق سینه ام انگار بخار بلند شد خودم به عینه دیدم وانرزی باقدرت دربدنم جاری شد قلبم به شدت میزد وتمام تنم از حرارت میسوخت بدنم میلرزید اما همان موقع سمبل چوکوری را صدا میزدم تا انرژی را تقویت کنه وبتونم دوام بیارم.اونقدر بدنم داغ بود که فضای اطرافم هم داغ شده بود انرژی تا کف پاهایم میرفت وبرمیگشت تا سر ودستانو همه جارا گرفت.تقریبا ده پانزده دقیقه طول کشید .من تا خوددرمانی را قطع کردم برای شفای زمین انرژی فرستادم وحین رفتن انرزی ازدستانم کمی از حرارت بدنم کم شد. همه بدنم را پاکسازی کرد وفقط گرفتگی در قفسه سینه ام هست .اما امروز دیگر هیچ اثری از کمردرد وپادرد ندارم وفقط گرفتگی قفسه سینه ام هست.آیا با تکرار خود درمانی این گرفتگی رفع میشه؟
من مدیون وممنون همه آنهایی هستم که به من "نه"گفتند زیرا مرا برانگیختند که آنچه را از آنها می خواستم خودم انجام دهم.
 سپاس شده توسط ayat ، یکتا ، bashar ، jafar ، sito ، السا
من تا به حال چند بار هنگام دریافت انرژی صدایی شنیده ام ووقتی حرارت بدنم خیلی بالا میرود از بالای سرم نسیم خنکی به صورتم میوزد.
من مدیون وممنون همه آنهایی هستم که به من "نه"گفتند زیرا مرا برانگیختند که آنچه را از آنها می خواستم خودم انجام دهم.
 سپاس شده توسط ayat ، dadan ، bashar ، jafar ، جویا ، sito ، السا
سلام عزیزان.
من حدود چهار جلسه هنگام خوددرمانی،در چاکرای خوشیدی احساس سوزش میکردم و اون قسمت از بدنم(چاکرای خورشیدی)چند دقیقه ای میلرزید.
در پناه حق
(7-18-1397، 07:01 عصر)amir4259 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزان.
من حدود چهار جلسه هنگام خوددرمانی،در چاکرای خوشیدی احساس سوزش میکردم و اون قسمت از بدنم(چاکرای خورشیدی)چند دقیقه ای میلرزید.
در پناه حق
دوست عزیز چند ماهی هست که همسویی های انجمن غیرفعال شده اند.شما همسویی ری کی رو از کجا دریافت کردید؟
به تو سر بسته و در پرده بگویــم***تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را
آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی***خودِ تو جان جهانی
گر نهانـی و عیانـی***تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی
تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی***تو خود اسرار نهانی

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان