امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 2.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(( تجربیات ))
Star 
با سلام پنج شنبه 11.9.1390 ساعت 1:30 بامداد
جلسه دریافت بیماری های فیزیکی : بعد از گذشت 5 دقیقه ورود انرژی را ا ز چاکرای تاج بصورت مور مور شدن احساس میکردم.و بعد وارد آرمشی عمیق و سکوت ذهن شدم . صبح احساس نشاط بیشتری نسبت به روز های گذشته داشتم .
"شما هم میتوانید امتحان کنید و تجربیات خود را در این مکان بگویید تا همه دوستان هم امتحان کنند."
"با کمال تشکر
Heart
 سپاس شده توسط Mahacita Bahuruci ، Eagle ، zohre11 ، عبدالله ، konda ، final_chapter ، shahrooz518 ، جویا ، saeed871 ، bashar ، Taraneh ، مهران1365 ، maryam2090
درود به همه دوستان و سپاس مضاعف از ماهاچیتا
در همسویی ایمارا ریکی همچون همسویی های دیگه انرژی فوق العاده ای رو دریافت کردم و همونطور که ماهاچیتا عزیز گفته بود انرژی بالاتری نسبت به کارونا داشت . من جریان انرژی رو در همسویی های دیگه تنها یه بار در طول همسویی احساس می کردم که به مرور جریان آهسته و بع قطع میشد اما در این همسویی پنج بار موج سنگینی از انرژی به بدنم وارد شد و در هر مرتبه به سمت بالا می رفتم و مجددا بر می گشتم اما بعد از حدود نیم ساعت به خلسه عمیقی فرو رفتم بطوریکه متوجه اطرافم بودم اما بعد از خارج شدن از خلسه هیچ چیز به خاطرم نبود . در طول روز هم کاملا سرحال و پر انرژی بودم. ماهاچیتا عزیز همواره سرشار از نور باشید.
 سپاس شده توسط Mahacita Bahuruci ، Eagle ، sahand110a ، zohre11 ، عبدالله ، konda ، shahrooz518 ، جویا ، saeed871 ، bashar ، Taraneh ، maryam ، maryam2090
سلام و درود
من در هنگام دریافت ایمارا ریکی انرژی را روی سر حس کردم و شروع به گرم شدن سرم کرد و سمت راست سرم مخصوصا سنگین شد و گوش راستم هم شروع به وزوز کردن کرد وحتی یک بویی حس کردم ولی نفهمیدم بوی چیست
با سپاس فراوان
در جهان تنها يك فضيلت وجود دارد و آن آگاهي است

و تنها يك گناه و آن جهل است

مولانا
 سپاس شده توسط Mahacita Bahuruci ، Eagle ، konda ، shahrooz518 ، جویا ، saeed871 ، bashar ، Taraneh ، مهران1365 ، maryam2090
دوستان عزیز ازتون سپاسگزارم
لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.

قبل از اقدام به دریافت همسویی ها و استفاده از آموزشهای سایت ،( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
و ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) را
مطالعه نمائید
.

سوالاتی که در پیغام خصوصی پرسیده شوند پاسخ داده نخواهند شد، فقط در انجمن سوال کنید.

به دلیل محدودیت زمانی و مشغله قادر به پاسخگویی به همه پیامهای خصوصی و ایمیل نیستم، لطفا فقط در مورد موارد خیلی ضروی پیام دهید در غیر اینصورت نمیتونم پاسخ بدم.

بنده در انجمن امور درمانی انجام نمیدم. لطفا درخواست درمان نفرستید.

یکی از درسهای بزرگترین معنویت این است: بیشتر حس کن، کمتر فکر کن.
 سپاس شده توسط sahand110a ، عبدالله ، konda ، FATIMAA ، shahrooz518 ، saeed871 ، hourisima ، bashar ، Taraneh ، aseman231 ، مهران1365 ، maryam2090 ، سنجاقک
ایمارا ریکی محشر بود
بعدش تا سه روز یک برون ریزی اساسی داشتم
تمام خاطرات تلح مربوط به گدشته ی خانوادگیم اومد بالا و پاک شد
 سپاس شده توسط sahand110a ، Mahacita Bahuruci ، Eagle ، abbasss ، عبدالله ، Saeed141 ، konda ، shahrooz518 ، جویا ، saeed871 ، bashar ، Taraneh ، maryam2090
سلام و درود . اینبار با کوله ابری از تجربه زمان همسویی خدمتتان آمدم.

ابتدا کل بدنم شروع به بی حس شدن کرد و سپس در ناحیه چاکرا هفتم و چاکرا ششم احساس خارش و مورمور شدن میکردم . بعد از مدتی احساس کردم که پیشانی ام ( مکان چشم سوم ) در حال شکافتن هست و اندکی درد در این ناحیه بسان کشیدن پوست داشتم . بعد در ذهنم آمد که چشم سومم شروع به نگاه کردن میکند . در همان حال بدون فکر کردن به چیزی و فقط توجه کردن به هرچه پیش میاد ناگاه در چشمانم نور های طلایی رنگ که از بالا و پایین و چپ راست میامدند و میرفتن را مشاهده کردم که صد البته توضیح من اینجا نمیتونه اون حسم رو بیان کنه .
ناگه بصورت رویا دیدم که شیری در وسط اتاق ایستاده ( بله شیر جنگل) و ار آن سو شخصی آمد و پرده ای از پشت سرم را کند و رفت .
بعد یک جفت دست بالای سرم به صورت که خودمان انرژی میدهیم بالای سرم بود و کارهایی میکرد که از روبرو یک چیزی شبیه روح که لباس مثل لباس عیسی مسیح بر تن داشت نیز از فاصله در حال انرزی دادن بود . در همین حال که در حال لذت بردن بودم ناگه یک چیز دیگری شبیه روح بسیار به صورتم صورت خودش را نزدیک کرد که ترسیدم و اون هم تا ترسم رو دید رفت .
همین منوال ادامه داشت که کف دستانم خیلی خیلی گرم شد . سپس احساس کردم که همسویی تمام شده .

با سپاس فراوان از ماهاچیتا باهورچی عزیز .
OseKoton Olekho Aseini Smile
 سپاس شده توسط Mahacita Bahuruci ، sahand110a ، zartosht ، zohre11 ، عبدالله ، Saeed141 ، konda ، جویا ، saeed871 ، bashar ، Taraneh ، Whitechannel ، maryam2090
با سلام
من زمانی که روی زمین تمرکز میکنم توده های متراکمی از هوا رو می بینیم ( به اندازه یک مشت بسته ) که در جهت شرق به غرب و غرب به شرق بصورت خطی در حرکت هستند . شما می دونید این ها چی هستند ؟ تقریباً همه جا هم هستند
 سپاس شده توسط عبدالله ، Saeed141 ، جویا ، saeed871 ، bashar ، Taraneh ، maryam2090
خیلی چیز ها می تونه باشه! رنگش چیه؟
اگه به صورت گوی میبینید ممکنه گوی انرژی باشه ، اگه به صورت ذرات پراکنده میبینید می تونه پرانا - نیروی حیاتی باشه
لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.

قبل از اقدام به دریافت همسویی ها و استفاده از آموزشهای سایت ،( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
و ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) را
مطالعه نمائید
.

سوالاتی که در پیغام خصوصی پرسیده شوند پاسخ داده نخواهند شد، فقط در انجمن سوال کنید.

به دلیل محدودیت زمانی و مشغله قادر به پاسخگویی به همه پیامهای خصوصی و ایمیل نیستم، لطفا فقط در مورد موارد خیلی ضروی پیام دهید در غیر اینصورت نمیتونم پاسخ بدم.

بنده در انجمن امور درمانی انجام نمیدم. لطفا درخواست درمان نفرستید.

یکی از درسهای بزرگترین معنویت این است: بیشتر حس کن، کمتر فکر کن.
 سپاس شده توسط samieifard ، ramia ، عبدالله ، Saeed141 ، shahrooz518 ، جویا ، bashar ، Taraneh ، سنجاقک ، Whitechannel ، maryam2090
من آنها را بی رنگ ( مثل هوای بالای آتش ) و بصورت کشیده ( ببخشید مثل سوسیس بلغاری )می بینم البته فرامشو کردم که در بالا اشاره کنم آنها را در سطح زمین می بینم
البته توده سفید مه مانند رو بعضی از مواقع در جاهای خاصی می بینیم که فضا رو کرده است .
 سپاس شده توسط Saeed141 ، saeed871 ، bashar ، Taraneh ، maryam2090
با سلام
عملکرد تکنیک چاکرا فلاش خیلی جالبه هر وقت که فعالش میکنم عملکردش بسیار محسوس هست
 سپاس شده توسط عبدالله ، Saeed141 ، saeed871 ، bashar ، maryam2090

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان