امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حفاظ انرژی در مقابل چشم زخم و حملات سایکک و..
با سلاو عرض ادب خدمت استاد و دوستان
استاد آیا هسویی خاصی ،صرفا برای جلوگیری از چشم زخم و حملات سایکک و ..هست؟
شما در مورد jyoti marga light workers empowerment فرمودید که حفاظ هم ایجاد میکنه،،و من با اینکه میخوام عضو لایت ورکرز بشم و این ایمپاورمنت رو دریافت کنم ولی باز به دنبال یه روش فقط برای این موضوع خاص هستم،،در صورت وجود چنین همسویی راهنمایی بفرمایید
و اینکه آیا همسویی رز کوارتز در برابر چشم زخم هم محافظت میکنه؟
 سپاس شده توسط farbod ، مریم ، konda ، mohammadrms ، sahand110a ، ye doost ، kimiasang ، جویا ، bashar ، Taraneh ، فاطمه ، chakavak3
بله همه سپرها به طور کلی موثرند. وقتی وارد بخش لایتورکرز شدین در مورد سپر بیشتر خواهید فهمید
لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط farbod ، مریم ، konda ، Saeed141 ، mohammadrms ، hakimbashi ، sahand110a ، ye doost ، goodboy_313 ، عبدالله ، iman_bihamta ، kimiasang ، shahrooz518 ، جویا ، saeed871 ، bashar ، Taraneh ، داود ، Orkideh ، سنجاقک ، chakavak3 ، Delkhoshi
سلام استاد بزرگوار. 
آیا کسانی که ریکی را در سطوح پایین انجام میدهند باید از ابتدا سپر حفاظتی داشته باشند و اگر باید اینکار صورت بگیرد لطفا راهنمایی بفرمایید 
با تشکر 1414
 سپاس شده توسط jafar
با سلام
با توجه به اینکه حفاظ گرفتن برای کسانی که با انرژی کار می کنند، موضوع بااهمیتی هست و قبلا بارها در این مورد در انجمن صحبت شده، پیشنهاد میکنم با جستجو در انجمن مطالب مرتبط موجود رو با دقت مطالعه کنید. همچنین پیشنهاد میکنم برای شروعی اصولیتر، مقالات استاد در بخش "مطالب و آموزش های اصلی انجمن" و به ویژه تاپیک "درس هایی از لایتورک و معراج" رو بطور کامل مطالعه کنید.
تو کنارم هستی ای حضور تابناک و من آسوده ام، آرامم و خاموش

سپاس شده توسط farda123 ، جویا ، bashar ، amirkalate ، dadan ، RealArt ، jafar ، chakavak3
ایا سپرها ذهنی عمل میکنن یا واقعا بصورت متافیزیک هم عمل میکنن؟؟
 سپاس شده توسط chakavak3
سلام روزتون خدایی.ببخشید میخواستم بدونم کسی که قبلا پرانا کار میکرده و الان یک درمانگره چجور میتونه خودشو کنترل کنه که پرانا را باریکی برای درمان استفاده نکنه؟زدن حفاظها باعث میشه تا شخص از انرژی خودش برای درمان استفاده نکنه؟
 سپاس شده توسط arman23
با درود، دوست عزیز تمام انرژی ها چه پراناها و چه انرژی های هوشمندی همچون ریکی با نیت درمانگر جاری میشن نه خود به خود، پس حفاظ در این امر تاثیری نداره بلکه نیت شما به راحتی این امر رو کنترل میکه.  Heart
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط arman23 ، baharan ، جویا

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان