امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جیوتی مارگا لایت ورکر ایمپاورمنت
با سلام خدمت همه دوستان و استاد ماهاچیتای عزیز
استاد من همسویی جیوتی مارگا لایت ورکر رو دریافت کردم و جند روزی هست که احساس میکنم پر انرژی هستم
این پر انرژی بودن فقط به خاطر قطع طناب ها ی اتری هست؟ در مورد غده تیموس در اینترنت سرچ کردم ،چیز به درد بخوری پیدا نکردم
لطفا اگه امکان در مورد تیموس و رابطش با انرژی درمانی و.. توضیح بفرمایید
ممنونم
 سپاس شده توسط konda ، sahand110a ، عبدالله ، ye doost ، kimiasang ، جویا ، annasufia ، bashar ، Taraneh ، maryam2090
تیموس اگه درست کار نکنه به شدت سیستم انرژی شما به هم میریزه و از تعادل خارج میشه . سطح انرژی حیاتی میاد پایین و از نظر احساسی به هم میریزید
لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط mohammadrms ، sahand110a ، goodboy_313 ، مریم ، konda ، shahrooz518 ، zartosht ، farbod ، ye doost ، kimiasang ، جویا ، annasufia ، bashar ، Taraneh ، nora ، maryam2090 ، سنجاقک ، ahmadreza
سلام استاد عزیز آیا دسترسی به همسویی جیوتی مارگا لایت ورک فقط برای دوستانی که در گروه لایتورکرز هستند امکان پذیره یا برای همه کاربران
Somi جان، طی تغییراتی که از آذر ماه امسال در سایت انجام شد، یک سری از انرژی ها و همسویی ها از دسترس خارج و یا به بخش لایت ورکرز منتقل شدند که جیوتی مارگا لایتورکرز ایمپاورمنت هم جزو اونهاست. بطور کل هر همسویی یا انرژی که ممکنه ببینید که در انجمن درموردش صحبت شده اما الان در بخش همسویی های عمومی سایت نمیتونید پیداش کنید، همین تغییرات اون رو هم شامل شده.
تو کنارم هستی ای حضور تابناک و من آسوده ام، آرامم و خاموش

سپاس شده توسط ayat ، جویا ، farda123 ، یکتا ، bashar ، خداپرست ، Somi

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان