امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شاقول ابن سینا
سلام خدمت دوستان
یه سوال دیگه برام پیش اومده
همونطور که تمام شما دوستان به امر الودگی های متا فیزیکی واقف هستید و این الودگی ها می تونن تاثیر مستقیم بر ضمیر ناخود اگاهمون بزارن .حال سوال اینه که توی این روش ایا موجودات متافیزکی می تونن تاثیر بزارن و به جواب مثبت و منفی این شاقول کمک کنن ؟(
یک شبی مجنون نمازش را شکست       بی وضو بر خانه لیلا نشست 
عشق ان شب مست مستش کرده بود     فارغ از جام الستش کرده بود.
عاشق همتونم 
 سپاس شده توسط shahrooz518 ، konda ، farbod ، sahand110a ، جویا ، FATIMAA ، Saeed141 ، 777 ، Taraneh ، abbasss
بله می تونن.
توجه توجه! لطفا در پیام خصوصی و ایمیل به بنده درخواست همسویی ارسال نکنید. بنده فعلا هیچ همسویی ارائه نمیکنم.
و لطفا  "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط kimiasang ، farbod ، shahrooz518 ، sahand110a ، konda ، جویا ، FATIMAA ، Saeed141 ، ساتیا ، ebi7777 ، 777 ، Taraneh ، مهران1365 ، سنجاقک ، abbasss ، hadighasemian ، farda123
خودتان چرخش انرژی را در اطراف بدنتان تجربه کنید :
 برای اینکه وجود انرژی اطراف بدن را تجربه کنید ، می توانید از ابزاری که حتی توسط ابن سینا برای تشخیص بیماری استفاده می شده بهره ببرید . این ابزار چیزی نیست بجز یک پاندول ساده . یک نخ به طول 10 الی 15 سانتی متر تهیه کرده و یک وزنه به پایین آن گره بزنید . این وزنه هر چیزی می تواند باشد ، از یک سنجاق قفلی و سوزن خیاطی گرفته تا یک مهره ی فلزی ، گوی پلاستیکی و هر چیزی که دلتان بخواهد . بهتر است شیء مورد نظر قرینه باشد تا قیف های کوچکتر چاکرا باعث دوران پاندول به دور خودش نشوند ، مانند یک سوزن خیاطی .  بعد سر آزاد نخ را بین دو انگشت اشاره و شصت خود طوری بگیرید که وزنه ی پاندول با نقطه ی که می خواهید چرخش آن را مشاهده کنید ( مثلا بالای زانو که یک چاکرای فرعی است ) ، حدود 2-3 سانتی متر فاصله داشته باشد . ابتدا با دست دیگر وزنه را ثابت کنید . سپس با آرامی وزنه را رها کرده ، اجازی بدهید انرژی دست شما به پاندول منتقل شود . کمی منتظر بمانید . مشاهده خواهید کرد که پاندول در یک مسیر دورانی شروع به چرخش می کند . این همان چرخش مخروط اصلی انرژی در چاکرای فرعی زانوی می باشد . در ادامه می توانید با پاندول خود صحبت کنید ( یعنی با تکرار کلماتی که به مثابه ی تمرکز بیرونی و تلقینی برای ذهن می باشد ، ) نوع و جهت چرخش انرژی را تعیین کند . به وزنه ی پاندول نگاه کنید و مثلا بگویید ، "بایست ، بایست ، بایست ، بایست ، بایست ،..." و تند تند و پشت سر هم تکرار کنید . خواهید دید که انرژی از حرف ( ارداه ) شما تبعیت کرده و پاندول از چرخش باز می ایستد . این کار را با کلمات "برعکس ، برعکس ، برعکس ،..."  "چپ راست ، چپ راست ، چپ راست ،..."  "جلو عقب ، جلو عقب ، جلو عقب ،..."  تکرار کنید و نتیجه را به چشم خودتان ببینید . وقتی برایتان عادی شد , بجای تکرار زبانی  می توانید از اراده ذهنی استفاده کنید .
این پاندول را می توانید بر روی نقاط مختلف بدنتان ( چاکراهای فرعی و اصلی دیگر ) جابجا کنید و نوع حرکت انرژی را مشاهده نمایید . 

[تصویر:  pan.jpg]
منبع : کتاب اکسیر حیات ( خودآموز علوم روحی ، بخش خودشناسی و بیدارسازی نیروهای درونی ) 
فیض روح القدس اگر باز مدد فرماید           دیگران هم بکنند آنچه مسیحا میکرد  (حافظ)
 سپاس شده توسط جویا ، goodboy_313 ، saeed871 ، shahrooz518 ، konda ، Taraneh ، RealArt ، bashar ، kimiasang ، پاييز ، maryam ، abbasss ، Whitechannel
شاقول ابن سینا همان شاقول بنایی معمولیه ولی در ابعاد کوچک انهم بخاطر اینکه دست زیاد خسته نشه وهیچ چیز جادویی نداره فقط ابتکار ابن سینا در بکار گیری این وسیله جالبه .او با این وسیله  با ضمیر ناخود اگاهش ارتباط بر قرار کرده .طرز کارش هم ایجوریه که ابتدا جواب سوالی که میدونیم رو ازش با بله وخیر میپرسیم مثلا در جهت عقربه های ساعت بله وعکس ان خیر سوالو میپرسیم منتظر میشیم جواب بده بعد از مدتی تمرین جواب سوالی که نمیدونیم رو میپرسیم اینجوری حالا شهود باشه یا ضمیر ناخود اگاه جو ابمونو میده حالا مونده به کاربرش که شاقول  به سمتی که خوشش میاد نچرخونه .تشکر
 سپاس شده توسط Saeed141 ، kimiasang ، maryam ، Eagle ، bashar ، abbasss ، Whitechannel
سلام.بااجازه همه دوستان,چون دراین مورد تجربه دارم خواستم
واردبحث بشم  Blush
در مورداین پاندول یک روشی رو خیلی وقته باهاش کارمیکنم
به این صورت که یک نیم دایره به قطر۱۵ سانتیمترمیکشیم(البته
حتماباید۱۵ سانت باشه چون این عدد برای رفع مشکلات کارایی
داره) بعد این نیم دایره رو به صورت شعاعی به چندقسمت مساوی 
تقسیم میکنیم و جوابهایی که برای سؤال مدنظرمون به ذهنمون
میرسه روی هر قسمت یادداشت میکنیم مثلا من میخام بدونم
چه ویتامینی برای فلان دردم خوبه نیمدایره رو به۱۲قسمت تقسیم
میکنم اسم ویتامینهایی که احتمالمیدم خوب باشه یادداشت میکنم 
 بعداین پاندول که باسوزن و نخ درست کردم رو روی نقطه وسط
نیمدایره ,ثابت قرارمیدم و سؤالم رو میپرسم بعدازچندثانیه حرکت
دورانی شروع میشه باید خونسردانه منتظر جواب بنشینیم,تا وقتی
که حرکت رفت و برگشت روی یکی از قسمتها شروع بشه و جواب
معلوم بشه,من بعضی وقتها واقعا جواب درست رو گرفتم مثلا سال
گذشته این روش رو انجام دادم و سؤال کردم که کدام ماه سال برایم
 بهترینماه ازنظر شادی و خوشیست که جواب شد اردیبهشت, و
همینطور هم شد چون خواهرم در اون ماه ازدواج کرد و من واقعا
خوشحال شدم. Smile
نکته ای رو باید بگم اینکه موقع سؤال کردن باید فکرمون رو خالی کنیم
و کاملا بیطرف باشیم چراکه ممکنه پاندول با نظر ما بچرخه و جواب
درست درنیاد یعنی من دلم میخاد فلان جواب دربیاد و همینطور هم بشه.
پس فقط باید بیطرف باشیم تا درست جواب بده .
 سپاس شده توسط Eagle ، kimiasang ، فراسو ، ebi7777 ، abbasss ، Whitechannel
البته برای دانستن جواب سؤالها روش درخواست ازخودوالاتر
دقیقتر هست به اینصورت که موقع خوابیدن چه در روز چه درشب,
از روح یاخود والاتر درخواست کنیم درمورد موضوع مدنظر حقایق
رو فاش کنه , مطمین باشید حتما خوابی در این مورد میبینید که
اگر بررسیش کنید به جوابتون میرسید اگر بیدارشدید و احساس
کردید هیچ خوابی ندیدید محاله چون حتما خواب میبینید فقط
فراموشش کردید,من در این مورد بسیار تجربه دارم و در تمام مواردی
که خواب رو یادم مونده جواب درست بوده .
 سپاس شده توسط Eagle ، پاييز ، kimiasang ، فراسو ، Saeed141 ، setareh220 ، ebi7777 ، abbasss ، hadighasemian ، Whitechannel
سلام . درمورد تمرین با شاقول یه چیز جالب بگم البته این روش رو اجداد ما انجام میدادند و جواب کاملا درست میگرفتند شاید خیلی به اینکار ایمان داشتند نمیدونم بهرحال برای دانستن جنسیت جنین اینکارو انجام میدادند به اینصورت که نخ سوزن رو در دست راست میگیریم و سوزن حتما روی دست چپ بایدباشه به فاصله دو سه سانت روی رگ مچ دست میگیریم و میپرسیم فلانی یعنی همونکه سوزن رو دستشه چندتا بچه و با چه جنسیتی نصیبش میشه اولش سوزن حرکت درستی نداره وبهمه طرف میچرخه ولی بعدازچند ثانیه حرکات اصلی شروع میشه اگر حرکت رفت و برگشتی در امتداد رگ دست بود یعنی فرزند پسره اگرحرکت رفت وبرگشت در امتداد رگ نبود و به سمت راست و چپ حرکت کرد یعنی دختره و اگر حرکت دورانی کرد یعنی خدایی نکرده اتفاقی برای جنین میفته و اگر اصلا حرکت نکرد یعنی فرزندی درکار نخواهد بود.
ما برای تک تک اعضای خانواده این روش رو انجام دادیم که ۸۰ درصد درست ازآب دراومد , مثلا یکی از خواهرانم یکبار سوزن در امتدادرگش حرکت کرد دفعه دوم دورانی چرخید دفعه بعد باز در امتداد رگ بود و دیگر حرکتی نداشت و دقیقا همینطور شد فرزند اولش پسر فرزند دوم دنیا راندید و فرزند سوم هم پسر شد .
 سپاس شده توسط ebi7777 ، Reza809 ، abbasss ، فراسو ، Whitechannel ، یکتا
یک تمرین دیگه هم برای کسانیکه میخان سن ازدواجشون رو بدونن به اینصورت که حلقه ازدواج شخصی رو (اگر فرد مورد آزمایش زن هست از حلقه ازدواج یک زن و اگر مرد هست از حلقه یک مرد استفاده کند) به سوزن میبندیم و یک لیوان برمیداریم مقداری آب میریزیم داخلش البته آب باید یک سوم لیوان را بگیرد حلقه متصل به نخ را در لیوان آویزان میکنیم و صبرمیکنیم تا حرکت کند ممکنه حلقه حرکت دورانی کنه و یا رفت و برگشت ولی انقدر باید صبرکنیم تا حرکت حلقه شدید شود بطوریکه حلقه به دیواره لیوان برخوردکند بعد تعداد برخوردهای حلقه به لیوان رو میشماریم وقتی از حرکت ایستاد دیگه کار تمام شده و تعدادبرخورد همان سن ازدواج هست این روش برای من درست بود و کلا طبق آماری که من گرفتم ۵۰درصد درست از آب دراومده.
 سپاس شده توسط ebi7777 ، sito ، Reza809
سلام دوستان
من شاقول رو امتحان کردم قبلا دیده بودم که یکی از دوستانم این کار رو انجام میداد.من هم به روش ایشون انجام دادم  به این شکل که شاقول رو جلوی هر چاکرا میگیرم و میگم که وضعیت چاکرا را به من نشون بده.از روی مقدار چرخش میشه به متعادل یا غیر متعادل بودن چاکرا ها پی برد.بعد بهش میگم بایست و بعد ازش میخوام همون چاکرا را متعادل کنه و بعد از اینکار بایسته.
چند بار این امتحان رو روی خودم و شخص دیگه ای انجام دادم جواب داد
 سپاس شده توسط bashar ، Reza809 ، یکتا ، abol2020
راستش من خیلی اعتقاد به این روش ندارم (به خاطر بحث آونگ فوکو) ولی یادمه وقتی بچه بودم یکی از خاله هام از آونگ برای تعیین سن ازدواج اینطور استفاده میکرد که یه لیوان آب رو میذاشت روی نبض فرد، و بعد آونگ رو روی دهنه لیوان آب نگه میذاشت (حتما باید فلزی میبود، ترجیحا طلا) و بعد آونگ خودش شروع به حرکت میکرد، بعد تعداد دفعاتی که آونگ به لبه ی لیوان میخورد و می شمرد (بعد از یه مدت آونگ خودش از حرکت می ایستاد دیگه تکون نمیخورد) که اون عدد نهایی می شد سن ازدواج فرد. با این که دفعات خیلی زیادی این کار رو امتحان کرده بود (خیلی هاش رو خودم دیدم) حتی یک بار اشتباه در نمیومد و تمام موارد نتیجه درست بود. (خیلی موارد افراد متاهلی بودن که نتیجه دقیقا درست در میومد)
 سپاس شده توسط bashar ، Reza809 ، mina_sadat1360 ، یکتا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان