امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علوم غریبه و دعا نویسی و..
(5-11-1395، 01:44 عصر)bashar نوشته است: با درود بر استاد و دوستان عزیز رهرو نور.
همه موارد گفته شده برام جالب بود مخصوصا سخنان جناب شمشال. باید بگم من هم مثل جناب محمد ۶۸ اونقدر چیزهای عجیب دیدم که هیچ چیز دیگه متعجبم نمیکنه...
اما من هم موردی هست که میخوام براتون بگم تا دوستان این رو هم بدونن که همیشه هر چیز غیر قابل دید و درکی حتما شیطانی نیست...
خانومی رو میشناسم که یک روز خیلی ناگهانی موجودات غیر ارگانیک برش ظاهر شدن و گفتن میخوان از طریق اون به دیگران کمک برسونن، البته این خانم در شجره شون افرادی با این توانایی رو داشتند. گروهی که به ایشون یاری میدن مسلمانن و ایشون هم از افراد مشکل دار پول نمیگیرن اگر هم میگیرن خیلی کمه و بارها شده افرادی رو که دچار جن زدگی و آزار بودن نجات دادن و برای اینکار هم فقط همون دوستان ماورایی شون رو صدا میزنن و اونها میان و بقیه کارو انجام میدن. من خودم بارها شاهد اون موارد بودم و برای خودشون هم در زندگی برکت و حتی سلامتی و شفای از بیماریهارو آوردن.
و این مثل رو یاد من میاره که کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی، ایشون خدارو شکر زندگی خودشون هم خوبه و زندگی های زیادی رو هم نجات دادن و درست کردن.
متعالی باشید.
بله بشر جان بعضیها در زندگی ماوراییشون آداب رو رعایت میکنن و هیچ صدمه ای نمی بینن منم در سن ۸ سالگی اون موجودات رو دیدم ولی ترسیدم و راهی تو زندگیم براشون باز نکردم یه مدت اذیتم میکردند حتی یکبار از کتابفروشی کتابهای مدرسم رو خریدم و یک کتاب عجیب لابه لای اونها بود من اون کتابو به اعضای خانوادم نشون دادم فکر میکردیم جزو کتابهای درسیمه ولی متوجه غیر عادی بودنش شدیم و بلافاصله بعد از اینکه متوجه شدیم چیه کتاب ناپدید شد از کتابفروشی هم درموردش پرسیدم  جالب این بود که روی جلد کتاب نوشته بود عربی درحالیکه مطالب داخل کتاب چیز دیگری بود ولی وقتی متوجه شدیم مطالب کتاب عوض شد و درس عربی بود!!!!. 
بهرحال اونها خیلی اذیتم میکردند خیلی چیزها تو خونه گم میشد و آثار کبودی روی بدنم بجا میموند ولی من اونا رو راه ندادم وقتیم که علم حروف آموختم قوانین رو رعایت نکردم ولی باید بدونیم اینکارها شوخی بردار نیست
 سپاس شده توسط 68Mohammad68 ، bashar ، جویا ، sito ، فراسو ، Valizadeh ، فاطمه ، مریم ، arman23 ، RealArt ، Taraneh ، Solmazazimzadeh ، maryam2090 ، بهارزندگی
باسلام خدمت دوستان وماهاچیتا
دوستان اگر شما واقعا بدونید که چه نعمتی را صاحب هستید دیگر دنبال این جور چیزها را نمی گرفتید البته ادم اطلاعاتی در این زمینه داشته باشد بهتر است .شما نور الهی را دارید این بهترین وقویترین دعایی است که دارا می باشید . من هر چه که دعا نویس ورمال و....است دوری می کنم .اینها همه شارلاتان هایی هستند که می خواهند مردم را سر کیسه کنند . اگر کسی برای شما دعا از ته دل بکند از هزاران دعای نوشته شده توسط این دعا نویسان بهتر است . عقل همیشه اگر با علم همراه شود بهترین راهنمای ما خواهد بود .خودتان می دانید که ما اینجا امده ایم تا برویم و هیچ کدام ماندنی نیستیم .این امدن یک ماموریتی هست برای ما در این ماموریت مشکلاتی سر راهمان قرار می گیرد که یا برطرف می شود ویا نه .مثلا یکی سرطان می گیرد  بعضا خوب می شود وبعضا خوب نمی شود . اگر کسی زمان مرگش رسیده باشد اگر کاملا تندرست هم باشد میمیرد ولی اگر زمان مرگش نرسیده  باشد هر اتفاقی برایش پیش اید نخواهد مرد .مثلا بیمار سرطانی سر راه شما سبز خواهد شد وبا کمک نور الهی .ریکی . خوب خواهد شد .شما بهترین اسلحه برای مبارزه با بیماریها وانرژی های منفی را دارید واز این اسلحه برای سلامتی وشادی خود ودیگران استفاده کنید .وقتی حتی برای شفای زمین انرژی می فرستید .احتمالا بیماری که در همسایگی شما هست خوب می شود . من همیشه اینرا می گویم وبهش ایمان دارم  حرف من این است گر نگه دار من ان است که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد . خیلی دعا نویسها ورمالها پیشم برای درمان بیماری شان ویا نزدیکانشان امده اند .وبعضی ها با اب  ذعفران واب پیاز ویا چیز دیگر نامه نوشته ودر خواستی داشته بودند اگر اینها واقعا کاری از دستشان بر می امد برای خودشان می کردند .   من نمی خواهم زیاد در اینگونه مسایل وارد شوم  .چون
موضوعی است خیلی طولانی وبحث در این مورد بیهوده .مثالهای زیادی هم دارم که از حوصله خود وشما خارج است .
فقط ارزوی سلامتی وپیشرفت برای شما را دارم .شما با نور الهی همراه هستید و خواست شما باید خواست الهی باشد  .فقط خیر وبرکت وصلح ودوستی وشفا.
با تشکر
 سپاس شده توسط bashar ، arman23 ، maryam2090
يكي از چيزهايي كه مانع از پيشرفت مادي و معنوي انسان ميشه، جزم‌انديشي و نگرش محدود هست. اين كه بگيم راه درست هميني هست كه من دارم مي‌رم و راه‌هاي ديگه غلطه، آدم رو محدود ميكنه. شايد خود ما قبل از اين كه با ريكي و بركاتش آشنا بشيم، نسبت بهش ترديد داشتيم؛ اما الان كه فهميديم چه گوهر نابي هست، ممنونش هستيم و مدام دنبال پيشرفت تو اين وادي هستيم؛ با اين كه مي‌دونيم تو اين وادي هم آدم‌هاي نادرستي وجود دارن و به اسم ريكي، كارهاي ناشايستي مي‌كنن. پس بدي چند نفر تو اين وادي، دليل بر بد بودن ريكي نيست. در مورد علوم غريبه هم همين طوره. درسته كه به خاطر ناشناخته بودن اين علم و بي‌اطلاعي مردم، بعضي‌ها ازش سو استفاده مي‌كنند؛ اما دليل نميشه كه خود اين علم هم نادرست باشه. 
علاوه بر اين، هر كسي يه تخصصي داره و نياز يك متخصص به متخصص ديگه، دليل نميشه كه تخصص و مهارت اون فرد رو منكر بشيم. نقاش به شاطر نياز داره و شاطر به پزشك نياز داره و پزشك به بقال. اگه مهندس بره از يه بنا كمك بگيره، دليل بر بي‌سوادي و عدم مهارت اون مهندس نميشه. هر چيزي جاي خودش. پس ممكنه يه استاد واقعي علوم غريبه، نياز پيدا كنه كه از استاد ريكي كمك بگيره و بالعكس. چون حوزۀ تخصص هر كدوم از اون‌ها فرق ميكنه.
من هيچ نمي‌دانم
 سپاس شده توسط babak16 ، bashar ، sito ، maryam ، محمدمسعود ، goodboy_313 ، Valizadeh ، فاطمه ، مریم ، Reza809 ، arman23 ، RealArt ، Taraneh ، Solmazazimzadeh ، maryam2090 ، بهارزندگی
دوست عزیزم من نگفتم این نادرست است یا ان .فقط بی اطلاعی از خیلی علوم که برای بشر نا شناخته می باشد ما را به راههای نا درست می کشاند .علوم غریبه به اعتقاد من همان علوم روحی می باشد که اگر کسانی اشتیاق به یاد گیری داشته باشند باید اصولش را یاد بگیرند . در قدیم علوم غریبه می گفتند ولی الان علم روحی میگویند .بگفته شما کسانی هستند که با همین ریکی سر دیگران کلاه می گذارند . اگر ما معتقدیم که با نور الهی همسو شده ایم چه نیاز ی به اجنه داریم .سالها با بیماران زیادی سرو کار داشته ام وتا کنون هیچ ندیدهام که جنی از بدن بیماری خارج شود .یک مثالی بزنم .روزی یکی از دوستان که شما بنام فراسو می شناسیدش امد وگفت که یک نفر است دارای نیروهای زیاد که کار های عجیبی میکنه . گفت اگر مایل باشی اشنایت کنم منهم گفتم باشه وقتی این فرد را دیدم هیچ سوادی ندشت النته در مورد علوم غریبه یک جیزهایی می گفت .خلاصه بعد از گفتگوی زیاد ایشان گفتند که من می توانم عملا نشان دهم .من به دوستم ریکی هم زنگ زدم که ایشان هم باشند .چون علاقه زیادی به این مسایل دارد .خلاصه ما رفتیم یه جایی همراه عده ای از دوستان ایشان حواستند یک کاری بکنند که نتوانستند بعد گفتند که اینجا نمی شود بریم به یک جای دیگر  من یواشکی به بچه ها گفتم که ایشان هیچ کاری نمی توانند بکنند چون من از ریکی  وخداوند خواسته ام اگر کاری که ایشان میکنه اگر ضرری به این خانه واین دوستان داره  عملی نشه .خلاصه ایشان گفتند که چیزهایی می بینند  که همیشه می ترسند  حتی مو قع خواب وسط اتاق می خوابید ودورش را خانم وبچه هایش میخوابیدند من گفتم می خواهی این موجودات را نبینی ایشان هم گفت که اره .خیلی هم خوب می شود .خلاصه من از خدا وریکی که به اعتقاد من نور خدا است خواستم که کمکش کنند .وگفتم بهتره خانه شما راهم پاکسازی شود که با فراسو رفتیم به خانه ایشان .وهمان درخواست را کردم که موجودات مزاحم را دور کنند .خلاصه بعد ارچند روز  فراسو امد وگفت که فلانی  میگه که از کار وبار افتاده ام بهش بگو که  نیروها یم را بمن بر گر داند  منهم گفتم من که باشم که نیروی کسی را بگیرم اگر می خواهد دوباره کارها یی را که می کرد انجام دهد بره همان تمرین ها را انجام دهد که دو باره مثل اولش  شود  .ایشان ان موقع برای کاری که میکر حدود دویست هزارتومان پول میگرفت که رقم بسیلر زیادی بود .منظور از نوشتن این تجربه این است که شما همه چیز را دارید بزرگترین قدرت عالم که خدای لایزال می باشد پیشتان است وبا اسله ریکی واقسام دیگرش ونور خدا . می توانید همه کار انجام دهید البته فقط وفقط کار های خوب ودیگر هیچ  با تشکر
 سپاس شده توسط sito ، فراسو ، RealArt ، zohrearian ، maryam2090
دوست گرامی بابک . اگر مطالب منو خونده باشید من گفتم قبلا دعانویس بودم و این حرف شما که گفتید اینها همه شارلاتان هستند خیلی به من برخورد از شما که انقدر با کمالات هستید انتظار چنین حرف جسارت آمیزی رو نداشتم در ضمن محض اطلاعتون من هرگز یک پاپاسی هم از کسی نگرفتم و اگر پا به وادی علوم غریبه گذاشتم فقط بخاطر کنجکاوی بود و اگر میگم بلا سرم اومده در مقابل باید بگم اتفاقهای خوشایند بسیاری هم برام رخ داده و میدونم اگر اصولش رو رعایت کرده بودم شاید اون اتفاقهای بد هم برام نمیفتاد پاسخ حرفهای شما رو دوست گرامیمebi777 خیلی کامل گفت این علم بخاطر ناشناخته بودنش مورد سواستفاده و همچنین تهمت دیگران قرار گرفته و همچنین هر کاری تخصص خودش رو داره شما اگر درمورد ریکی علمش رو دارید من شما رو تحسین میکنم ولی شما در مقابل تخصص من چه گفتید!!!! 
اگر شما دعانویس ,جفار, یا رمالی دیدید که شیاده و هیچی بلد نیست این شیادی مال اونه و به این علم و کسانیکه به این علم آگاهند هیچ ربطی نداره  . 
ebi777 عزیز از اینکه حرف حق رو زدید خیلی ممنونم .
 سپاس شده توسط محمدمسعود ، sito ، ebi7777 ، RealArt ، Taraneh ، Solmazazimzadeh ، maryam2090 ، بهارزندگی
در ضمن من هرگز نه با موکلین ارتباط داشتم نه با موجودات دیگه و اصلا اونا رو تو زندگیم راه ندادم فقط و فقط روی علم اشراقی کار کردم علمی که از عالم غیب توسط انبیا آموزش داده شده و یادگیری و درک و فهمش هم اصلا کار ساده ای نیست و بسیار الهامیه یعنی شما در بین صدها جواب باید پاسخ درست رو بیرون بکشید که الحمدلله من موفق بودم و بنظرم این یک سعادته اگر کسی رو دراین وادی راه بدن و این کم سعادتی منه که بعداز چهارسال تلاش و فعالیت دراین زمینه اونو رها میکنم .
 سپاس شده توسط محمدمسعود ، sito ، goodboy_313 ، ebi7777 ، RealArt ، Taraneh ، Solmazazimzadeh ، maryam2090
اگر من گفتم از وقتی با ریکی و انرژی الهی آشنا شدم دیگه حرفه قبلیم رو رها کردم به این معنی نبود که اون علم با این علم تناقض داشته و یااینکه اون علم چیز بدی بوده و این یکی خوبه خیر اصلا و ابدا همچین منظوری نداشتم بلکه خواستم بگم این دو از جانب یک منبع الهی هستند فقط با این تفاوت که علم اشراقی از علم انرژی بسیار سختتر هست و انرژی الهی یک میانبر است به سمت مقصد الهی . مثل این میمونه که به ما بگن اگر از یک رودخانه طویل بگذری حقیقت رو پیدا میکنی و به ما میگن که دو راه برای رفتن به آنطرف وجود داره میتونی با قایق بری و هم میتونی پیاده رودخانه رو دور بزنی و به مقصد برسی هر دوی این مسیرها ما رو به سرمنشا حقیقت میرسونه منتهی با قایق خیلی آسانتره , از نظر من این قایق همان ریکی و انرژی الهیست, پس اگر در پستهای قبلی گفتم اگر زودتر با ریکی آشنا میشدم دنبال علوم غریبه نمیرفتم فقط منظورم کوتاهی مسیرش بود . این دو علم هیچ تناقضی باهم نداره .
 سپاس شده توسط محمدمسعود ، فراسو ، bashar ، babak16 ، sito ، Valizadeh ، ebi7777 ، Reza809 ، Taraneh ، Solmazazimzadeh ، maryam2090 ، بهارزندگی
باسلام خدمت دوستان وماهاچیتا ومریم عزیز
 از اینکه من دعا نویسها ورمالها وجن گیر ها را  شارلاتان خطاب کردم نه ان هایی که به خیر جامعه خدمت میرسانند بلکه انهایی که مردم را سر کیسه می کنند .ولی از اینکه ریکی را با دعا نویسی از یک منبع می دانید این را هم قبول ندارم .ولی نوشته اید که من علم ریکی را دارم   این راهم قبول ندارم  من دانش اموزی هستم که می خواهم یاد بگیرم وفقط به خدا وانوار الهی وکار خودم ایمان دارم .ومعتقدم که هیچ انس جنی توان مقابله با انوار الهی را ندارد . البته باید بگویم که ریکی وسیستمهای دیگر هم نوعی دعا است  .منکه نوشتم اینها شارلاتان هستند انهایی رامی گویم که برای مثلا دعای ازدواج ویا محبت  پولهای ان چنانی میگیرند .واز این که در نوشتن اشتباه کردم وبه شما برخورده عذر خواهی میکنم .ومنظور من چنین افرادی هستند .خیلی ازکسانی که بوسیله ریکی سر ادمها کلاه میگذارند را میشناسیم که انها هم شارلاتانی بیش نیستند  باز از شما واز کسانی که برای خیر جامعه از هر نوع که باشد تلاش می کنند معذرت می خواهم.ومن یک ادم معمولی هستم نه باکمالات 
با تشکر
 سپاس شده توسط maryam ، محمدمسعود ، مریم ، Reza809 ، Taraneh ، maryam2090 ، بهارزندگی
سلام بابک گرامی . منظورم از اینکه گفتم ریکی و علوم غریبه ازیک منبع هستنداینه که هردو از جانب خدا هستند نه اینکه مثلا ریکی از جانب خدا باشه و علوم غریبه از جانب نیروهای دیگه . 
منم عذرمیخام که لحن تندی داشتم .
 سپاس شده توسط محمدمسعود ، Mahacita Bahuruci ، sito ، فراسو ، ebi7777 ، جویا ، Reza809 ، Taraneh ، maryam2090 ، بهارزندگی
باسلام .تمام علوم مال خداوند است این انسان است که بخاطر منفعت خودش این علم را تغییر می دهد .از این که گفتید هر دواز جانب خدا است  بنظر من چنین  نیست  چون با ریکی وتمام سیستمهای دیگر انرژی درمانی برای شفا وکمک به رشد وتعالی انسان میباشد و هیچ گونه ضرری به کسی  ندارد  ولی علوم غریبه ورمالها و دعا نویسها اکثرا بخاطر پول حاضرند هر کاری بکنند وبا این روش واقعا برای انسانهای ضعیف دردسرهایی تولید میکنند که این کارها با مثلا ریکی ممکن نیست  وریکی ودیگر سیستمها انوار الهی هستند ولی علوم غریبه چنین نیست .میشه خانواده ایرا از هم پاشوند ویا یکی را ترسوند و یا برای یکی دردسر تولید کرد و..غیره  ولی مگر با ریکی هم اینکار های پست  امکان پذیر هست یا نه که خودتان بهتر می دانید . باتشکر
 سپاس شده توسط maryam ، ریکی ، arman23 ، maryam2090

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان