امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علوم غریبه و دعا نویسی و..
یکی جویم، یکی گویم، یکی دانم، یکی خوانم...
یکی دیدم دو عالم را، دویی از خود برون کردم...
مولانا
​​​​​​
متعالی باشید.  Heart
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط ebi7777 ، sito ، maryam ، Reza809 ، Healer ، arman23 ، Taraneh ، جویا
شايد كش دادن اين بحث، كار درستي نباشه. اما بد نيست برا روشن شدن مطلب، ماجراي خودم رو بگم. هر چند قديمي‌هاي انجمن، كامل مي‌دونن.
من هم يه زماني، فقط و فقط ريكي رو مي‌ديدم. چون قوي بود و همۀ خواسته‌هاي منو برآورده مي‌كرد. هيچ محدوديتي هم نداشت و برا خودم و اطرافيانم، كارهاي معجزه‌آسا مي‌كرد. تا اين كه سه چهار سال پيش، به طور ناگهاني زندگيم نابود شد. مشكلات جسمي و روحي و شغلي و مالي رو سرم هوار شد. حتي دوستام و اعضاي خانوادم هم ازم كناره گرفتن. به هر دري زدم و هر كاري كردم، مشكلاتم حل نشد. از ريكي هم كاري ساخته نبود. ديگه انگار جاري نمي‌شد. تا اين كه يه شب قبل از خواب، از شعلۀ بنفش نقره‌اي خواستم كه راهنماييم كنه تا اقلا بدونم علت اين مشكلات چيه. تو خواب ديدم كه من و مادرم، تو يه شهر تاريك به اسم شهر جادو  گير كرديم. با اين كه تا اون موقع اصلا اعتقادي به جادو و اين حرفها نداشتم، ولي چنان خوابم شفاف و گويا بود كه نتونستم شك كنم. تا چند ماه سعي كردم با گرفتن همسويي‌هاي مختلف و قوي، اين مشكل رو برطرف كنم. اما نشد كه نشد. باز دوباره از ريكي درخواست راهنمايي كردم. تو خواب بهم گفتن كه هر چيزي قانوني داره و براي برطرف شدن مشكلت، بايد از راهش وارد بشي. بعد از اين خواب، رفتم سراغ علوم غريبه. از استادهاي زيادي كمك خواستم. يكي دو نفرشون پول زيادي خواستن كه من نداشتم. هفت هشت تاشون هم كه خواستن رايگان كمك كنن، گفتن طلسمت خيلي قوي هست و ما از عهده‌اش بر نميايم. و متاسفانه يكي دوتاشون هم صدماتي ديدن. خلاصه باز ناميد شدم. باز اومدم سراغ ريكي و ازش كمك خواستم تا يكي رو بهم معرفي كنه. بعد از چند وقت، يه بنده‌ خدايي تو فيس‌بوك برام پيغام گذاشت. گفت خواب ديدم كه مشكلي داري و ميخوام كمكت كنم. با شك و ترديد و هزار جور فكر ناجور، رفتم پيشش. آدم خوب و باصفايي بود. كارش معماري بود و توانايي‌هاي روحي هم داشت. ظاهرا چشم سومش باز بود. يه نگاهي كرد و گفت خودت و مادرت گرفتار طلسم هستين. گفت من خودم فقط مي‌تونم تشخيص بدم، اما برا باطل كردنش بايد با يه آقايي كه استاد علوم غريبه است، صحبت كنم. خلاصه بعد از چند روز، اون آقا (كه من هيچ وقت نديدمش و نمي‌دونم كيه) طلسم رو باطل كرد؛ بدون اين كه يك ريال ازم پول بگيره. و بهم توصيه كرد كه حتما يه مدتي با ريكي كار كنم تا آلودگي‌هايي كه طلسم روم گذاشته، زودتر برطرف بشه.
خلاصه اين‌ها رو گفتم كه بگم هر علم و فني، كارايي خاص خودش رو داره و ما به همۀ اين علوم و فنون، نيازمنديم. كاري كه از اين بر مياد، ممكنه از اون برنياد. كباب غذاي خوشمزه‌اي هست، اما خواصي كه آش داره، كباب نداره.
من هيچ نمي‌دانم
 سپاس شده توسط sito ، maryam ، bashar ، ho3ein ، فاطمه ، جویا ، ریکی ، مریم ، Reza809 ، Healer ، konda ، arman23 ، ashurvand ، RealArt ، Taraneh ، zohrearian
اوووه 12
ebi7777 جان دلیلش رو متوجه شدید چی بود؟
 سپاس شده توسط ebi7777 ، maryam
(5-13-1395، 09:21 صبح)babak16 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام .تمام علوم مال خداوند است این انسان است که بخاطر منفعت خودش این علم را تغییر می دهد .از این که گفتید هر دواز جانب خدا است  بنظر من چنین  نیست  چون با ریکی وتمام سیستمهای دیگر انرژی درمانی برای شفا وکمک به رشد وتعالی انسان میباشد و هیچ گونه ضرری به کسی  ندارد  ولی علوم غریبه ورمالها و دعا نویسها اکثرا بخاطر پول حاضرند هر کاری بکنند وبا این روش واقعا برای انسانهای ضعیف دردسرهایی تولید میکنند که این کارها با مثلا ریکی ممکن نیست  وریکی ودیگر سیستمها انوار الهی هستند ولی علوم غریبه چنین نیست .میشه خانواده ایرا از هم پاشوند ویا یکی را ترسوند و یا برای یکی دردسر تولید کرد و..غیره  ولی مگر با ریکی هم اینکار های پست  امکان پذیر هست یا نه که خودتان بهتر می دانید . باتشکر
اگه كسي با چاقو آدم بكشه، اين از بد بودن چاقو نيست، از بد بودن قاتل هست. خيلي چيزها هستن كه كاربرد دوگانه دارن و كسي هم اونها رو بد نمي‌دونه.
من هيچ نمي‌دانم
 سپاس شده توسط maryam ، فاطمه ، Reza809 ، arman23 ، Taraneh ، جویا
(5-13-1395، 10:24 صبح)sito نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوووه 12
ebi7777 جان دلیلش رو متوجه شدید چی بود؟
عرض كردم. طلسم كرده بودن. يعني برا من و مادرم جادو كار كرده بودن.
من هيچ نمي‌دانم
 سپاس شده توسط sito ، maryam ، فاطمه ، RealArt
دوستان عزیزم همه منظورمون یکیه طرز بیانها متفاوته .
در مورد تاریخچه پیدایش علوم غریبه از آغاز میخام بگم با اجازه همه بزرگواران .
همونطور که میدونید حضرت سلیمان دیو ها و جنیان را مغلوب کرد و تحت فرمان خودش در آورد ولی اونها راه کفر در پیش گرفتند و عهد خود راشکستند و  برخی از این علوم  رو به مردم مشرک و کافر یاد دادند و سحر و جادو و طلسم در بین مردم رواج یافت و پروردگار , دو فرشته بنام هاروت و ماروت بر روی زمین فرستاد تا به مردم مؤمن برخی دیگر ازاین علوم رو آموزش دهند تا ازاین طریق بر پلیدیها غلبه کنند و با مردم شرط کردند که این علم را در جای خودش بکار برند ولی برخی نافرمانی کردند و برای آسیب زدن بکار بردند و این علوم رواج یافت . 
این موضوع در قرآن اومده. 
پیامبران ما هم این علوم رو بلد بودند و مسلما خدا به اونها آموخته در عصر ماهم انسانهای والایی در اینکار فعالیت کردند و میکنند که میتونید یه سری به اینترنت بزنید و اسامیشون رو پیدا کنید .
 سپاس شده توسط sito ، bashar ، فاطمه ، ebi7777 ، arman23 ، RealArt ، Taraneh
با سلام
لطفا پستهای مربوط به گفتگوی 2 نفره یا خطاب به شخصی رو بوسیله پیغام خصوصی انجام دهید
در صورت تکرار اخطار دریافت کرده و دسترسی محدود میگردد.
سپاس از همکاری دوستان
 سپاس شده توسط bashar ، سنجاقک ، maryam ، Valizadeh ، RealArt
(5-13-1395، 10:09 صبح)ebi7777 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شايد كش دادن اين بحث، كار درستي نباشه. اما بد نيست برا روشن شدن مطلب، ماجراي خودم رو بگم. هر چند قديمي‌هاي انجمن، كامل مي‌دونن.
من هم يه زماني، فقط و فقط ريكي رو مي‌ديدم. چون قوي بود و همۀ خواسته‌هاي منو برآورده مي‌كرد. هيچ محدوديتي هم نداشت و برا خودم و اطرافيانم، كارهاي معجزه‌آسا مي‌كرد. تا اين كه سه چهار سال پيش، به طور ناگهاني زندگيم نابود شد. مشكلات جسمي و روحي و شغلي و مالي رو سرم هوار شد. حتي دوستام و اعضاي خانوادم هم ازم كناره گرفتن. به هر دري زدم و هر كاري كردم، مشكلاتم حل نشد. از ريكي هم كاري ساخته نبود. ديگه انگار جاري نمي‌شد. تا اين كه يه شب قبل از خواب، از شعلۀ بنفش نقره‌اي خواستم كه راهنماييم كنه تا اقلا بدونم علت اين مشكلات چيه. تو خواب ديدم كه من و مادرم، تو يه شهر تاريك به اسم شهر جادو  گير كرديم. با اين كه تا اون موقع اصلا اعتقادي به جادو و اين حرفها نداشتم، ولي چنان خوابم شفاف و گويا بود كه نتونستم شك كنم. تا چند ماه سعي كردم با گرفتن همسويي‌هاي مختلف و قوي، اين مشكل رو برطرف كنم. اما نشد كه نشد. باز دوباره از ريكي درخواست راهنمايي كردم. تو خواب بهم گفتن كه هر چيزي قانوني داره و براي برطرف شدن مشكلت، بايد از راهش وارد بشي. بعد از اين خواب، رفتم سراغ علوم غريبه. از استادهاي زيادي كمك خواستم. يكي دو نفرشون پول زيادي خواستن كه من نداشتم. هفت هشت تاشون هم كه خواستن رايگان كمك كنن، گفتن طلسمت خيلي قوي هست و ما از عهده‌اش بر نميايم. و متاسفانه يكي دوتاشون هم صدماتي ديدن. خلاصه باز ناميد شدم. باز اومدم سراغ ريكي و ازش كمك خواستم تا يكي رو بهم معرفي كنه. بعد از چند وقت، يه بنده‌ خدايي تو فيس‌بوك برام پيغام گذاشت. گفت خواب ديدم كه مشكلي داري و ميخوام كمكت كنم. با شك و ترديد و هزار جور فكر ناجور، رفتم پيشش. آدم خوب و باصفايي بود. كارش معماري بود و توانايي‌هاي روحي هم داشت. ظاهرا چشم سومش باز بود. يه نگاهي كرد و گفت خودت و مادرت گرفتار طلسم هستين. گفت من خودم فقط مي‌تونم تشخيص بدم، اما برا باطل كردنش بايد با يه آقايي كه استاد علوم غريبه است، صحبت كنم. خلاصه بعد از چند روز، اون آقا (كه من هيچ وقت نديدمش و نمي‌دونم كيه) طلسم رو باطل كرد؛ بدون اين كه يك ريال ازم پول بگيره. و بهم توصيه كرد كه حتما يه مدتي با ريكي كار كنم تا آلودگي‌هايي كه طلسم روم گذاشته، زودتر برطرف بشه.
خلاصه اين‌ها رو گفتم كه بگم هر علم و فني، كارايي خاص خودش رو داره و ما به همۀ اين علوم و فنون، نيازمنديم. كاري كه از اين بر مياد، ممكنه از اون برنياد. كباب غذاي خوشمزه‌اي هست، اما خواصي كه آش داره، كباب نداره.
به همین دلیله که در این مورد من همیشه در پاسخ به دوستانی که میگن چه سیستمی بگیریم برای باطل کردن جادو میگم: این مورد تخصصی هستش و جنبه های زیادی داره و اینطوری نیست که هرکسه بتونی به یه سیستمی باطلش کنه، در اغلب موارد شدنیه اما در برخی موارد باید فقط از یک متخصص کمک بگیرید
لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.

قبل از اقدام به دریافت همسویی ها و استفاده از آموزشهای سایت ،( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
و ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) را
مطالعه نمائید
.

سوالاتی که در پیغام خصوصی پرسیده شوند پاسخ داده نخواهند شد، فقط در انجمن سوال کنید.

به دلیل محدودیت زمانی و مشغله قادر به پاسخگویی به همه پیامهای خصوصی و ایمیل نیستم، لطفا فقط در مورد موارد خیلی ضروی پیام دهید در غیر اینصورت نمیتونم پاسخ بدم.

بنده در انجمن امور درمانی انجام نمیدم. لطفا درخواست درمان نفرستید.

یکی از درسهای بزرگترین معنویت این است: بیشتر حس کن، کمتر فکر کن.
 سپاس شده توسط سنجاقک ، محمدمسعود ، Reza809 ، bashar ، maryam ، فاطمه ، ho3ein ، جویا ، ebi7777 ، konda ، Healer ، arman23 ، ریکی ، sito ، Valizadeh ، babak16 ، فراسو ، MehrdadS ، hadighasemian ، RealArt ، ashurvand ، Taraneh ، hiv_p7 ، zohrearian ، goodboy_313 ، amirkalate
سلام
من اشتباه كردم تجربه‌م رو اينجا نوشتم.
اين تجربه، مربوط به چند سال قبل ميشه و من ديگه هيچ ارتباطي با اون آقا ندارم. همون موقع هم ارتباطم از طريق فيس‌بوك بود. يه بار هم جايي قرار گذاشتيم و همديگه رو ديديم. بعد از تموم شدن كار، ايشون همون طور كه اومده بود، همون طوري هم رفت. ديگه نه رد و نشوني ازش دادم، نه چيزي. حتي تو فيس‌بوك هم نمي‌بينمش.
اين مطالب رو بارها و بارها براي دوستاني كه پيغام خصوصي دادن، نوشتم و عذرخواهي كردم. اما بسياري از مواقع، با بي‌مهري دوستان مواجه شدم و حرف‌هاي تند و گزنده‌اي شنيدم كه آزارم داده. عزيزان من! باور بفرماييد اگه كاري از دستم برميومد، حتما كمكتون مي‌كردم. اما كاري از دستم بر نمياد. اصلا خيلي چيزها دست ما نيست. وقتش كه برسه، همۀ مقدمات جور ميشه و كارها خودبه‌خود درست ميشه. اگر هم وقتش نشده باشه، با فحش و ناسزا و نفرين به من، كاري پيش نميره.
گاهي گمان نمي‌كني ولي خوب مي‌شود
گاهي نمي‌شود كه نمي‌شود كه نمي‌شود
گاهي بساط عيش خودش جور مي‌شود
گاهي دگر، تهيه به دستور مي‌شود
گه جور مي‌شود خود آن بي‌مقدمه
گه با دو صد مقدمه ناجور مي‌شود
گاهي هزار دورع دعا بي‌اجابت است
گاهي نگفته قرعه به نام تو مي‌شود
گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست
گاهي تمام شهر گداي تو مي‌شود
من هيچ نمي‌دانم
 سپاس شده توسط farda123 ، Samir58 ، jafar ، goodboy_313 ، bashar ، جویا ، یکتا ، ahmadreza ، sito ، amirkalate ، Reza809 ، RealArt ، zohrearian
سلام دوستان عزیز 
این بحث ها خیلی برام اموزنده بود خیلی ممنونم 
من قبل از اشنای با ریکی چند بار از دعا استفاد کردم 
ولی هیچ جوابی نگرفتم من در اطل اعتقادی به دعا 
ودعا نویسی ندارم ولی از سر مجبوری وفشار مشکلات به 
دعا پناه می بردم ولی وقتی شروع به چاکرا درمانی گردم واز استادم در مودر دعا پرسیدم خیلی جواب عالی بهم داد ومن برتی همیشه دعا نویسرا ترک کردم استادم بهم گفت دعای که میگیری چه جواب بده چه جواب نده 
موجودات عیرارگانیک وارد زندگیت میکنه وبعد این موجودات در زندگیت کارهامیکنن
در ست زمانی که خونهام را پاکسازی کرد و من وارد ریکی شدم هر روز یه وسایل خونه ام خراب میشد وتقریبا تمام وسایل وماشینمو خراب شد 
ولی من از ریکی دست نکشیدم وادامه دادم 
خدا راشکر میکنم هزار بار که همه فکر وذکرم شده  خدا وریکی 
اصلا به دعا فکر نمی کنم
 سپاس شده توسط goodboy_313 ، farda123 ، bashar ، RealArt ، دیروز، 09:54 عصر">jafar

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان