امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علوم غریبه و دعا نویسی و..
سلام دوستان عزیز 
یه سوال داشتم خدمتتون 
اینکه آیا ریکی میتونه طلسم یا جادور را باطل کند ‌‌؟
اگر می تونه کدوم سیستم باید جاری بشه‌.؟
ممنون 
سپاسگزارم
 سپاس شده توسط bashar ، farda123 ، jafar ، maryam2090 ، یکتا
سلام دوستان و استاد گرامی
در اینکه الطاف الهی بیکران هستند همگی اتفاق نظر داریم و در اون هیچ شکی نیست. و اینکه برای این الطاف و فیض حد و و مرزی قائل بشیم و جداسازیش کنیم فکر نمیکنم کار جالبی باشه. فیض الهی بی پایانه و هر انسانی با توجه به ظرفیت و ادراکش به  آگاهی میرسه و به دریافت علوم الهی و خرد بیواسطه دست پیدا میکنه. این وضعیت رو میشه به تحصیل در مقاطع دانشگاه تشبیه  کرد. یکی داره به تناسب ادراکش تو مقطع کارشناسی ، یکی دیگه تو مقطع کارشناسی ارشد تحصیل می کنه و .....به همین منوال ادامه داره. در هر صورت همه کسانی که با علم الهی در ارتباط هستند و با این انرژی کار میکنند (با قصد و نیت برکت دادن و نور بخشیدن به بشریت و کائنات ، نه به قصد اخاذی و سرکیسه کردن و کار با نیروهای تاریکی) در جایگاه خود اگر بهترین کاری رو که از دستشون بر بیاد انجام بدن مطمئنا بهترین نتیجه و عملکرد رو خواهند داشت.موضوعی که هست اینه که فیض الهی و برکات خداوند زنجیروار بهم پیوسته اند و در دنیای معنوی و روحانی قوانین سختی برای کسانی که به این وادی وارد میشن وجود داره. (برای خود من اینطور بوده که امتحانهای بسیار سختی رو از سر گذروندم و سختیها و مشکلات بسیار زیادی رو پشت سر گذاشتم، اگر در پاس کردن این امتحانهای الهی موفق شدم از فضل و رحمت الهی بوده و اگر موفق نشدم و اشتباهی مرتکب شدم خداوند توفیق توبه بهم عطا فرمودن) و خلاصه بگم که این راه، راه سختی هست و در هر مرحله ما انسانها در پناه الطاف و عشق بیکران الهی هستیم. و اگر در مرحله ای نیاز به کمک و یاری یکی از انواع فیض خداوندی به هر نوعی داشته باشیم خداوند ما رو به اون سمت هدایت میکنه. در حقیقت فیوضات خداوندی تلفیقی از بیشمار علوم روحی هست که به عنوان عطیه الهی ، یا با تلاش و ریاضت و خواست خود ما انسانها بهمون عطا شده که ممکنه در مقطعی از راه زندگی به یکی از اونها نیاز پیدا کنیم.
یه مثال بزنم که برای خود من اتفاق افتاد. با اینکه سالهاست پرتوجوی راه یوگا و ریکی و انواع اون هستم و همچنین به لطف الهی با قرآن دمسازم و در هر سختی و آسونی از این کتاب الهی راهنمایی می طلبم، وبه برکت اون رازهای بسیاری از خود قرآن برام گشوده شد.....سخن کوتاه که مشکل بسیار سنگینی توی زندگیم بوجود اومد که مثل یک کلاف سردرگم ناگشودنی بود. حتی خونواده و بستگانم هم با من قطع رابطه کردن. در  این مورد از خداوند برای مشکلم طلب هدایت کردم و به طور مستمر با انواع ریکی ، مخصوصا شعله بنفش نقره ای ذهنم رو شارژ میکردم و برای حل مسئله ام یاری می طلبیدم. شما خودتون میدونید وقتی آدم با انواع انرژی الهی کار میکنه، میتونه انواع دیگه انرژی رو هم کمابیش تشخیص بده...متوجه شدم سنگینی و بستگی ناجوری روی سیستم انرژیم سنگینی میکنه، باز هم با اذکار و مانتراهایی که آگاهیش برام میومد پیگیر بودم و حدس زدم انگار کار نیروهایی شیطانی و تاریک و جادوی سیاهه.مدام برای خودم حفاظ میداشتم و از خدا میخواستم یاریم کنه. سوره ها و آیاتی رو که از قرآن برام میومد میخوندم و به طور مداوم برام میومد که صبور باشم و به خدا توکل کنم. تا اینکه یه شب که خیلی مستاصل شده بودم به قرآن پناه بردم و هدایت طلبیدم. برام آیاتی اومد که به باطل السحر معروفن... و به وضوح در طول روز بعد نشونه هایی برام آشکار شد و به طرز عجیب و بسیار ساده ای با خانمی که به علوم غریبه آگاهی دارند تماس تلفنی گرفتم و ایشون هم خیلی سریع متوجه مشکلم شدن. بدون اینکه توضیح زیادی بهشون بدم. و تآکید کردن که برای کمک ما فقط وسیله ای در دستان خدا هستیم و خداوند خودش همه کاره ست. درست مثل ریکی که ما تنها کانالی هستیم که فیض الهی از درونمون جاری میشه !!! خوب این موضوع برای خود من هم آشکار شد که سیستم بسیار دقیق و ساختار بهم پیوسته و بسیار دقیق و منظمی در جهت یاری رسوندن به انسانها در حیطه معنوی و روحانی وجود داره که ما اطلاع بسیار اندکی از اون داریم.

به هر تقدیر خداوند برکاتش رو از هر طریق و از سمت هر شخصی، موقعیتی و موجودی جاری میکنه و این با خود ماست که تشخیص بدیم آیا آنچه با اون در تماسیم منشأ ربانی داره یا شیطانی.

به قول شاعر:

فیض روح القدس ار باز مدد فرماید        دیگران هم بکنند آنچه مسیحا میکرد
و
لطف الهی بکند کار خویش            مژده رحمت برساند سروش
 سپاس شده توسط Samir58 ، goodboy_313 ، jafar ، bashar ، farzad78 ، farda123 ، sito ، maryam2090 ، رزم آور نور ، جویا ، یکتا
(9-26-1396، 02:48 صبح)Alan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله به نطر من ریکی میتونه طلسمو باطل کنه ازونجایی که طلسم و جادو از طریق موجودات عیر ارگانیک تاثیر خودشونو میذارن برای دور کردن اونها میتونید از سمبلهای ریکی استفاده کنید از سمبل راه دور استفاده کنید سمبل راه دور برای کار با نیروهای پلید و رهایی از انها استفاده میشود در این روش شما با استفاده از سمبل راه دور برای اون طلسم ،جادو و نیروهای پلیدی که دارن اعمال نفوذ میکنند ریکی بفرستید سپس استادان مقرب فرشتگان و راهنمایان روحی را فرابخوانید و از اونها بخواهید که این نیروها را به بالا و به نور ببرند. در این حالت تمام کار را استادان مقرب و فرشتگان انجام خواهند داد تاهم ان نیرو که میتونه موجود عیرارگانیک باشه هم فردی که در حقش طلسمی صورت گرفته شفا پیدا کنند و هدایت شوتد.
سلام دوستان عزیز 
یه سوال داشتم خدمتتون 
اینکه آیا ریکی میتونه طلسم یا جادور را باطل کند ‌‌؟
اگر می تونه کدوم سیستم باید جاری بشه‌.؟
ممنون 
سپاسگزارم
 سپاس شده توسط farda123 ، jafar ، bashar ، جویا
با سلام 

البته دوستان تازه کار این رو انشاالله در نظر دارن که اینگونه پاکسازی ها رو ، اونهم بعد از خوددرمانی های اولیه ، فقط می تونن روی خودشون انجام بدن؛ اونهم با حفاظهای محکمی که به دور هاله ی خودشون و منطقه ای که دارن در اون این پاکسازی رو انجام میدن و افرادی که در اطرافشون زندگی می کنن، با این نیت که بلافاصله هر انرژی و منبع ِ ناپاکی، توسط همون اساتید مقرب و فرشتگان محافظت و پاکسازی، به اذن ِ خداوند از اونها و خونه و زندگیشون دور شه و انرژی های منفی ِ خروجی بسوزه و به انرژی مثبت مبدل بشه. 

بهتره بعد از انجام اینگونه پاکسازی ها بر روی خود، انرژی پاکسازی ای رو با ریکی هایی نظیر نور سفید، یا انواری شبیه به شعله ی بنفش نقره ای و یا ... برای فضای زندگیتون و جایی که این پاکسازی ها رو انجام دادید جاری کنید.

انجام این کار برای دیگرانی که ممکنه دچار مشکلات در سطح انرژی های منفیِ بالا یا غیر ارگانیکهای قوی باشن ، اگر مستری های بخصوص ِ ریکی و انوار ِ خاص رو نگرفته باشید و همینطور کمتر از دو سه سال تجربه در زمینه ی کارکرد با انرژی ها رو نداشته و به کنترل ِ امور ِ احتمالی ای که ممکنه پیش بیاد  آگاهی و تسلط نداشته باشید ، ممکنه برخی اوقات شما و اون فرد و بقیه ی افرادی که در اطراف ِ شما هستن دچار مشکلاتی بکنه که از پسش برنیایید.  

خیر پیش و در پناه حق
جویا
 سپاس شده توسط خداپرست ، farda123 ، jafar ، Orkideh ، bashar ، mkmk ، سنجاقک ، یکتا
(9-28-1396، 10:05 عصر)جویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام 

البته دوستان تازه کار این رو انشاالله در نظر دارن که اینگونه پاکسازی ها رو ، اونهم بعد از خوددرمانی های اولیه ، فقط می تونن روی خودشون انجام بدن؛ اونهم با حفاظهای محکمی که به دور هاله ی خودشون و منطقه ای که دارن در اون این پاکسازی رو انجام میدن و افرادی که در اطرافشون زندگی می کنن، با این نیت که بلافاصله هر انرژی و منبع ِ ناپاکی، توسط همون اساتید مقرب و فرشتگان محافظت و پاکسازی، به اذن ِ خداوند از اونها و خونه و زندگیشون دور شه و انرژی های منفی ِ خروجی بسوزه و به انرژی مثبت مبدل بشه. 

بهتره بعد از انجام اینگونه پاکسازی ها بر روی خود، انرژی پاکسازی ای رو با ریکی هایی نظیر نور سفید، یا انواری شبیه به شعله ی بنفش نقره ای و یا ... برای فضای زندگیتون و جایی که این پاکسازی ها رو انجام دادید جاری کنید.

انجام این کار برای دیگرانی که ممکنه دچار مشکلات در سطح انرژی های منفیِ بالا یا غیر ارگانیکهای قوی باشن ، اگر مستری های بخصوص ِ ریکی و انوار ِ خاص رو نگرفته باشید و همینطور کمتر از دو سه سال تجربه در زمینه ی کارکرد با انرژی ها رو نداشته و به کنترل ِ امور ِ احتمالی ای که ممکنه پیش بیاد  آگاهی و تسلط نداشته باشید ، ممکنه برخی اوقات شما و اون فرد و بقیه ی افرادی که در اطراف ِ شما هستن دچار مشکلاتی بکنه که از پسش برنیایید.  

خیر پیش و در پناه حق
جویا
درود به همه عزیزان راه نور 
جویای عزیز کاملا درست میفرمایید واما یک نکته که خیلی اهمیت داره قدرت ایمان ماست که بزرگترن حفاظ رو در بر داره به نظر من تا زمانی که ایمان قوی ندارید دوستان وارد این جور مباحث نشید هر چند که حفاظ ها و مستری های دیگر ریکی صد درصد موثر هستش . اما ایمان مستحکم و قوی اگر داشته باشید با ریکی هم میتونید معجزه کنید . و تا زمانی که اطمینان ندارید از روی کنجکاوی وارد این مباحث نشید . چرا که ممکنه مشکلاتی برای شما بوجود بیاد که جویای عزیز فرمودند . 
شاد باشید
 سپاس شده توسط bashar ، farda123 ، جویا ، jafar ، یکتا

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان