امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برون فکنی و تجربه خروج از بدن
چه چیزی اثبات میکنه که ساخته ذهن نیستند ؟
OseKoton Olekho Aseini Smile
 سپاس شده توسط جویا ، kimiasang ، Taraneh
با سلام

ایگل جان در بعضی مواقع هم میتونن ساخته ی ذهن و تخیل باشن ولی طبق تجاربی که بعضی از عزیزان داشتن و جزو راستگویان هم هستند ، مشاهداتی در عالم رویا در این خصوص انجام دادن که میگه این موجودات وجود دارن و چون ما در خیلی از موارد به اون افراد و راهی که رفتن اعتماد میکنیم ، حتی اگر خود مون رو وارد ِ این مقولات نکرده باشیم به گفته ی اونها در این مقوله نیز اطمینان میکنیم . به نظر شما چرا انقدر تاکید میشه که قبل از انجام هر کاری به خصوص کار با انرژی ها ، قبلا حفاظهای مناسب بگیریم و یا از حفاظهایی استتار کننده مانند رز کوارتز استفاده میکنیم که وضعیت ِ بهتر و ایمن تری داشته باشیم ؟ به هر شکل من جزو افرادی هستم که تا اونجایی که امکان داره سعی میکنم با نیروهای نورانی و ملکوتی فکرم رو پر کنم اما منابع ِ منفی ، نیروها و موجودات ِ خود رو دارن که اگه ما خود رو با حفاظها استتار و محفوظ کنیم ، دستیابی اونها به ما ناممکن تر میشه .
و نکته ی آخر که دوست داشتم عنوان کنم اینه که : همونطور که خیلی از ما تا حالا برق گرفتگی رو تجربه نکردیم ولی گهگاهی شنیدیم یا دیدیم که برق چه خطراتی برای بی احتیاطان یا ناواردین در استفاده از اون میتونه تولید بکنه ، به کسانی که با این مقوله آشنا هستن و نکات ِ مفیدی رو در اختیار ِ ما قرار دادن تا دچار برق گرفتگی نشیم به راحتی اعتماد میکنیم ، به نکات ِ ایمنی ِ مربوط به دنیای این موجودات نیز باید اهمیت بدیم چون درست مثل ِ برق گرفتگی ممکنه گاهی شدت ِ رویارویی با خطراتش ، به راحتی جبران نشه .
خیر پیش
جویا
 سپاس شده توسط kimiasang ، nima ufo lover ، مریم ، annasufia ، shahrooz518 ، Mahacita Bahuruci ، رزم آور نور ، FATIMAA ، 777 ، ebi7777 ، Reza809 ، Taraneh ، سنجاقک ، RealArt ، پاييز ، ayeh-es ، sito ، bashar ، farda123 ، farzad78
با سلام.

تقریبا ۱۰ سال پیش هر روز نیم ساعت با سی‌ دی ریلکسیشن استاد .... تمرین می‌کردم.

جایی‌ که تمرین می‌کردم ،زیر زمین خونمون بود.

همه چراغ‌ها رو خآموش می‌کردم.نه شمع‌ای نه محافظی.بدون هیچ دعا و نیایشی.

یه روز که داشتم تمرین می‌کردم.احساس کردم خیلی‌ سبک شدم.

یادم میاد توی سی‌‌‌ دی هم استاد .... میگفت سبک و سبک تر میشوید.

توی اون حالت داشتم بازی می‌کردم.یعنی‌ با هر نفسی که می‌کشیدم احساس می‌کردم ۱۰ سانت میرم بالا و وقتی‌ بازدم انجام میدادم میومدم پایین.

تواین حالت بودم که دیدم یه جای تاریکی‌ هستم همه جا کدر بود یعنی‌ خیلی‌ واضح نبود اطرافم.یه نور سفیدی فقط از یه طرف میدیدم که اون هم خیلی‌ واضح نبود.

سرم رو چرخوندم.یه موجود تقریبا ۷۰ یا ۸۰ سانتی رو دیدم شکم بزرگی‌ داشت نسبت به هیکلش سرش هم اندازهٔ همون شکمش بود.وقتی‌ دیدمش اومد سمتم.اونقدر وحشت کرده بودم که خوشبختانه به جسمم برگشتم.

اون نور سفید هم که میدیدم از گوشهٔ پردهٔ در ورودی بود.

دیگه هیچ وقت تمرین ریلکسیشن با اون سی‌‌‌ دی رو انجام ندادم.

این تجربه‌ من هم برون فکنی‌ داشت هم مشاهدهٔ موجودات دیگه.

البته الان فکر نمیکنم با وجود محافظ‌های که دریافت کردیم و دعا و نیایش در اول تمریناتمون این موجودات بتونن حتی نزدیکمون بشن.
 سپاس شده توسط zartosht ، farbod ، Saeed141 ، جویا ، مریم ، nima ufo lover ، ye doost ، kimiasang ، shahrooz518 ، iman_bihamta ، Mahacita Bahuruci ، Eagle ، رزم آور نور ، FATIMAA ، 777 ، Shirin ، ebi7777 ، konda ، aseman231 ، شاپرک ، Reza809 ، Taraneh ، rainbow ، پاييز ، محمدمسعود ، sito ، bashar ، milad.mash
(3-7-1393، 09:39 صبح)Eagle نوشته است: چه چیزی اثبات میکنه که ساخته ذهن نیستند ؟

چه چیزی اثبات میکنه ساخته ذهن هستند؟
توجه توجه! لطفا در پیام خصوصی و ایمیل به بنده درخواست همسویی ارسال نکنید. بنده فعلا هیچ همسویی ارائه نمیکنم.
و لطفا  "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط Saeed141 ، Eagle ، مریم ، shahrooz518 ، kimiasang ، omid ، 777 ، ebi7777 ، konda ، Reza809 ، Taraneh ، maryam ، پاييز ، فراسو ، milad.mash
یک فیلسوف چینی(چوانگ تزو) قبل از میلاد مسیح این سوال را مطرح کرده است، او می گوید" دیشب خواب دیدم که پروانه ام و امروز وقتی بیدار شدم سوال برایم پیش آمده که من حقیقتا انسانی هستم که خواب دیدم پروانه ام یا حقیقتا پروانه ای هستم که خواب می بینم انسانم؟
.
حتی خود زمینی ما هم ساخته و پرداخته ذهن ماست اما در عین حال حقیقت و خویشتن الهی ما غیر قابل کتمان است؛این موجودات هم شاید از لحاظ شکل و ظاهر ساخته ذهن ما باشند اما مانند ما وجود دارند،بی شکل و بی رنگ.
 سپاس شده توسط nima ufo lover ، مریم ، shahrooz518 ، kimiasang ، FATIMAA ، 777 ، Shirin ، aseman231 ، Reza809 ، Taraneh ، محمدمسعود ، فراسو ، ayeh-es ، arman23 ، bashar ، milad.mash
(3-8-1393، 07:15 صبح)Mahacita Bahuruci نوشته است:
(3-7-1393، 09:39 صبح)Eagle نوشته است: چه چیزی اثبات میکنه که ساخته ذهن نیستند ؟

چه چیزی اثبات میکنه ساخته ذهن هستند؟

در واقع معلوم نیست . همیشه توی نظریات سعی میکنن فرض بر نبود بزارند و بودن رو اثبات کنند . مثلا میگن چه چیزی اثبات میکنه خدا وجود داشته باشه ( البته این فقط یه مثاله وگرنه وجود خداوند که نیاز به اثبات نداره )

خیلی چیز ها میتونه توهم باشه .
مثلا یک فرد که شیشه مصرف کرده خیلی چیزها میبینه . ولی میدونیم که توهم و ساخته ذهنشه و وجود نداره .

یک استادی میگفت شما خودتون با فکرتون خیلی چیزها رو میسازید . یعنی مثلا اگر فکر کنید که موجودی اینچنین وجود داره واقعا ساخته میشه براتون و برعکس. اما باید ببینیم محدودیت افکار خالق واقعیت تا چه حده . اگر من فکر کنم که از بیست متری زمین با سر بیام رو زمین چیزیم نمیشه آیا واقعا هیچ چیزیم نمیشه ؟
 سپاس شده توسط nima ufo lover ، مریم ، konda ، sahand110a ، shahrooz518 ، kimiasang ، Reza809 ، Taraneh ، پاييز ، bashar
اتفاقا خیلی از چیزهایی که برادران معتاد می بینند واقعیه! حتی خیلی از موجودات در اثر از استفاده و اعتیاد به مواد خلق میشن، هر کدومشونم یه شکلی دارند!

استادی که گفته خیلی از چیزها رو با ذهنتون میسازید کاملا درست گفته، خیلیها در مدیتیشن و تمرینات چیزهای وحشتناکی می بینند که اکثرش تجلیات ناخود آگاه هست.

اگر من فکر کنم که از بیست متری زمین با سر بیام رو زمین چیزیم نمیشه آیا واقعا هیچ چیزیم نمیشه ؟
چرا اگه اینکار رو بکنید 100% متلاشی میشید! اما این قضیه بحثش جداست، وقتی میگیم با فکرتون موجود خلق می کنید داریم در مورد خلق در عالم ظریف صحبت می کنیم که خیلی ساده قابل انجامه، اما خلق در بعد مادی اینطوری نیست که فکر کنید و انجام بشه. برای همینه که در تجسم خواسته ها ممکنه سالها طول بکشه که تصویر سازی و تجسمی که انجام میدین در بعد مادی متجلی بشه، چون شما خیلی طول میکشه تا چیزی که در بعد ظریف خلق می کنید در بعد مادی متجلی بشه. مگر اینکه فردی باشید از لحاظ روحی پیشرفته. برای همینه که خیلی از همسویی ها و سیستمهای انرژی جهت تسریع روند تجلی افکار و خواسته ها هستند، البته نه اینکه فکر کنید یه همسویی می گیرید بعد میشین غول چراغ جادو، بلکه مثلا 10 سال زمانی که ممکنه برای تجلی فکرتون طول بکشه میشه 1 سال. البته این جریان بحثش پیچیده است کلا!
توجه توجه! لطفا در پیام خصوصی و ایمیل به بنده درخواست همسویی ارسال نکنید. بنده فعلا هیچ همسویی ارائه نمیکنم.
و لطفا  "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط annasufia ، جویا ، MehrdadS ، farbod ، ye doost ، zartosht ، nima ufo lover ، hakimbashi ، Eagle ، iman_bihamta ، مریم ، Saeed141 ، konda ، sahand110a ، shahrooz518 ، kimiasang ، رزم آور نور ، FATIMAA ، 777 ، Shirin ، ebi7777 ، aseman231 ، Reza809 ، Taraneh ، rainbow ، maryam ، Barani ، پاييز ، محمدمسعود ، سنجاقک ، Valizadeh ، arman23 ، sito ، bashar ، tbolya ، milad.mash ، goodboy_313 ، Samir58 ، ayat ، ahmadreza ، سبا
پیش تر در مورد تجربیات آقای پن اندرو گفته بودم که وقتی انسان وارد دنیای اختری میشه استادی به عنوان راهنمای شخص خودشو به اون معرفی میکنه و اگه شاگرد پذیرا باشه تمامی سطوح دنیای اختری رو به اون نشون میده. مطلب جالبی که در مقاله اش به اون اشاره شده اینه که آخر سر استاد شاگردو به مرزهای انتهایی دنیای اختری میبره و میگه از اینجا به بعد بعدی بالاتر و دنیایی سطح یالاتر هست که به اون بعد ذهنی میگن. سپس استاد شاگرد رو به یک استاد دنیای ذهنی میسپاره. این همون بحث جالب ماهاچیتاست که میگه خیلی چیزا ساخته ذهن انسانند. واقعا ذهن انسان اونقدر پیچیده و سطح بالاست که میتونه خیلی کارا رو انجام بده مثل خلق کردن. حالا اینجاست که ارزش واقعی تمرینات دهنی یوگیهای هندی و بودیست ها مشخص میشه که چقدر به سکوت و سکون ذهن اهمیت میدن . چون انسان مادامی که کنترل ذهنشو به دست نگیره قدرت واقعیش هیچ وقت متجلی نمیشه.
سپاس
 سپاس شده توسط hakimbashi ، جویا ، Saeed141 ، مریم ، ye doost ، konda ، sahand110a ، Eagle ، shahrooz518 ، kimiasang ، FATIMAA ، 777 ، Shirin ، ebi7777 ، Reza809 ، Taraneh ، پاييز ، bashar ، goodboy_313 ، farda123 ، ronak ، Valizadeh
نیما جان میشه منابع رو معرفی کنید بیشتر اطلاعات کسب کنیم ؟
متشکر
 سپاس شده توسط nima ufo lover ، kimiasang ، Reza809 ، Taraneh
ایگل عزیز به جز سایتی که لینکشو براتون گذاشتم متاسفانه هنوز منبع معتبر دیگه ای پیدا نکردم که ارایه کنم . در مورد مطالبی که راجع به پن اندو گفتم سایت مرجعو پیدا نکردم و فقط مطالبو از یک سایت فارسی گرفتم که با توجه به قوانین انجمن اونو به عنوان مرجع معرفی نکردم و چون با دیدگاهش موافق بودم به عنوان دیدگاه خودم مطلبو قرار دادم. انشاالله در آینده نزدیک رفرنسهای معتبر رو براتون قرار میدم. در مورد تجربیات شخصی هم بهتون بگم که من حدود 3 روز با این متد جدید کار کردم و امروز صبح موفقیتهایی به دست آوردم . تفاوتش با تجربیات قبلیم این بود که می تونستم محیط اطرافو به حالت تار و مه آلود ببینم ولی خیلی زود به کالبدم برگشتم. نتیجه اینکه این متد خیلی از روشهای کلاسیک برون فکنی و اکنکار سریعتر و موثر تره.
سپاس
 سپاس شده توسط shahrooz518 ، zartosht ، مریم ، sahand110a ، kimiasang ، Eagle ، 777 ، Shirin ، ebi7777 ، konda ، Reza809 ، Taraneh ، sito ، bashar ، goodboy_313

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان