امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برون فکنی و تجربه خروج از بدن
(3-11-1393، 07:58 صبح)annasufia نوشته است: با سلام.

دوست عزیز عبدالله ،

چطور متوجه بشیم که از آجنا خروج کردیم یا چاکراه‌های دیگه.

و اینکه وقت بازگشت به چه صورت وارد بدن می‌شه.

منظورم این هست که اول قسمت سر وارد می‌شه یا پا ؟

سلام

آناصوفیا جان دوست عزیز و بزرگوارم :

البته شما و اکثر عزیزان تجربه و درکشون نسبت به بنده بیشتر هست اما حالا که پرسیدید درکم رو عرض میکنم :
وقتی شما نظاره گر میشید کم کم هوشیاریتون بالا میره و دیگه افکار رو ارزیابی نمیکنید و اونها از جلوی شما رد میشن و شما فقط اونها رو تماشا میکنید و احساسی نسبت بهشون ندارید و کم کم که ذهنِ شما از دایره توجه خارج شد افکار شما به سمت سکوت حرکت میکنه و کم کم از افکار و خاطرات تهی میشه و بعد خودتون با خودتون ممکنه حرف بزنید و وقتی مثلا به بین دو ابروتون یا تنفستون معطوف بشید دیگه حرف های درونتون ( یا شاید نفستون که از درون داره باهاتون حرف میزنه رو ) نمیشنوید و از خودتون رها میشید در این مرحله از توجه هم بی نیاز میشید و هوشیار به تمام بدنتون میشید بدون اینکه لازم باشه بر این کار تمرکز و یا کنترلی داشته باشید ، چون اون موقع شما فقط شدید هوشیاری و دیگه خبری از من و شما نیست و درواقع هوشیاری هویت نداره و فقط هوشیاری هست و به خاطر همین از این قید ها رها و آسوده بعد از اینکه تبدیل به هوشیاری شدید و همه بدنتون رو همزمان احساس کردید کم کم ارتعاشتون بالا میره و در پی اون سطح هوشیاری هم بیشتر میشه دیگه بدن رو حس نمیکنید و دیکه نقطه میانی در بدنتون وجود نداره و چپ وراست و بالا و پایین رو تشخیص نمیدید و دیگه تهی میشید و فقط چاکراهاتون رو درک میکنید و تحولاتشون رو . در این مرحله معمولا من که اینطورم به یک باره از از یکی از چاکرا هام که چند بار قلبم بوده و اکثراََ آجنام انگار رو به بیرون باز میشه و نور هایی مثل اشعه و شعاع های نور واردش میشن و کم کم رو یه بیرون باز میشه (و در هوشیاری فرد مثل یک لنز دوربین هست و جسم نداره ) و شما از چشم هاتون به پشت اون چاکرا منتقل میشید و در راه رویی از خلاء خودتون رو پیدا میکنید و حرکت میکنید و به یکباره خودتون خارج از خودتون پیدا میکنید و اصطلاحا آگاهیتون بسط پیدا میکنه و از جسمتون بزرگتر میشه و به عوالم و ... رفته(بسط پیدا میکنه ) و بعد از تجربیاتی به یکبراه به موقعش دوباره خودتون رو در خلاء درونتون احساس میکنید چون آگاهی مکان و زمان نمیشناسه و جسم و حرکت نداره که بخواد بره و بیاد .
خوب تا اینجا درکم از اینکه چه موقع میفهمیم از کدام چاکرا خارج میشه و چطور به بدن بر میگرده رو عرض کردم ،،

اما سوال سومتون باید عرض کنم که آگاهی و هوشیاری یکپارچه هست و جسمیت نداره که اول پا یا سر یا .... . میدونی درک من و تجربیاتی که کسب کردم این هست که آگاهی مثل انرژی هست که همه جا وجود داره و فقط شما مثل یه نت ورک مثلا از جسم خودت در کسری از لحظه هوشیار میشی نسبت به اگاهی در فلان بُعد یا فلان جا و بعد از کسب آگاهی بهتر دوباره در کسری از ثانیه دوباره متوجه میشی که تو بدن خودتی ! مثل دریا ، دریا همه اش از قطره تشکیل شده اما متصل هستند و منفصل نیستند و نمیشه بگی که از فلان قطره به فلان قطره حرکت کردی ! امیدوارم منظور و درکم رو رسونده باشم . نور الهی چراغ راهمان
 سپاس شده توسط annasufia ، zartosht ، Eagle ، ye doost ، shahrooz518 ، farbod ، مریم ، nima ufo lover ، Saeed141 ، konda ، sahand110a ، جویا ، kimiasang ، رزم آور نور ، 777 ، Reza809 ، Taraneh ، پاييز ، bashar ، رها راد
با تشکر از دوست خوبم عبدالله.

لطفا سایر دوستان که تجربه‌ برونفکنی داشتند ،نظرشون در مورد قسمت دوم سوال من رو بیان کنند.
 سپاس شده توسط عبدالله ، ye doost ، farbod ، nima ufo lover ، Saeed141 ، konda ، kimiasang ، Reza809 ، Taraneh
(3-10-1393، 04:17 عصر)Mahacita Bahuruci نوشته است: همیشه زمان برونفکنی از فرشتگان راهنماتون بخواهید تا حفاظت و همراهیتون کنن. یا از فرشته اعظم میکائل بخواهید تا فرشته محافظ بهتون اختصاص بده.
شمنها از توتم یا روح حیوان راهنما استفاده می کنند، البته خیلی مواقع برای عوالم پایینی.

اونقدر هم که گندش کردن برونفکنی خطری نداره، به نظر من تنها خطر ترسهای موهوم فردیه. مگه اینکه خود فرد با مشکلی مواجه باشه که خطری براش داشته باشه، و گرنه به طوری کلی نه.

سلام
بله درست می فرمایید شما
یک حصار و دوم هم هیچ خطری نداره
از شما به کل کسانی که به برونفکنی فکر می کنن هر کسی گفت خطر داره بدون هیچی از پرواز روح نمی دونه چهارتا تجربه غیر ارادی دارن میان اسم استاد می ذارن
دوستان تمام این خطرات فقط یک توهم و کمبود انرژی هست کسی که بلد نباشه با چاکراها کار کنه دچار توهمات ذهنی می شه و اینم بخاطر کمبود انرژی هست
کسی که می خواد پرواز کنه نیازمند انرژی فوق العاده زیادی هست و بتونه اونو شارژ کنه
 سپاس شده توسط farbod ، nima ufo lover ، annasufia ، Eagle ، MehrdadS ، مریم ، konda ، ye doost ، kimiasang ، sahand110a ، shahrooz518 ، 777 ، ebi7777 ، Reza809 ، Taraneh ، Peyman ، بهارزندگی
احسنت سامادهی جان
کاملا با شما هم عقیده هستم
تمامی مشکلات اینچنینی به کمبود انرژی مربوطه
و تمامی تبحرها به هدایت و کنترل و نحوه گسیل کردن انرژی مربوطه
در کل بیش از نود و نه درصد مشکلاتی که ذکر میشه به توهم ذهنی افراد و کمبود انرژی مربوطه
 سپاس شده توسط konda ، ye doost ، Eagle ، nima ufo lover ، farbod ، annasufia ، مریم ، kimiasang ، sahand110a ، shahrooz518 ، 777 ، ebi7777 ، Reza809 ، Taraneh ، bashar ، بهارزندگی
من یه مدت که خیلی درگیر پیش فرض های روزمره شده بودم به سمت تجربه برون فکنی کشیده شدم تا ازاین فشار افکار راحت شم... چند تا کتاب هم خوندم بعضی ها واقعا خوب بودن ... ولی در کل بیشتر تجربه شخصی حرف اصلی رو میزنه  ... یکی از بهترین تجربه ها وقتی بود که هم سوی اوسویی ریکی سطح 2 رو گرفتم ... چون خیلی وقت بود تو فکر برون فکنی بودم همون شب که از فرط خستگی وسط پاکسازی بدنی و فعالسازی سمبل ها خوابم برد ... طبق عادت بیشترین تمرکزم تو خواب و بیداری سمت برون فکنی رفت و انگار این بار واقعا حامی داشتم ... بدن هیچ تزلزلی براحتی در کالبد اختریم بلند شدم ... فقط این بار چون شوک شده بودم سریعا به بدنم برگشتم ... 

به نظرم این جور که مطالعه و تجربه داشتم 2 تا نکته هست شاید بتونه کمک کننده باشه برای تجربه موفق این موضوع ...
اولا :‌ به ترتیب : بالا بردن سطح ارتعاشی ... وانهادگی بدنی و ریلکس کامل ... ایجاد سکوت ذهنی ... آرام آرام وارد خلسه سبک بدون خواب رفتن میتونه برای شروع  استاندارد باشه   ... برای هر کدومش روش های زیادی  هست  ...
دوما :‌ چند پارگی ذهنی مقوله خیلی مهمی هست ... یعتی اینکه بخش خاطراتی ذهن مربوط  به تجربه های کالبد ستاره های تقریبا از بخش تجربه های کالبد فیزیکی مجزاست ... بنابراین شیفت کردن تمرکز بر روی اون خاطره ها خیلی مهمه ... خیلی وقت ها برون فکنی تقریبا آماده رخ دادنه ولی تمرکز ذهنی هنوز شدیدا روی تجربه های کالبد فیزیکیه ... مثل اتوموبیلی که روشن شده اما فکر و تمرکز راننده برای شروع رانندگی حاضر نیست ...
 سپاس شده توسط nima ufo lover ، sahand110a ، konda ، ye doost ، annasufia ، جویا ، مریم ، shahrooz518 ، 777 ، Reza809 ، Taraneh ، پاييز ، sito ، bashar
با سلام.دیروز صبح حالتی در بدنم ایجاد شد که تا حالا سابقه نداشت.به این صورت بود که از قسمت بالای بدنم انرژی‌ها رو به وضوح احساس می‌کردم و همین طور از قسمت پاها که به سمت چاک راه خورشیدی حرکت میکنند و در همون قسمت به صورت دایره وار حرکت میکردند. به ذهنم رسید که برون فکنی‌ کنم.و به سمت راست بدنم بچرخم.خیلی‌ جالب بود.چون هیچ وقت تمرینی برای برون فکنی‌ انجام نمیدم.یه نگاهی‌ به اطراف اتاق انداختیم و زود به بدنم برگشتم.
 سپاس شده توسط sahand110a ، Saeed141 ، عبدالله ، nima ufo lover ، farbod ، جویا ، konda ، مریم ، amin 222 ، FATIMAA ، ye doost ، shahrooz518 ، 777 ، Reza809 ، Taraneh ، sito ، bashar ، mmre
Rainbow 
اگه برون فکنی کرده باشید که خیلی عالیه ولی چرا استفاده نکردید ؟ ترسیدید ؟

برای کسی که ایمان دارد ناممکن وجود ندارد .
*
 سپاس شده توسط nima ufo lover ، annasufia ، sahand110a ، shahrooz518 ، konda ، Taraneh
بدترین حالت تو برون فکنی همون ترسیدنه که اغلب درصد بالایی از کسانی که برای اولین بار اونو انجام میدن سرشون میاد. خود من موفق ترین تجربه ام تو برون فکنی اولین تجربه ام بود. ولی چون ترسیدم و زور زدم که به کالبدم برگردم تبدیل شد به بدترین تجربه ام. بعد از اون با کلی تمرین و انجام دادن تکنیکهای گوناگون در بهترین حالت 4 یا 5 بار بطور ناقص از کالبدم جدا شدم. ترس از برون فکنی هم دو جنبه داره. یکی خود فضای اختریه که چون برامون تازگی داره ممکنه ترسناک جلوه بده و دیگری تجربیات ، تبلیغات و تصویر ذهنی که بقیه از برون فکنی برامون میسازن. که در مورد خودم دومی بیشتر تاثیر داشت.
 سپاس شده توسط FATIMAA ، Saeed141 ، ye doost ، annasufia ، sahand110a ، shahrooz518 ، 777 ، Reza809 ، Taraneh ، rainbow ، پاييز ، bashar
منم یکبار بطور خودبخود ی برون فکنی داشتم .
اطلاعات زیادی اون موقع راجب برون فکنی نداشتم
اما خیلی خوشحال و راحت بودم و اصلا به هیچ وجه
نمی خواستم برگردم همه چیز عادی بود وتصویری هم
در کار نبود ولی یکهو با خودم گفتم که اگه الان برنگردم
و بمیرم توی این حالت خودم مقصر خواهم بود و شاید
خودکشی حساب بیاد و بخاطر همین برگشتم و خیلی
هم ناراحت شدم وبعدها هم سعی کردم که برون فکنی
داشته باشم ولی اتفاق نیافتاد .
بخاطر همین از دوستمون پرسیدم که ترسیدی یا نه چون
همچنین فرصت طلایی ممکنه که هرگزپیش نیاد و یا خیلی
طول بکشه تا بدستش بیاری .

برای کسی که ایمان دارد ناممکن وجود ندارد .
*
 سپاس شده توسط nima ufo lover ، Saeed141 ، ye doost ، konda ، annasufia ، sahand110a ، shahrooz518 ، 777 ، aseman231 ، Reza809 ، Taraneh ، rainbow ، Peyman ، bashar
با سلام.البته خیلی‌ سال پیش یه چنین تجربه‌ای داشتم.باید اعتراف کنم کمی‌ هم ترسیدام.با اینکه مطالب زیادی در این مورد خوندم و می‌دونم هیچ اتفاقی‌ قرار نیست بیفته.ولی‌ در اون شرایط خیلی‌ سخته تصمیم گرفتن در مورد موندن.البته در مورد کسانی‌ که اتفاقی‌ برون فکنی‌ میکنند.
 سپاس شده توسط nima ufo lover ، sahand110a ، ye doost ، FATIMAA ، shahrooz518 ، 777 ، konda ، aseman231 ، Reza809 ، Taraneh ، bashar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان