امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برون فکنی و تجربه خروج از بدن
سلام آیا میشه با پرواز روح انرژی درمانی انجام داد؟
 سپاس شده توسط jafar ، behzad
درود
هم آره هم نه
اول برونفکنی رو باد بگیرید درصورت نوفقیت انجامش احتمالا خودتون به جواب این سوال برسید
 سپاس شده توسط یکتا ، jafar ، behzad
سلام   من علاقه زیادی به متافیزیک و ماورالطبیعه دارم
بخصوص در مورد پرواز روح . و کتابهای مختلفی در این مورد خوندم همچنین کتاب دینامیک اختری رو. اما وقتی میخواهم تمرین کنم نمیدونم بی اختیار ترس سراغم میآد و تند تند نفس میکشم و یه حالت خفگی پیدا میکنم و وقتی احساس میکنم که هیچ صدایی نمیشنوم و تو یه اتاق خالی هستم و تنها هستم وحشت میکنم و در این موردبارها و بارها تمرین کردم . همچنین eft  هم کار کردم و تمرین های دیگه مثل مثبت اندیشی. البته چند روز eft و مثبت اندیشی رو تمرین میکنم و بعد خسته کننده میشه . ولی باز قانع کننده نیست و بازهم نمیتونم از سد ترس بگذرم و ذهنم آروم نمیشینه و خیال بافی میکنه و در کل اراده ام را از دست میدم و در این راه موفق نمیشوم.

آیا راه دیگه ای هم وجود داره که بتونم ترسم را از بین ببرم و در این راه شکست نخورم و لااقل یکبار برون فکنی رو تجربه کنم و پیشرفت کنم. میدونم سوالم تکراری است ولی به نظر من در اینجور چیزها همیشه یک راه فرعی هم وجود داره. ممنون میشم از دوستان که بیان یه راهکار جدید بدن.
 سپاس شده توسط bashar ، jafar ، behzad
با درود
دوست عزیز برای من تنها راه کنترل ترسم ایمان و اعتمادم به وجود قدرت برتر و حفاظت همیشگی او از من بوده...
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط dadan ، سنجاقک ، jafar ، rhm ، behzad
با سلام
rhm جان، من درمورد درست یا غلط بودن برونفکنی صرفا از روی علاقهء کنجکاوانه و یا تبدیل به هدف شدن وسیله ای که کاربرد یا منظور اصلی و جایگاهش به نظر کمی فراموش شده، صحبت نمیکنم اما بطور کل درمورد مشکل ترسی که عنوان کردید معتقدم همونطور که ماهاچیتای عزیز بارها در راهنمایی هاشون در مواردی مختلف، به اهمیت باور و همچنین تمرین اشاره کردند، برای رهایی از مشکلاتمون میبایست محکمتر و خستگی ناپذیرتر پیش بریم. پیشنهاد میکنم مطلب"احتیاط، صبر و ایمان" رو مطالعه کنید.
برای رهایی از ترس و یا برای هر هدف دیگه ای که داریم، صبر و پشتکار و باور، عوامل بسیار تعیین کننده ای هستند. در مورد مسائلی که خیلی ریشه دار و عمقی هستند، میتونیم غالبا از ای اف تی نتایج شگفت آوری بگیریم اما همونطور که این مشکلات طی سالها در ما ریشه دووندن و به شکل های مختلف تغذیه شدن، الان هم برای رفعشون عجیب نیست که نیاز باشه به خودمون زمان بدیم و با پشتکار در انجام ای اف تی ، تکرار جملات مثبت و یا هر روش صحیح دیگه ای که انتخاب کردیم، به خودمون برای رها شدن از مشکلمون کمک کنیم. من به لطف جویای عزیز با ای اف تی آشنا شدم، و در مورد مشکلی بسیار قدیمی و عمیق، 3 ماه هر روز ای اف تی رو انجام دادم و خدا رو شکر نتیجهء فوق العاده ای گرفتم. 
اما اگه ما اعتقاد نداریم که روشی میتونه کمکمون کنه، اصلا چه مفهومی داره که انتخابش کنیم؟! ولی اگه روشی درست که مورد تایید اساتید معتمد هست رو با آگاهی و باور  پیش میگیریم، چرا نباید طبق دستورالعملش انقدر تمرین کنیم که ما هم نتیجه بگیریم؟ اینکه بعد از یکی دو هفته، از روش درمانیمون دلسرد یا خسته بشیم و یا به امید پیدا کردن میان بر، مدام راهمون رو رها کنیم، طبیعتا نتیجه ای جز درجا زدن و برگشت به جای اول عایدمون نمیشه.
من از اساتید عزیزم آموختم که در جهت اهدافم، با باور و عزم جدی تمرین کنم، عجله نکنم، درگیر نتیجه نباشم و بدونم که تا وقتی که نتونم اونقدری که لازمه برای پیشرفت خودم تلاش کنم، قرار نیست دستاورد مطلوبی داشته باشم. 
با آرزوی نور و برکت
تو کنارم هستی ای حضور تابناک و من آسوده ام، آرامم و خاموش

سپاس شده توسط السا ، jafar ، bashar ، جویا ، خداپرست ، rhm ، behzad ، ronak
.
.

دوست من پیشنهاد میکنم این را هم امتحان کنید شاید مثمر ثمر باشد
البته به گفته اساتید که در بالا ذکر کردند باید با جون و دل تمرین کنی و باور و اعتقاد را پیشه کنی
.
استفاده از فایل های صوتی سابلیمینال ( پیام های پنهان )
تاکیدات پنهانی هستند که آگاهی شما را دور زده و نمیتوانید آنها را رد کنید و به سادگی به ناخودآگاه نفوذ میکنند و هنگامی که ذهن ناخودآگاه پیشنهاداتی مثل جلسه برون فکنی را جذب میکند بدون سوال کردن از آنها اطاعت میکند. و بیهوش شدن شما را تشویق میکند که اجازه میدهد ترس های شما از بین بروند و ذهن شما را باز میکند و روح شما تلاش میکند تا به پرواز روح برود.
.
شما تنها یک فایل موسیقی همراه با نواهای تک ضربه ای یا دو گوشی را میشنوید و تلقینات و تاکیدات مثبت در زیر این آهنگ پنهان هستند و برای شما قابل شنیدن نیستند و خارج از فرکانس شنیداری شما است. و ذهن ناخودآگاه شما این تاکیدات را بعنوان واقعیت میپذیرد و از آنها اطاعت میکند.
.
.

میتونید در اینترنت سرچ کنید و فایل های صوتی سابلیمینال برون فکنی را خریداری کنید.

در صحبت دانایان بنشین تا از اهل ذوق گردی
 سپاس شده توسط Reza809 ، جویا ، یکتا ، rhm ، konda ، behzad ، السا ، ahmadreza ، chakavak3
Jafar عزیز
ارسال مطلب از منابع فارسی ممنوع میباشد
لطفا قوانین رو مطالعه کنید
با سپاس از فعالیتتون در انجمن
 سپاس شده توسط bashar ، konda ، behzad ، السا
(10-21-1396، 02:25 عصر)jafar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
.

دوست من پیشنهاد میکنم این را هم امتحان کنید شاید مثمر ثمر باشد
البته به گفته اساتید که در بالا ذکر کردند باید با جون و دل تمرین کنی و باور و اعتقاد را پیشه کنی
.
استفاده از فایل های صوتی سابلیمینال ( پیام های پنهان )
تاکیدات پنهانی هستند که آگاهی شما را دور زده و نمیتوانید آنها را رد کنید و به سادگی به ناخودآگاه نفوذ میکنند و هنگامی که ذهن ناخودآگاه پیشنهاداتی مثل جلسه برون فکنی را جذب میکند بدون سوال کردن از آنها اطاعت میکند. و بیهوش شدن شما را تشویق میکند که اجازه میدهد ترس های شما از بین بروند و ذهن شما را باز میکند و روح شما تلاش میکند تا به پرواز روح برود.
.
شما تنها یک فایل موسیقی همراه با نواهای تک ضربه ای یا دو گوشی را میشنوید و تلقینات و تاکیدات مثبت در زیر این آهنگ پنهان هستند و برای شما قابل شنیدن نیستند و خارج از فرکانس شنیداری شما است. و ذهن ناخودآگاه شما این تاکیدات را بعنوان واقعیت میپذیرد و از آنها اطاعت میکند.
.
.

میتونید در اینترنت سرچ کنید و فایل های صوتی سابلیمینال برون فکنی را خریداری کنید.
.
.
.
.
.

با تشکر از دوستان که نصیحت بجایی کردید و بخصوص آقا جعفر عزیز که در این مورد واقعا کمک و راهکار جالبی رو پیشنهاد دادید
من اصلا تا حالا نمیدونستم که میشه با موسیقی این همه پیشرفت کرد و کلا DNA رو تغییر داد.و خیلی راحت به خواسته ها رسید خیلی کشف و اختراع جالبی است.

.
من خدا رو شاکرم که به این انجمن هدایت شدم . انشالله که بیشتر بتونم از حمایت های معنوی و تجربه عزیزان استفاده کنم

Heartخیلی خوشحالم  و تشکر از ادمین   Heart
 سپاس شده توسط یکتا ، konda ، bashar ، jafar ، behzad ، chakavak3
سلام یه جایی خوندم  یه روشی هست در کنار تمرینات برون فکنی کمک بسیاری میکنه،که اونم مغناطیسی کردن اب (حتما خیلیاتون امتحان کردید اگه کف دستاتون رو نزدیک بهم قرار بدید و روی اون فضای بین دو کف دست تمرکز کنید احساس میکنید یه چیزی مثل ژله مانند بینشونه )هر وقت خواستید اب بخورید لیوان پر اب رو بین دو کف دستتون میزارید تا زمانی که مغناطیس رو حس کنید هر چه بیشتر بمونه مفیدتر بعد هر وقت فک کردید به اندازه کافی شارژ شده سریع اون اب رو بخورید.این کار باعث میشه انرژِی در دانتین ذخیره بشه.
پیروز و شاد باشید
 سپاس شده توسط jafar ، farda123 ، behzad ، farzad78

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان