امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برون فکنی و تجربه خروج از بدن
توی کتاب دینامیک اختری که درسایت هست وکتاب Lucidologyکه درقسمت استفاده ازبختک برای پرواز روح قرار داده شده آموزش های خوبی هست که میتونید ازشون استفاده کنید.
 سپاس شده توسط bashar ، sito ، jafar ، rhm ، esmaeil
با سلام
mostafa.mp عزیز، بهتر بود پیش از ایجاد پست، "اصول و قوانین جیوتی مارگا" رو میخوندید. متاسفانه در بسیاری از ارسالهاتون قوانین رعایت نشده، از جمله اینکه برای هر مطلب باید منبعش ذکر بشه، ممنوعیت در کپی برداری از مطالب فارسی و سایت ها وجود داره، ایجاد پست زائد (پست تشکر یا از این قبیل) خلاف قوانین است و... .
پست های خلاف قوانین حذف شدند. لطفا به منظور حفظ کیفیت و نظم سایت، در چهارچوب قوانین عمل بفرمایید.
با تشکر
تو کنارم هستی ای حضور تابناک و من آسوده ام، آرامم و خاموش

سپاس شده توسط خداپرست ، bashar ، farda123 ، جویا ، esmaeil
من چند سال پیش رو مسئله خروج روح اینا ک کار میکردم 
تجربه جالبی بهم دست داد که گفتنش خالی از لطف نیست 
طبق تمارین از شب تلقیناتی باید ب خودم میکردم ک از خاب ک بیدار شدم از جسمم جدا میشم 
صبح ساعت ۵ صبح بود فک کنم ناخوداگاه از خواب بلند شدم و ناخود اگاه از جسمم جدا شدم  یادم میاد تا جلوی میزم رفتم ولی چون خیلی ترسیده بودم سریع برگشتم 

برکه گشتم قلبم خیلی تند تند میزد  

خیلی تجربه خوب و ارامش بخشیه و اونایی ک دارنش میفهمن چ نعمتیه
 سپاس شده توسط bashar ، farda123 ، White swan ، amir123 ، Reza809 ، amirkalate ، جویا
یک مسئله برام پیش اومده که خواستم با دوستان درمیان بذارم و نظرشون رو بدونم.
من در اکثر مراقبه ها و نیز برون فکنی ها، نوری به رنگ کهربایی مایل به نارنجی می دیدم ولی بهش بی توجه بودم. مدتی پیش در برونفکنی این نور رو دیدم و از روی کنجکاوی ازش خواستم راهنمای من بشه. اونم منو با خودش کشید و یک سفر طولانی به مکان های مختلفی داشتیم. بعد از بیداری حس خوبی نداشتم. اون راهنما در ابتدای سفر از من انرژی خواست و من حاضر شدم بهش بدم و بعد از بیداری تا چند ساعت سرگیجه داشتم. 
بعد از اون روز، چند بار توی برونفکنی هام همون راهنما میاد و ازم تقاضای انرژی در برابر راهنمایی من رو داره و هربار که قبول نمی کنم با ترس از جا میپرم و بیدار میشم. لازم به ذکره که من در تمام برونفکنی هام حفاظ دارم ولی اون راهنما داره بهم فشار میاره و حتی نمیتونم یک خواب راحت داشته باشم.البته باید بگم من فعلا دیگه قصد برونفکنی ندارم ولی همیشه موقع خواب دچار برونفکنی غیر ارادی میشم. نظر دوستان درمورد این قضیه چیه و آیا کسی تجربه مشابهی داشته؟
 سپاس شده توسط White swan ، bashar ، sito
(1-1-1397، 05:38 صبح)Valizadeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک مسئله برام پیش اومده که خواستم با دوستان درمیان بذارم و نظرشون رو بدونم.
من در اکثر مراقبه ها و نیز برون فکنی ها، نوری به رنگ کهربایی مایل به نارنجی می دیدم ولی بهش بی توجه بودم. مدتی پیش در برونفکنی این نور رو دیدم و از روی کنجکاوی ازش خواستم راهنمای من بشه. اونم منو با خودش کشید و یک سفر طولانی به مکان های مختلفی داشتیم. بعد از بیداری حس خوبی نداشتم. اون راهنما در ابتدای سفر از من انرژی خواست و من حاضر شدم بهش بدم و بعد از بیداری تا چند ساعت سرگیجه داشتم. 
بعد از اون روز، چند بار توی برونفکنی هام همون راهنما میاد و ازم تقاضای انرژی در برابر راهنمایی من رو داره و هربار که قبول نمی کنم با ترس از جا میپرم و بیدار میشم. لازم به ذکره که من در تمام برونفکنی هام حفاظ دارم ولی اون راهنما داره بهم فشار میاره و حتی نمیتونم یک خواب راحت داشته باشم.البته باید بگم من فعلا دیگه قصد برونفکنی ندارم ولی همیشه موقع خواب دچار برونفکنی غیر ارادی میشم. نظر دوستان درمورد این قضیه چیه و آیا کسی تجربه مشابهی داشته؟

پست های استاد باهوروچی رو میخوندم این چند وقت که ایشون تاکید کردن چیزهایی که حق هستن و از سمت خدان و به طریقی دست خدان و به ما کمک میکنن به هیچ وجهی توقعی از ما ندارن و از ما چیزی دریافت نمیکنن ! خصوصا دریافت انرژی یا قرار داد بستن و معامله کردن و از این قبیل کارها ! خلاصه با خود ایشون هم در رابطه با رهایی از این وضع صحبت کنید تا خدای ناکرده اتفاق بدی نیفته . خدا پشت و پناهتون باشه و اینکه یه دوستی میگفت هر نوری هم از جانب نور حق نیست و از ظاهر نورانیش گول نخوریم و بدبین بودن و منتظر اثبات نیت خیر اینجور چیزها بودن رو باید دقت کرد ! تو دنیای حقیقی ما با هرکسی معاشرت نمیکنیم ، تو ماورا هم اینو رعایت کنیم تا در امان باشیم
شاید آینده ای ناشناخته از گذشته ای که نمیتونیم ازش دل بکنیم بهتر باشه ، پس تغییرات رو با آغوشی باز بپذیریم ...
2 ‌  ‌
 سپاس شده توسط Valizadeh ، جویا ، bashar ، sito ، hirad ، Somi ، یکتا
برای برونفکنی قبل از هر تمرینی به شدت کتاب های 
دینامیک اختری
چگونه سفر روح را اموختم
را توصیه میکنم. مخصوصا کتاب دینامیک اختری که بینهایت کامله و توش تمام جزئیاتی که تو برونفکنی حتی شاید فکرمونم سمتش نره کامل شرح داده شده.
 سپاس شده توسط White swan ، bashar ، amir123 ، dadan ، farda123 ، sito ، amirkalate ، Farzam.s
سلام
من یه تجربه تلخی داشتم که مربوط به راهنما هم هست البته خیلی وقت پیش بود که طبق تمرین نصف شب از بدنم بیرون اومدم عجیب بود دورواطرافم پر ازموجودات غیرارگانیک بود به شکلهای متفاوت ومثل شبح سیاه هم بودن.شروع کردم به زدن اونها تا دورشون کنم ولی خیلی زیاد بودن ومن حریفشون نمی شدم مجبور شدم کمک بخواهم وبعد از اون یک راهنما اومد وهمه اونها فرار کردندمن به قیافه اون فرد نگاه می کردم انگارآشنا بود واون از من هیچی نخواست ووقتی اوضاع خیلی خوب شد با آرامش کامل به جسمم برگشتم.
 سپاس شده توسط hirad ، White swan ، bashar ، farzad78 ، sito ، یکتا

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان