امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برون فکنی و تجربه خروج از بدن
دوستان عزیز مدتی بود جستجوی زیادی در رابطه با مرجعی معتبر برای آموزش برونفکنی ستاره ای داشتم که به یک سایت بسیارخوب و معتبر رسیدم لینک آدرس سایت رو پایین قرار دادم تا علاقه مندان بتونن مراجعه کنن. ویدیو ها و کتابهای خوبی برای دانلود گذاشته و مطالب اون به 18 زبان از جمله فارسی ترجمه شده.
کد:
http://obe4u.com
البته با عرض شرمندگی بسیار چون اولین بار بود چنین پستی می ذاشتم نتونستم لینک رو در تگ کد بذارم واقعا منو ببخشید و ممنون میشم کسی نحوهی اونو آموزش بده
 سپاس شده توسط جویا ، مریم ، MehrdadS ، farbod ، kimiasang ، annasufia ، Saeed141 ، Eagle ، shahrooz518 ، amin 222 ، ye doost ، sahand110a ، saeed871 ، 777 ، ebi7777 ، konda ، Reza809 ، bashar ، Taraneh ، سنجاقک ، maryam ، شیوا ، Barani ، mahdi89 ، ayeh-es ، tbolya ، sara heidari ، sara heidari ، behzad
دوستان عزیز اگر نظری یا تجربه ای دارن مطرح کنن تا در موردش بحث کنیم .

سوال من اینه کسی تا به حال تجربه اینکار داشته؟
OseKoton Olekho Aseini Smile
 سپاس شده توسط nima ufo lover ، جویا ، konda ، shahrooz518 ، sahand110a ، kimiasang ، 777 ، ebi7777 ، Reza809 ، Taraneh ، maryam ، Barani ، behzad
من خودم یک زمانی انرژی زیادی رو صرف این کار کردم. چندین بار هم موفق به خروج از کالبدم شدم . اما چون خروجم کامل نبود جز سیاهی چیزی نمی دیدم و خیلی سریع برمیگشتم. اما میخوام شخصا این متد تازه رو امتحان کنم ببینم چی پیش میاد
سپاس
 سپاس شده توسط جویا ، مریم ، Saeed141 ، konda ، shahrooz518 ، sahand110a ، goodboy_313 ، kimiasang ، Eagle ، anafarideh ، 777 ، ebi7777 ، Reza809 ، Taraneh ، maryam ، Barani ، sara heidari
با سلام
من چندین سال پیش ، در زمانی که درباره ی اکنکار تحقیق میکردم ، یکبار سفر روح رو بدون ِ هیچ درد یا گرفتگی یا حالت ِ فشار ، خیلی آرام و سبک و راحت ، تجربه کردم و تجربه ی جدا شدن ِ روح از بدن رو با درک ِ بسیار زیبایی شاهد بودم . شاید به خاطر این به من این لطف شد که من به یقین برسم از اینکه انسان چیزی فراتر از جسم و رگ و پی هست و شاید هم این اتفاق به این سبکی و زیبایی نصیبم شد چون به طور کلی دنبال ِ سفر روح نبودم و فقط به دنبال ِ بینشی کامل از خود و جواب هایی منطقی برای سوالهای خود نسبت به درک ِ خداوند بودم و این هدیه ای بود تا شروع ِ راهی رو به من نشون بده . به هر حال از این ماجرا بیش از پانزده سال میگذره و من هنوز از به خاطر اوردن ِ اون سبکی ، حلاوت ِ خاصی رو مزه مزه میکنم و بعد از اون تا مدتهای زیادی به فکر ِ چشیدن ِ اون مزه ماهها به دنبال ِ راههای متفاوتی برای خروج روح از بدن بودم ولی موفق نشدم تا اینکه اصلا این مقوله رو کنار گذاشتم . در آخر همین ماه یا ماه ِ آینده به سراغ ِ این سایت ِ داده شده خواهم رفت تا مطالب ِ اون رو امتحان کنم ولی هنوز هم اگر کسی با شرایطی که من دارم ( یعنی بدون ِ داشتن ِ حالت ِ خدادادی ِ خروج از بدن که بعضی ها با خود به ودیعه دارند) به روشی موثر و مطمئن رسید ممنون میشم که در این قسمت از پستها ذکر کنه تا شاید راهگشای بقیه باشه .
خیر پیش
جویا
 سپاس شده توسط مریم ، nima ufo lover ، Saeed141 ، konda ، shahrooz518 ، sahand110a ، goodboy_313 ، farbod ، kimiasang ، annasufia ، 777 ، ebi7777 ، labkhand ، Reza809 ، Taraneh ، سنجاقک ، maryam ، شیوا ، محمدمسعود ، ayeh-es ، sara heidari ، behzad
سلام خدمت استادعزیز و دوستان گرامی
یه سوال درمورد برون فکنی برایم پیش اومده
اول اینه که طبق شنیده های من دونوع خروج داریم یک اینه که کالبد اختری خارج می شه و دوم اینه که روح از بدن خارج می شه
حال تفاوت این دو در چی هست و چگونه تشخیص بدیم که کدام است یا اصلا این موضوع صحت دارد؟
ممنون
یک شبی مجنون نمازش را شکست       بی وضو بر خانه لیلا نشست 
عشق ان شب مست مستش کرده بود     فارغ از جام الستش کرده بود.
عاشق همتونم 
 سپاس شده توسط Saeed141 ، nima ufo lover ، جویا ، farbod ، shahrooz518 ، konda ، annasufia ، مریم ، 777 ، Shirin ، ebi7777 ، Reza809 ، Taraneh ، maryam ، behzad
بله. اکثریت خروجها خروج کالبد اختری / کالبد ستاره ای / Astral Body هست که در عامه اشتباها بهش میگن روح.
نوع دیگه خروج خروج هوشیاری روحی یا همان روح هست، تفاوتشون اینه که روح کالبد نداره و فقط هوشیاری هست، برای برونفکنی روح رو خارج نمی کنند بلکه شاید اتفاقی برای افرادی کمی روی داده باشه، در این تجربه شاید حس کنید که شما فقط "دیدن" یا "هوشاری / آگاهی" هستید، چون بدنی ندارید.

در زمان مرگ بسته به اینکه روح از کدام چاکرا خارج بشه فرد به عوالم جهنمی، بهشتی میره یا به رهایی میرسه، یوگی ها و سالکین سعی بر این دارند که از تاج خارج بشن و به وحدت دست یابند، تمرین معروفی در یوگاهای تبتی به نام "پهووا" وجود داره که برای خروج آگاهانه از تاج تمرین میشه و بهش مرگ اختیاری هم میگن، این تمرین رو انجام میدن که بتونن در زمان مرگ آگاهانه از تاج خارج بشن، ولی چرا خروج از تاج موجب رهایی میشه ؟ چونکه فقط زمانی که هوشیاری الهی از چاکرای تاج خارج میشه، بدون کارما و انرژیهای گذشته خارج میشه.

اگه در مورد این موارد کنجکاو هستید پیشنهاد میدم در منابع معتبر انگلیسی جستجو کنید. منابع فارسی رو که بخونید بیشتر گمراه میشید!
لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.

قبل از اقدام به دریافت همسویی ها و استفاده از آموزشهای سایت ،( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
و ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) را
مطالعه نمائید
.

سوالاتی که در پیغام خصوصی پرسیده شوند پاسخ داده نخواهند شد، فقط در انجمن سوال کنید.

به دلیل محدودیت زمانی و مشغله قادر به پاسخگویی به همه پیامهای خصوصی و ایمیل نیستم، لطفا فقط در مورد موارد خیلی ضروی پیام دهید در غیر اینصورت نمیتونم پاسخ بدم.

بنده در انجمن امور درمانی انجام نمیدم. لطفا درخواست درمان نفرستید.

یکی از درسهای بزرگترین معنویت این است: بیشتر حس کن، کمتر فکر کن.
 سپاس شده توسط rahgozar ، Eagle ، nima ufo lover ، عبدالله ، جویا ، kimiasang ، farbod ، shahrooz518 ، konda ، annasufia ، مریم ، رزم آور نور ، FATIMAA ، anafarideh ، 777 ، Shirin ، ebi7777 ، aseman231 ، Reza809 ، Taraneh ، arman23 ، maryam ، سنجاقک ، فاطمه ، محمدمسعود ، setareh220 ، BehindtheGod ، Valizadeh ، bashar ، amirs2077 ، Ramiin ، sara heidari ، behzad ، farda123
من یه سوال از دوستان و ماهاچیتا عزیز دارم
آیا برون فکنی یا رویای شفاف خطری در بر داره؟
 سپاس شده توسط nima ufo lover ، جویا ، kimiasang ، shahrooz518 ، 777 ، ebi7777 ، Reza809 ، Taraneh ، maryam ، behzad
با سلام
پن اندرو مقاله ی مفصلی در این رابطه داره و مقدار زیادی در این مورد رفع ابهام کرده. خلاصه صحبتاش اینه که همه اتفاقات در دنیای اختری به خودمون وابسته است. به تفکراتمون. معمولا کسانی که برون فکنی کامل و موفقی رو انجام میدن به حدی ذوق زده میشن که بلافاصله از کالبد فیزیکیشون دور میشن و تصمیم میگیرن برن کهکشانها رو ببینن. ایشون معتقدن اگه انسان بتونه یه مقدار خوددار باشه و زمانی که از کالبدش خارج شد و به دنیای اختری رفت نزدیک کالبدش منتظر بایسته به احتمال خیلی زیاد کسی از همون دنیای اختری میاد و خودشو بهش معرفی میکنه و میشه راهنمای فرد در دنیای اختری. این فرخنده ترین حالت برای انسانه که راهنماش رو پیدا کنه و همه چیز رو به اون بسپاره. در این مواقع نه تنها هیچ خطری انسان رو تهدید نمی کنه بلکه موجب رشد روحی و قدرتمند شدن انسان هم میشه. چون همونطور که میدونید بعد اختری از سطوح زیادی تشکیل شده. سطوح بالاتر مربوط به موجودات نور هست. موجوداتی که متعالی اند و میتونند انسانها رو به نحو مطلوب هدایت کنند. سطوح پایین تر مربوط به موجودات سطح پایین تر و احتمالا شیاطین هست که می تونند انرژی و روح پاک انسانهارو جهت تغذیه خودشون بگیرند. این سطوح به دنیای ما نزدیک ترند. بنابراین مهمه که در این مورد همیشه به استاد معنویمون در بعد اختری اعتماد و اتکا کنیم تا خدای نکرده اسیر موجودات پست تر نشیم.
سپاس
 سپاس شده توسط جویا ، kimiasang ، Eagle ، shahrooz518 ، Saeed141 ، konda ، annasufia ، مریم ، رزم آور نور ، 777 ، ebi7777 ، Reza809 ، Taraneh ، داود ، maryam ، فاطمه ، سنجاقک ، hirad ، bashar ، behzad ، ahmadreza
ممنون ، یه سوال هم پیش میاد که آیا واقعاً موجودات دیگر هم وجود دارند یا ساخته ذهن خودمون هستند ؟
 سپاس شده توسط nima ufo lover ، konda ، kimiasang ، FATIMAA ، ebi7777 ، Reza809 ، Taraneh ، maryam
بله واقعا وجود دارند و ساکنین همون دنیا هستند. به نظر من دلیل اینکه میگن انسان اشرف مخلوقاته اینه که برای ورود و زندگی در تمام سطوح و دنیاهای خلق شده بدنی از جنس اونا داره. مثلا برای زندگی در دنیای مادی بدنی از جنس ماده داره و کالبد اختری هم برای ورود به دنیای اختریه.
 سپاس شده توسط جویا ، konda ، shahrooz518 ، kimiasang ، Eagle ، مریم ، 777 ، Shirin ، ebi7777 ، aseman231 ، Reza809 ، amirkalate ، Taraneh ، maryam ، فاطمه ، bashar ، sara heidari

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان