امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدرت عظیم سوره یاسین
دوست عزیز از کدوم همسویی صحبت می کنید؟
لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.

قبل از اقدام به دریافت همسویی ها و استفاده از آموزشهای سایت ،( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
و ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) را
مطالعه نمائید
.

سوالاتی که در پیغام خصوصی پرسیده شوند پاسخ داده نخواهند شد، فقط در انجمن سوال کنید.

به دلیل محدودیت زمانی و مشغله قادر به پاسخگویی به همه پیامهای خصوصی و ایمیل نیستم، لطفا فقط در مورد موارد خیلی ضروی پیام دهید در غیر اینصورت نمیتونم پاسخ بدم.

بنده در انجمن امور درمانی انجام نمیدم. لطفا درخواست درمان نفرستید.

یکی از درسهای بزرگترین معنویت این است: بیشتر حس کن، کمتر فکر کن.
 سپاس شده توسط jafar ، farda123 ، bashar ، Orkideh ، خداپرست
باسلام. من هم مشکلی داشتم وچهل روز هفت مرتبه درروز سوره شریفه یاسین رو خوندم وبه طور معجزه واری شخصی اومد کارمو حل کرد همه میگفتن غیر ممکنه .اعجاز قران رو کاملا دیدم .
 سپاس شده توسط Samir58 ، مجتبی 61 ، amirs2077 ، farda123 ، jafar ، chakavak3
سپاس از همه دوستان به خاطر اشتراک تجربیاتشان پرسش من از دوستان این است که برای اثربخشی بهتر آیا رفتن در حالت مدیتیشن و یا خلسه و سپس گوش دادن به این سوره باعث تاثیر بیشتر آن بر ضمیر ناخوداگاه و همینطور اثر بخشی بهتر آن میشود ؟ با سپاس از همه اساتید گرامی
 سپاس شده توسط amirs2077 ، jafar ، chakavak3
بنظر من بستگی به اعتقاد و نیت شخصی هر فرد داره
باید دید آرامش شما از این سوره  چگونه حاصل میشه یکی با گوش دادن، دیگری با خوندن معنی و شخصی دیگه با روخوانی سوره یاسین اعجاز و برکاتش رو میتونه بدست بیاره هر چقدر ایمان  باور و عقیده ای که شما در پیش می گیرید قویتر باشه مطلقاً نتیجه بسیار بهتری عایدتون میشه و در نهایت با جذب این انرژی معنوی از این سوره به آرامش و رضایت مطلوب تون میرسید.  وقتی شما حتی نیت میکنید به صوت این سوره گوش بدید امواج الهی رو به درون تون دعوت میکنید هر آیه از این سوره هزاران ملک داره. و کمک و ناجی خیر هستند. 
اگر ها باید ها و شاید ها رو بهتره کنار زد از مرز محدودیت رها شد فقط از ته دل باید خواست طلب خیر کنید بخواید که پرتوهای نورانی و پر از برکت و  تغییر زندگانی تون به سوی برترین خیر و صلاح به سمت شما فراخوانده شوند..
 سپاس شده توسط جویا ، dadan ، amirs2077 ، farda123 ، jafar ، یکتا ، chakavak3
با درود.
دوستان عزیز ما در هر لحظه داریم از فرکانس های مختلف اطرافمون اثر میگیریم و حالات مختلف که به خود میگیریم یا هر چیزی از این دست تنها بازی های ذهن ماست و محدودیت هایی که برای خودمون میسازیم.
صدای اذان، صدای بارش باران، نور خورشید، صدای بوق ماشین ها و ... همه و همه بر روی ما تاثیر گذارند و شاید برای این است که بشریت امروزی با سرعت رو به منفی گرایی میرود چون تقریبا بیشتر چیزهایی که در اطراف ما هستند جنبش زیاد و منفی ای دارند...
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط BehindtheGod ، dadan ، sito ، zoom ، amirs2077 ، farda123 ، Orkideh ، خداپرست ، جویا ، jafar ، یکتا ، chakavak3
سلام
بشر دوست خوبم ، من به یک باور و اعتقاد و یه نظر شخصی رسیدم و اونم اینکه وقتی توانایی ها و باورهای درست مون رو پرورش میدیم تا بتونیم یک مدیریت خوب براحساس و افکار و رفتارمون داشته باشیم در کنارش گاهی  لازمه به توانایی ها و مهارت هایی که تونستیم بدست بیاریم اعتماد کنیم. اجازه بدیم ذهن و احساس گاهی از بین دهها اصوات فقط بهترین و موثرترین و درست ترین رو بتونه گزینش کنه چون درون من آگاهی منه که بهش کمک کردم مطابق با آنچه که نیکوست رشد و نمو پیدا کنه و الان وقتی به درونم اعتماد دارم میتونم این اجازه رو بدم آنچه که احساس من تقاضا میکنه بدست بیاره و من به درستی این حس ایمان دارم.
وقتی میخوام برای استراحت به یک مکان تفریحی برم میتونم از همهمه مختصر اون فضا جدا بشم و نشنوم و فقط ترجیح و ایده آل من در اون دقایق ، شاید صدای جویبار و یا شنیدن بازی و حرفهای دو کودکه که در چند قدمی من غرق دنیای خودشون هستن و من میخوام هیچ چیز دیگه نشنوم این فقط یک مثال کوچیک بود
همانگونه که درون من هر روز نیاز و تقاضای خودش رو برای دریافت انوار رحمت به من گوشزد میکنه به همون شکل  هم به شنیدن اصوات مثبتی که اجازه پیدا کرده  با آگاهی و دانایی خودش گزینش کنه میتونه پذیرشون کنه پس وقتی ذهن بتونه خودش رو از منفیات مصون و در امان نگه داره و هر چیز منفی پشت درب بسته  ذهن اونقدر معطل بشه تا محو بشه یا برگشت بخوره میتونم این اعتماد و ایمان رو به احساس  و فکر و ذهنم داشته باشم که در طول شبانه روز هر آنچه که دریافت میکنه برای آرامش من سودمنده.
سبزو پر شور شاد و قدرتمند باشید.
 سپاس شده توسط amirs2077 ، خداپرست ، bashar ، جویا ، zoom ، jafar ، Reza809 ، chakavak3
درودبر ماها چيتاي عزيزم اميدوارم هميشه سلامت و شاد باشيد 
من فقط از خود برترم خواستم منو همسو كنه با انرژي عظيم سوزه يس البته اولش سباسگذاري كردم حالت گشو و درخواست دادم خدا ميدونه نور سفيد عظيمي همراه با نور  سبز خيلي روشن كه نور سبز بيشتر از سفيد بود برمن جاري شد حدود ٣٥ دقيقه طول كشيد  تا انرژي تموم شداز اون هفته تا الان مرتب مثلا از اذان صبح تا اذان ظهر درخواست ميدم از خود برترم كه  مثلا جاري بشه براي پاكسازي همه چاكراها خيلي قويه و حس سبكي و راحتي بهم دست ميده  اوليل ديدم كه الودگي از بدنم خارج ميشد  باوركنيد نور سبز تا ساعتي كه ميكم عملا هم ميبينم قبلا حس ميكردم سچيم قوي باشه الان ميبينم اين انرژي يس از همه قويتر هست اميدوارم خداوند تو همه مراحل زندگيتون خودش  ياورتون باشه سپاسگذارم از بودنتون
 سپاس شده توسط Reza809 ، bashar ، یکتا ، jafar ، chakavak3
درود
توصیه میکنم فقط برای خودتون استفاده کنید
برکت باشد
 سپاس شده توسط bashar ، jafar
با سلام
آیا این همسو شدن با سوره مبارکه یاسین باید بعد 21 روز ریکی مرحله 1 انجام بشه؟
 سپاس شده توسط bashar ، یکتا ، jafar ، chakavak3
درکد
اگر تازه با انجمن آشنا شده و همسویی دریافت میکنید
​​​​​​، توصیه میکنم بعد از مطالعه کامل انجمن اقدام به خود همسویی.... کنید در حال حاضر بهتره همسویی ریکی رو اخر رسونده و همسویی های پایه را دریافت نمایید
 سپاس شده توسط Farzam.s ، bashar ، یکتا ، سحر1393 ، jafar ، chakavak3

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان