امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احساس انرژی و تجربیات مختلف در همسویی ها
سلام دوست عزیز
به جمع دوستان نورانی ما در انجمن خوش امدید
لطفا قوانین رو مطالعه بفرمایید
و برای سوالات اینچنینی تاپیک مجزایی در بخش متفرقه تشکیل بدید.
با سپاس از همکاری شما

نظر بنده درباره تجربه مدیتیشن شما
نمیدونم تعریف شما از مدیتیشن چیه و اینکه شما در حال انجام چه مدیتیشنی بودید
با این حال تجربیات در مدیتیشن اکر سطحی باشه ساخت و پرداخته ذهن است و اگر در حالت عمیق و متعالی باشه برای شما حاوی پیام
امیدوارم همیشه در مسیر رشد و تعالی باشید
 سپاس شده توسط خداپرست ، jafar ، bashar ، Ahoora10
سلام به همه دوستاي عزيزم فكر ميكنم من يه مشكل در دريافت هم سوييها دارم خواهش ميكنم اكه شما هم همين طور هستيد بگيد تا لااقل خيالم راحت بشه اول اينكه صبر كمي   دارم در نشستن وخيلي هم  زود وارد شدن انرژي رو احساس ميكنم ولي فقط ده دقيقه  چون بعدش چنان پاهام خواب ميرند كه ده دقيقه بعد و با خودم  غشو ريسه ميرم از خواب رفتكي پا با خودم ميكم اكة الان كار من در   دريافت و درك انرژي درست بودهيچ جايي از بدنم  بي نصيب نمي موند وخواب نمي رفت همه جور كوسن و بالش هم امتحان كردم يعني اكه پاهام خواب نرند ساعتها مثل همون چند دقيقه اول كه لذت بخش و قويه مي تونم بشينم عيب از خود من هست شما اين طور فكر نمي كنيد در ضمن  رو صندلي احساس فروتني و خضوع در برابر اين انرژي والا ندارم ودوست ندارم رو صندلي بشينم چكار كنم
 سپاس شده توسط bashar ، farda123 ، jafar
با سلام 

بله دوست عزیز من هم در خیلی از اوقات همسویی ها رو به حالت درازکش می گیرم یا اگر در حالت نشسته شروعشون کرده باشم در میانه ی همسویی تاب و تحمل ازم ساقط می شه و به حالت درازکش ادامه شون می دم. بهترین حالت در زمان درازکش ، طاقباز  هست به شکلی که دستهاتون در کنار بدن قرار داشته باشن و کمی با تنه تون فاصله داشته باشن اما اگر در این حالت هم نمی تونید باقی بمونین مهم اینه که سعی تون بر این باشه که ستون فقراتتون رو راست نگه دارید و در قسمتی از کمر یا گردن خم کردن رو بر نیم تنه ی بالا نداشته داشتید. اگر باز هم مشکل دارید به شکل ایستاده همسویی هاتون رو دریافت کنید بعدها متوجه می شید که چگونه با این انرژی ها راحت تر باشید و از حضورشون چطور لذت بیشتری ببرید. 

شما می تونید حدود دریافت انرژی ها و همسو شدنها رو بیست دقیقه در نظر بگیرید. پس از اینکه دریافت تموم شد یا بیست دقیقه به انتها رسید ، خودتون رو به زمین وصل کنید و انرژی های منفی یا بار ِ اضافه ی مثبتتون رو تخلیه کنید. 

در مورد خضوع و غیره ، اینها نظرات شخصی یه که چون هیچ استاد و مستری با این موردی که فرمودید مشکل نداره پس اصلا عنوان کردنی هم در کار نیست و نشستن در زمان همسویی نشاندهنده ی بی حرمتی به این انرژی ها نیست ( ما همیشه در حضور حضرت حق هستیم پس هیچ کاری به غیر از دست به سینه بودن و خم کردن ِ سرمان انجام نمی دیم چون در حضور او نباید غیرِ خاشع بود؟؟!!) پس این حالات درونی به نحوه ی افکار ِ خود شما برمی گرده که خودتون هم باید با اونها کنار بیایید و به آرامی با بینشی جدید برای تغییرشون گشوده و باز باشید تا تحولات مثبت و بی قضاوت زیستنها شما رو لبریز کنن. 

خیر پیش و در پناه حق محفوظ
جویا
 سپاس شده توسط bashar ، Melica ، Samir58 ، dadan ، خداپرست ، farda123 ، jafar ، mkmk
سلام زماني كه داشتم تجربيات رو از هم سوييها در انجمن مي خوندم متوجه شدم تمام تجربيات بيان شده از عزيزاني هست كه كه در ابتداي دريافت هم سويي ها  هستند وتقريبا همه مشابه هم يه گله كىچيكي از لايت وركر هاي عزيزم دارم ميشه لطفا شما ها هم از تجربيات زيبا و فوقالعادهاتون كه ميدونم كم نيست برامون در هم سوييهاي بالاتر بگيد كه هم لذت ببريم وهم تشويق بشيم وكم نيستند اين افراد در انجمن مثلا جوياي عزيز كه مطمينم مي شه از واهنماي ها وتجربياتشون كتاب بنويسند  و اميد وارم يه روزي تو اين انجمن كتابي از ماها چيتاي عزيز كه از زبان خودشون وتجربيات گران قدرشون باشه رو ببينم و لازم هم ميست كه اين كتاب ها رايكان باشه  ومطمينم كه خيلي ها تو انجمن مايل به خريدش هستند
 سپاس شده توسط bashar ، Reza809 ، farda123 ، jafar ، mkmk
با درود.
دوست عزیز هر چه شما در تمریناتتون پیش میرید به مرور تجربیات این چنینی کمرنگ تر میشه و تجربیاتی نمایان میشه که ممکنه قابل اشتراک گذاری نباشه چون درکش تنها به شما و روحیات و حالاتتون بستگی داره. البته تجربیات غیر خاص رو مطمئن باشید همه دوستان به اشتراک میگذارند تا تازه واردین بهره ببرند مثلا خود من اکثر تجربیات قابل گفتن رو با دوستان مطرح میکنم اما همونطور که گفتم برخیش قابل اشتراک گذاری نیست.
متعالی باشید Heart
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط Melica ، Reza809 ، farda123 ، خداپرست ، BehindtheGod ، amirs2077 ، jafar ، جویا ، mkmk
(8-25-1396، 09:37 عصر)Melica نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام زماني كه داشتم تجربيات رو از هم سوييها در انجمن مي خوندم متوجه شدم تمام تجربيات بيان شده از عزيزاني هست كه كه در ابتداي دريافت هم سويي ها  هستند وتقريبا همه مشابه هم يه گله كىچيكي از لايت وركر هاي عزيزم دارم ميشه لطفا شما ها هم از تجربيات زيبا و فوقالعادهاتون كه ميدونم كم نيست برامون در هم سوييهاي بالاتر بگيد كه هم لذت ببريم وهم تشويق بشيم وكم نيستند اين افراد در انجمن مثلا جوياي عزيز كه مطمينم مي شه از واهنماي ها وتجربياتشون كتاب بنويسند  و اميد وارم يه روزي تو اين انجمن كتابي از ماها چيتاي عزيز كه از زبان خودشون وتجربيات گران قدرشون باشه رو ببينم و لازم هم ميست كه اين كتاب ها رايكان باشه  ومطمينم كه خيلي ها تو انجمن مايل به خريدش هستند
درود به شما دوست عزیزم 
همونطور که دوست خوبم بشر عزیز گفت به مرور تجربیات از حالات گفتن خارج میشن و نمیشه بازگو کرد . برای مثال خود من اوایل رنگ ها و تصاویر و ..... رو میدیدم امروز تمرینات و همسویی ها در اعمالم مشخص میشن . و نگرش و دید و اگاهی رو در من افزایش میده . شاید علت اشتراک گذاری کمتر دوستان لایت ورک به این علت باشه که دیگر برای دوستان درست و غلطی وجود نداره و به این درک رسیدن که تجربه هر شخص مخصوص خود شخص هستش . و به همین دلیل شما تجربیات دوستان تازه کار رو بیشتر مشاهده میکنید . 
شاد باشید و در پناه حق
 سپاس شده توسط amirs2077 ، Reza809 ، bashar ، Whitechannel ، jafar ، جویا ، farda123 ، dadan ، amirkalate
با عرض سلام وادب
شاید اینجا جای خوبی برای سوال من نباشه منو ببخشید من چند وقت هست که بدون تمرکز از پاهام جذب انرژی میکنم گاهی خیلی زیاد هست و گاهی هم کم میشه این زیادفکرمو مشغول نمیکنه ولی شبها با حس یه انرژی شدید از خواب بیدار میشم گاهی خیلی شدید هست طپش قلب میگیرم وگاهی کم موج انرژی رو کامل تو وجودم حس میکنم دوستام منو ترسوندن میگن انرژی غیر ارگانیکها هستش ومن برای رفع این عارضه قران خیلی میخونم وایات مخصوصی میخونم که این انرژی ازم دفع بشه ولی فایده ای نداره البته این عارضه با یه مدیتیشن ساده به سراغم اومد ولی جذب انرژی ازپاهام از قبل بودلطفا راهنماییم کنید بینهایت از همه دوستان و ماهاچیتای عزیز ممنونم
#درکون و مکان فاعل ومختار یکی است         #آرنده ودارنده ی اطوار  یکی است
#از روزن عقل اگر برون آری سر                     #روشن شودت کاین همه انوار یکی است
 سپاس شده توسط bashar ، farda123 ، jafar ، جویا ، Orkideh
با سلام 

سمای عزیز همیشه می تونید از خود برترتون، فرشتگان نگهبانتون، فرشتگان مقربی مانند میکائیل و  متاترون یا انرژی های نورانی، تقاضای قطع ِ انرژی های منفی و نامتعادل رو برای خود داشته باشید که می دونیم همه ی اینها در حقیقت از یک منشا اصلی ِ نورانی، یعنی پروردگار نشات و دستور می گیرن ( چراکه تنها مخلوقی که می تونه خودش نقش ِ فرمانروای مطلق رو در حیطه ی اذن الهی، در زندگیش ایفا کنه انسانه ) .

علاوه بر راههای بالا یکی از بهترین راهها برای کسانی که در شک هستند که انرژیشون در حال تخلیه هست یا نه ، اینه که با خدای خودشون مستقیما وارد دعا کردن قرار بگیرن و به شکلی کاملا قطعی از او، ممنون بشن که هر آنچه از جنس ِ نور و عشق و تعادل ِ مثبت نیست ، از زندگیشون بیرون بره.

اما یک مسئله بسیار مهمه که بهش توجه بشه، ما در عالم فیزیکی ، اول چیزی رو می بینیم و بعد باورش می کنیم ؛ ولی در عالم متافیزیکی اول اون رو باور می کنیم بعد به مرحله ی حضور یا بودنش واقف می شیم یا پی میبریم ( شاید بشه گفت به این مناسبت که در دایره ی کائنات به بشر این اختیار داده شده که با ترسها یا امیدهاش، به اذن ِ خداوند ، دست به خلق ِ تجسماتش بزنه یا نادیده ها رو در دایره ی دیدش دربیاره ).
همیشه این احساس ِ شماست که به شما می گه هنوز ترسی در دل دارید یا نه؟ اگر بتونید با توکل به خداوند، و ایمان به قدرت ِ او در به دست گرفتن ِ کنترل و حیطه بر تمام امور  باور داشته باشید و خودتون رو در برابر ترسی که دیگران در دلتون انداختن یا در وجودتون بوجود اومده ،محیط ببینید، یواش یواش اون نقصان از بین می ره و بعد از مدتی که توجهتون رو از اون مورد به طور کلی بتونید بردارید، اون کسری انرژی رو دیگه احساس نمی کنید؛ اینجاست که نقش ِ مثبت نگری و مثبت دعا کردن و گفتن جملات مثبت مهم می شه چرا که به مغزتون تعلیم می ده به جای ِ تمرکز بر روی ترسها بر روی نیکیها زوم کنه و خودبخود پس از مدتی ازدایره ی ترسی بخصوص یا پنداری منفی جدا بشه. 

به هر حال هر روز و هر شب می تونه دعای شما این باشه که هر چه بیشتر بگیدش زودتر به مقصود می رسونتتون : خدایا ممنونم که من رو به نور و عشق ِ بی قید و شرطت وصل کردی و من رو در تمام ابعاد ِ وجودیم و در تمام ابعاد آفرینش در پناه ِ نور ِ خودت محفوظ ساختی. من به قدرت تو و به ایمانم به تو اطمینان دارم و از اینکه در زیر چتر حمایت ِ تو از امنیتی کامل برخوردارم، قدردان و شاکرم. ممنونم که تمامی انرژی های منفی و سطح ارتعاشات ِ پست رو از من دور کردی تا هیچ اتصالی بر من و انرژیم نداشته باشند و من رو در پناه نیروهای نورانی ِ خودت همواره محفوظ و حمایت می کنی تا در سطح ِ انرژی ای نورانی و متعالی باشم. 

به خاطر داشته باشیم که اگر خداوند رو قادر ِ مطلق بدونیم و از او درخواست ِ قطع هر نیروی ناخواسته ای رو داشته باشیم حتما از توانش برمیاد، که اگر او از پس ِ این کار برنیاد به نظر شما کی می تونه بربیآد؟! می مونه غلبه بر ترسهامون که این هم یک تجربه ی مهم در زندگی یه و همونطور که خدمتتون عرض شد باید یاد بگیریم چگونه با مثبت نگری و توکل بر این مورد فائق بشیم و بر اونها غلبه کنیم.

خیر پیش و در پناه حق محفوظ
جویا
 سپاس شده توسط Samir58 ، sama modabber ، خداپرست ، farda123 ، Orkideh ، jafar ، bashar ، farzad78 ، سنجاقک ، mina_sadat1360

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان