امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدرت اهرام
حتی درجایی خوندم که علّت هرمی بودن شکل بعضی بسته های شیر سیاست شرکت هاشون بوده برای دیر تر فاسد شدن شیر!!!
کیست در گوش که او میشنود آوازم؟
کیست در دیده که از دیده برون مینگرد؟
*
یا کدام است سخن مینهد اندر دهنم؟
یا چه جان است نگویی که منش پیرهنم؟
 سپاس شده توسط bashar ، konda ، maryam ، مریم ، Healer ، nima54
نحوه استفاده از هرم:
اگر هرم در گوشه شمال شرق قرار گيرد، تمامي اعضاي خانواده احساس نشاط مي‌كنند.
زماني كه هرم در اتاق خواب قرار بگيرد، راحت مي‌خوابيم و صبح احساس طراوت و سرزندگي مي‌كنيم.
خانم‌هاي خانه‌داري كه احساس خستگي و ناآرامي مي‌كنند، بايد يكي از اين اهرام را در گوشه جنوب غرب آشپزخانه قرار دهند تا پر انرژي شوند.
اگر مي‌خواهيد كودكانتان تمركز بيشتري در مطالعات خود داشته باشند و عملكرد درسي آنها بهتر شود، هرم را در اتاق مطالعه آنها قرار دهيد.
هرم را در گوشه جنوب غرب دفتر كار خود قرار دهيد تا كارتان به خوبي پيش رود.
اگر يكي از اعضاي خانواده بيمار است، هرم را در نزديكي بستر و در گوشه جنوب غرب آن قرار دهيد تا سريع بهبود يابد.
اگر احساس مي‌كنيد كسي شما را سحر كرده است يا مي‌خواهد شما بيمار شويد، اين نوع اهرام را در چهار گوشه خانه دفن كنيد.
اگر در آپارتمان يا طبقه اول زندگي مي‌كنيد، اين هرم را در چهار گوشه خانه نگه داريد.
اگر افرادي كه نيت‌هاي شومي دارند به خانه شما رفت و آمد مي‌كنند، هرم را در گوشه شمال غرب خانه قرار دهيد تا نتوانند آسيبي به شما برسانند.
زوج‌هاي بدون فرزند كه در اشتياق بچه هستند، بايد يكي از اين اهرام را در گوشه شمال شرق كف اتاق خوابشان قرار دهند.
اين هرم به خوبي استرس جغرافيايي را در محل مورد نظر خنثي مي‌سازد.
خلاصه اين كه در تمام ابعاد زندگي خود مي‌توانيد از اين هرم منحصر به فرد استفاده كنيد. از آن استفاده كنيد تا قانع شويد.
 سپاس شده توسط پاييز ، فاطمه ، konda ، مریم ، rainbow ، محمدمسعود ، hadighasemian ، Healer ، bashar ، mina_sadat1360 ، arp220 ، nima54 ، ebi7777
من یه هرم نسبتا بزرگ درست کردم و رو نوکش یه انگشتر کریستال گذاشتم و یه سیم بهش وصل کردم و اون سر سیم هم یه انگشتر دیگه داشتم گذاشتم . باورتون میشه برق تولید میکنه قشنگ حس میکنم وقتی اون سر سیم تو دستمه . برا شارژ سنگا عالیه . اگه به اون سرش یه سنگ وصل کنین خونه رو پر انرژی میکنه. خیلی قدرتمنده هرم حتما تست کنید Heart همچنین اگه سر سیم که به انگشتر یا آویز سنگی وصل میکنید رو نزدیک چاگراها بگیرین بشدت فعالشون میکنه . اینا رو خودم تست و ابداع کردم تجربه های جالبی بود برام .
 سپاس شده توسط ahmadreza ، مریم ، sito ، مهدی7 ، Whitechannel ، ریکی ، Solmazazimzadeh ، Healer ، bashar ، محمدمسعود ، farzad78 ، mina_sadat1360 ، ziza ، arp220 ، ebi7777 ، nima54
سلام یکی از دوستان گلم توی خصوصی پرسیدن ابعاد و نحوه ساخت هرمی که ساختی چی بود یه عکس گرفتم ازش که بهتر بتونین استفاده کنین Heart
ابعاد هرم بزرگه دو ضلع کناری ۳۴۰۲ و پایینی ۳۶ هست ابعادم که توی پست اول گذاشته دوستمون و میتونین جفت ضلعا رو ضربدر دو سه و هر جور حال کردین بکنین تا دلخواهتون در بیاد جنسشم چوب فشرده نازک هست که یکی از دوستان نجار برام با اضافه های چوباش مجانی زد ..
کد:
http://s9.picofile.com/file/8290458034/tmp_19058_20170327_013104194124359.jpg
 سپاس شده توسط bashar ، farzad78 ، mina_sadat1360 ، ayeh-es ، ziza ، arp220 ، ebi7777 ، sama modabber ، nima54
سلام به همه . 

دوستان این اهرامی که میتونیم بسازیم ایا اگه مثل این کلیپی هم باشه تاثیر خودشو داره ؟ 
یا اینکه باید کل هرم رو یک محفظه باشه که تاثیر داشته باشه؟  یعنی بعد از اینکه مثل این کلیپ اسکلت هرم رو ایجاد  کردم روکشی چیزی واسش ایجاد کنیم تا انرژی رو هدایت کنه ؟
لطفا ببنید هرم جالبی که این اقا درست کرده. ایا همینم هم کفایت میکنه ؟
اموزش های دیگه ای هم بودن که همین رودرست کرده بودن.

کد:
https://www.youtube.com/watch?v=qRovyTxCg4w
 سپاس شده توسط sama modabber
با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان اگر تجربه ای از اثرات هرم ساخته خودشون دارند ممنون میشم ذکر کنند.
با تشکر. Heart
(1-20-1396، 09:20 عصر)arp220 نوشته است: سلام به همه . 

دوستان این اهرامی که میتونیم بسازیم ایا اگه مثل این کلیپی هم باشه تاثیر خودشو داره ؟ 
یا اینکه باید کل هرم رو یک محفظه باشه که تاثیر داشته باشه؟  یعنی بعد از اینکه مثل این کلیپ اسکلت هرم رو ایجاد  کردم روکشی چیزی واسش ایجاد کنیم تا انرژی رو هدایت کنه ؟
لطفا ببنید هرم جالبی که این اقا درست کرده. ایا همینم هم کفایت میکنه ؟
اموزش های دیگه ای هم بودن که همین رودرست کرده بودن.

سلام دوست عزیز این هرم لوله مسی هست واحتیاجی به پوشش نداره فقط باید ارتفاع و ابعادش رو بر اساس اهرام مصر تنظیم کنی .
 سپاس شده توسط arp220 ، nima54 ، ebi7777
اخه جالبی ابعادش اینه که کاملا شناور هست. هر ارتفاع و قاعده ای میتونی بهش بدی. با کشیدن چهار پایه ها !! اینا جایی هست تهیه کنیم صبحا بریم پارک با هرم انجام لدیم مدیتیشن رو ؟
مرسی
 سپاس شده توسط nima54
یه چیزی دیگه دوستان . تو کتاب قدرت اعجاب انگیز اهرام گفته بود ایا میشه خونه های با شکل اهرام ساخت که تو خود کتاب گفته نمیشه چون موادی که در ساخت خونه استفاده میشه کیفیت لازم رو ندارن !!حالا اگه ما یه هرم درست کنیم با مقوا و تو همون خونه که میخوایم استفاده کنیم چطور تاثیر خودشو داره ؟ در نهایت که تو همون خونست ؟
مرسی
 سپاس شده توسط nima54
توی بحث استفاده در خونه خیلی سئوالات هست که باید روش بررسی زیادی بشه و کسی هنوز دانش زیادی درموردش نداره مثلا اینکه دقیقا هرم چه انرژی هایی رو جذب و متمرکز میکنه که خوابیدن یا مراقبه در منزلش و آپارتمان شاید مضر هم باشه مثلا اگه همه امواج موبایل و کابل برق و وای فای و وسایل الکتریکی رو اگه متمرکز کنه و به بدنمون وارد شه که واویلاست چون هرم هوشمند که نیست که بخاد انرژی ها رو از هم تشخیص بده . یه جایی میگفت انرژی رو از متمرکز کردن یونهای مثبت و منفی در هوا میگیره یجا میگفت از انرژی کائنات و ستاره ها .هرم واقعا یه دانش کهن و قدرتمند هستش ولی بحث استفاده در منزل های امروزی دانش بیشتری رو میطلبه .
 سپاس شده توسط Reza809 ، arp220 ، nima54

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان