امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدرت اهرام
(1-24-1396، 08:25 صبح)mostafa2016 نوشته است: توی بحث استفاده در خونه خیلی سئوالات هست که باید روش بررسی زیادی بشه و کسی هنوز دانش زیادی درموردش نداره مثلا اینکه دقیقا هرم چه انرژی هایی رو جذب و متمرکز میکنه که خوابیدن یا مراقبه در منزلش و آپارتمان شاید مضر هم باشه مثلا اگه همه امواج موبایل و کابل برق و وای فای و وسایل الکتریکی رو اگه متمرکز کنه و به بدنمون وارد شه که واویلاست چون هرم هوشمند که نیست که بخاد انرژی ها رو از هم تشخیص بده . یه جایی میگفت انرژی رو از متمرکز کردن یونهای مثبت و منفی در هوا میگیره یجا میگفت از انرژی کائنات و ستاره ها .هرم واقعا یه دانش کهن و قدرتمند هستش ولی بحث استفاده در منزل های امروزی دانش بیشتری رو میطلبه .
خب اگه اینجوری باشه حتی توی پارک و حومه شهر ها هم بخوایم استفاده کنیم با ازاین سوالات هست . به قول شما کلی امواج وایرلس و انتن مایرکرو هست توی سطح شهر حالا اگه یه هرم به ابعاد خودمون درست کنم مثلا همون اهرام مسی؛ باز قدرت بیشتری داره و باز میتونه همون امواج وایرلس و ماکرویو ها رو جزب کنه  و مثل یه ساعقه بزنه بهمون Smile‌!!
 سپاس شده توسط nima54 ، mostafa2016
من از وقتی با انرژی قابل اعتماد و قدرتمند ریکی همسو شدم دیگه نیازی به استفاده مستقیم از هرم رو خوابیدن زیرش رو نمیبینم و اون رو گذاشتم گوشه اتاق تا انرژی اتاق رو به جریان دربیاره.  چون در مورد چیزی که دانش زیادی در موردش ندارم با احتیاط باید برخورد کرد شاید هم شک من بی مورد باشه در مورد جذب همه نوع انرژی و ارتعاش توسط هرم ولی سعی میکنم محتاط باشم . خیلی ها از هرم برای برآورده شدن آرزوها پاکسازی محیط و هدف ها و مسائل مربوط به انرژی از هرم استفاده میکنن و جواب داده بهشون و نمیتونیم ما فقط با یه درک شخصی چیزی رو رد یا تایید کنیم نظر شخصی من فقط یک نظره نه بیشتر و بازم میگم باید بیشتر در موردش مطالعه کنی تو کتاب قدرت اعجاب انگیز اهرام گفته بود هرم میتونه از همه روشهای درمان پرانایی موثرتر باشه و باعث بشه همه سلولهای بدن که قابلیت جذب پرانا رو ندارن قابلیت جذب پرانا رو پیدا کنن . و اون هم با قرار گرفتن وسط هرم هست و ساخت هرم مسی میتونه خیلی مفید باشه
 سپاس شده توسط arp220 ، nima54 ، sama modabber ، bashar ، farzad78 ، ebi7777
من هرم ساختم و خواسته هامو روی برگه نوشتم و اداختم توش و باهاش مراقبه میکنم و بهش انرژی میدم. فعلا که خبری از ظهور خواسته ها نشدهSmile برآورده بشن میام و از تاثیر هرمم میگم براتون
 سپاس شده توسط ziza ، farzad78 ، arp220 ، old member
سلام روزتون به خير
كاش يكي از استادان عالي قدر راجع به هرم مينوشتن تا بيشتر كاريي هرم رو بدونيم
سلام
این هرم داخلش توخالی هست میشه ریکی باکس رو مثلا داخلش گذاشت ؟ در همون ارتفاع و محلی که گفته شده؟ میشه روش سمبلها رو رسم کرد قدرتش رو بیشتر میکنه ؟ جنس هرم بهتره از چه چیزهایی باشه؟ باید امتحان کرد.
من 27 فروردین پست گذاشتم و درباره هرمم نوشتم و قرار شد که از تاثیراتش بگم
خب در واقع الان در مرحله طوفان هستمSmile) چیزهایی که نوشتم و توی هرمم انداختم گویا توسط کائنات خونده شده و داره مقدمه سازی میشه براشون. در زمینه های متفاوتی از زندگیم(مثلا بعد کاری و حرفه ای) احساس میکنم تغییرات بزرگی داره ایجاد میشه که یقین دارم نتیجه هر چه که هست برای من عالی هست. ضمنا به طور خیلی اتفاقی متوجه مشکلی در بدنم شدم(یکی از خواسته های توی هرم، سلامتی و تندرستی بود). مطمئنم که کائنات در راستای همون ارزوی رسیدن به سلامتی که من در هرمم انداختم, مقدماتی رو فراهم کرده تا من متوجه این مشکل بشم و رفعش کنم.
حالا باز منتظر می مونم تا ببینم کائنات برای من در راستای اهداف و ارزوهام چی در نظر گرفته که البته هر چه از دوست رسد نیکوستSmile
 سپاس شده توسط sito ، Delkhoshi ، nima54 ، bashar ، goodboy_313 ، Solmazazimzadeh ، sama modabber ، arp220 ، farda123

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان