امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدرت اهرام
هرم از قدیم الایام به عنوان طرحی قدرتمنمد برای ارتباط با انرژی های کیهانی شناخته شده و شکل آن به عنوان شفادهنده قلمداد می شود. مصریان هرم را نمادی روحی می دیدند زیرا شکل آن انرژی الکترومغناطیسی محاطی زمین را هدایت کرده و روی انرژی سیارات و ستارگان تاثیر می گذارد. در مطالعات متافیزیکی ساختار آن با چهار وجه شیبدار انرژی مثبت خنثی کننده انرژی منفی را منتشر می کند. یکی از مهمترین کارهای آن بیرون کردن انرژی راکد و منفی سیرکوله شده در محیط و هارمونیزه کردن انرژی است. تحقیقات نشان می دهد قدرت اهرام حالات ذهنی ، فیزیکی و احساسی افراد در معرضشان را تغییر می دهد.
قرار دادن هرم در چهار گوشه رختخواب باعث باز جریان یافتن جریان انرزی می شود :
هاله فرد بهبود یافته و این امر با عکسبرداری کرلیان از هاله افراد ثابت شده است. عکسهای کرلیان به وضوح تفاوت اندازه و کیفیت هاله افراد را قبل و بعد از در معرض هرم قرار گرفتن نشان می دهد.
در هند معماری معابد هرمی شکل است. طراحی همچنین گنبد را هم ترکیب میکند و معبود اصلی زیر سقف هرمی شکل قرار می گیرد تا در در میان پیشکشها و موقوفات انرژی تولید کند. برای همین افرادی که به دیدار معابد هندی با سقف هرمی می روند در بازگشت احساس خوشی و شارژ انرژیکی می کنند.
اهرام این روزها محبوبیت خانگی بسیاری به عنوان وسیله ای برای افزایش جریان انرژی کسب کرده اند. صاحبان خانه باید بدانند قبل از آنکه شروع به انرژی دهی منزل با هرم کنند اول باید منزلشان را برحسب واتسو جهت دهی کنند تا به نتایج دلخواه برسند. اهرام به شدت قدرتمندند و بایستی با احترام از آنها استفاده شود. قرار دادن هرم در چهارگوشه خانه به از بین بردن انرژی منفی و جریان یافتن انرژی مثبت کمک به سزایی می کند.
برای زنده ساختن انرژی در اتاق خوابی که در جنوب غربی واقع شده اهرام بایستی در چهار گوشه اتاق خواب قرار داده شوند.
قدرت اهرام نامحدود است و افراد برای بهره گیری از مزایای آن بایستی با ایمان کامل آنها را امتحان کنند.
بعضی تاثیرات هرم :
1.قرار دادن هرم روی میز کار به از بین بردن انرژی کهنه کمک کرده و محیط کار را بهبود می بخشد.
2.مدیتیشن داخل هرم به افراد کمک می کند تا به سطح آگاهی خاصی رسیده و به خوددرمانی آنها سرعت می بخشد.
3.قرار دادن نوشیدنی و غذا داخل هرم ماندگاری انها را افزایش داده و مزه آنها را بهتر میکند.
4.دارو ها داخل هرم تاثیر بیشتری دارند.
5.آب نگهداری شده داخل هرم انرژی دهی شده و نوشیدن آن افراد با مشکلات پوستی را درمان می کند.
6.گذاشتن هرم روی بریدگی یا زخم روند بهبودی را تسریع می کند.
7.ساختن ساختمانهای هرمی شکل طول عمر ساکنین آنها را بیشتر می کند.
8.خوابیدن زیر هرم سبب به تعویق افتادن پیری شده و باعث می شود جوانتر به نظر برسید.
9.قرار دادن اهرام مسی در گوشه های خانه سبب از بین رفتن خستگی و افزایش اعتبار افراد می شود.
10.اگر آرزوهایتان را بنویسید و آنها را داخل هرم قرار دهید ظرف چند روز نتایج مثبتی را دریافت خواهید کرد.
11.قرار دادن تیغ اصلاح استفاده شده داخل هرم به مدت 24 ساعت کندی آن را از بین برده و آن را تازه می کند.
12.قرار دادن باتری مصرف شده داخل هرم به مدت 24 ساعت آن را دوباره شارژ می کند.
13.قرار دادن چای یا قهوه داخل هرم به مدت 24 ساعت آنها را تازه نگه می دارد.
14.زیبایی و درخشندگی افراد زمانی که با آب نگهداری شده داخل هرم شستشو کرده اند بیشتر می شود.
15.پوشیدن هرم مثل کلاه باعث بهبود سر درد، میگرن، ریزش مو، سینوزیت ، افسردگی ، بی خوابی، سفیدی موی زودرس میشود.
16.قرار دادن هرم روی قسمت دردناک درد را کاهش می دهد. اگر بعد از آن آب شارژ شده با هرم بنوشید نتایج بهتر میشود.
17.قرار دادن هرم زیر صندلی افراد تمرکز آنها را افزایش داده و موجب افزایش سلامتی آنها میشود.
18.قرار دادن هرم مثل کلاه روی سر دانش آموزان به یادآوری مطالب موقع درس خواندن کمک می کند.
19.روغن و پماد های مسکن را داخل هرم بگذارید تا تاثیر آنها در کاهش درد چند برابر شود.
20.قرار دادن خمیر دندان داخل هرم به مدت سه روز و مسواک زدن دندانها باعث جلوگیری از درد دندان میشود.

دوستان انشاالله در پستهای بعدی نحوه ساختن اصولی هرم رو براتون میذارم.
با سپاس
 سپاس شده توسط annasufia ، Saeed141 ، جویا ، sahand110a ، farbod ، Mahacita Bahuruci ، bihamta ، hakimbashi ، konda ، ye doost ، goodboy_313 ، 67791 ، wind ، مریم ، kimiasang ، MehrdadS ، ساتیا ، world90 ، zartosht ، 777 ، hourisima ، saeed871 ، omid ، FATIMAA ، ebi7777 ، عباس فردی ، azin ، سنجاقک ، پاييز ، shina ، maryam ، فاطمه ، ahmadreza ، hadighasemian ، Healer ، arp220 ، RealArt ، ayeh-es ، sama modabber ، nima54 ، رزم آور نور ، sara heidari ، Ramiin ، farda123 ، shahbalout ، یکتا
با تشکر از نیما جان
بنده هم مستندی دارم که کاملا در مورد هرم توضیح داده بود وتاثیرتاش  رو در مدیتیشن نشان میداد
بهترین مکان برای استفاده از انرژی هرم یک سوم ارتفاعش از قاعده میباشد(این مکان در هرم های بزرگ به اتاق شاه معروفه)
جالبه من با یه مقوا هرم سخته بودم هر زمان میذاشتم سرم کاملا آرامشو حس میکردم و در خالی کردن ذهن خیلی موثره
هرم باعث میشه انرژی سه برابر قدرمتند تر بشه( البته در همون جایی که عرض کردم) و سرعت رسیدن به بی ذهنی رو هم سه برابر میکنه
اگه  یه هرم کوچکتر زیر هرم بزرگتر قرار بدیم و زیرش قرار بگیریم این انرژیو 9 برایر میکنه و رسیدن به بی ذهنی نه برابر سریتر و آسانتر!
فک میکنم متاسفانه استفاده از این نوع معماری در ایران ممنوع باشه ،به خاطر ربط دادنش به فراماسونری و...[img]images/smilies/blush.gif[/img]

سپاس شده توسط Saeed141 ، nima ufo lover ، farbod ، مریم ، sahand110a ، konda ، kimiasang ، جویا ، annasufia ، ساتیا ، zartosht ، saeed871 ، ebi7777 ، azin ، پاييز ، سنجاقک ، shina ، فاطمه ، hadighasemian ، Healer ، ayeh-es ، nima54 ، رزم آور نور ، shahbalout
 ساختن هرم اختصاصی خودتان:

این نسبتها را رعایت کنید:
ابعاد قاعده                   بازوان جانبی                     ارتفاع
9                                      8.55                            6
12                                     11.4                           8 (بهترین حالت برای ساخت خانگی)
18                                      17.1                          12
27                                    25.65                          18
(تمامی واحدها برحسب سانتی متر است).
1. هرم 4 سطح جانبی مثلثی شکل دارد که تشکیل یک قاعده مربعی می دهد.
2.می توانید 4 مثلث را با ابعاد گفته شده از مقوا بسازید و سپس لبه های آنها را با چسب نواری به هم بچسبانید.
[تصویر:  PYR1.JPG] 
[تصویر:  PYR2.JPG] 
3.می توانید 4 وجه هرم را باهم بسازید به این صورت که دایره ای به شعاع یال هرم رسم کنید و:
[تصویر:  PYR3.JPG] 
4. روی کاغذ سفیدی مربعی رسم کنید به عنوان یالهای آن=طول قاعده هرم. نصف اندازه هر یال را بیابید. سپس نقاط مورد نظر را به هم وصل کنید.
[تصویر:  PYR4.JPG] 
5. در محل تلاقی خطوط رسم شده قطب نمایی قرار دهیدبطوریکه دو یال موازی با هم با جهت شمال-جنوب مغناطیسی موازی شوند.( شکل 4).کاغذ را در جهت شمال-جنوب تنظیم کنید.
6.قاعده هرم را با چهار وجه مربع تراز کنید . حال شما هرمی از جنس مواد نارسانا دارید که دو سطح آن در جهت شمال جنوب است.

تمرکز فعال داخل هرم:
نقطه ای داخل هرم است که قدرتمندترین نیرو و اثر را دارد. این نقطه در مرکز قاعده هرم واقع شده و ارتفاع آن از قاعده 3/1 است.
 آزمایش هرم:
a) آزمایش ساده پاندول:
 وزنه ای کوچک را یه یک نخ 20-30 سانتی متری ببندید. نخ را از راس هرم آویزان کنید . اگر هرم درست باشد پاندول شروع به چرخش داخل هرم می کند.
b) آزمایش عسل: مربعی آغشته به عسل را در نقطه متمرکز فعال هرم قرار دهید. اگر عسل بسیار سفت شد هرم درست عمل می کند و در صورتی که جهت هرم را عوض کنید عسل بعد از 24 ساعت دوباره شل خواهد شد. در غیر این صورت هرم عمل نکرده است.

سپاس شده توسط مریم ، kimiasang ، Mahacita Bahuruci ، Saeed141 ، جویا ، konda ، MehrdadS ، farbod ، annasufia ، iman_bihamta ، ye doost ، wind ، ساتیا ، sahand110a ، world90 ، goodboy_313 ، Reza809 ، zartosht ، 67791 ، 777 ، amin 222 ، hourisima ، saeed871 ، ebi7777 ، azin ، سنجاقک ، پاييز ، maryam ، فاطمه ، labkhand ، Solmazazimzadeh ، Healer ، arp220 ، RealArt ، ayeh-es ، mostafa2016 ، nima54 ، رزم آور نور ، sara heidari ، یکتا
سلام خدمت دوستان گرامی
یک تجربه عالی و بسیار دوست داشتنی در مورد هرم دارم .
اوایلی که وارد انجمن شدم یم هرم برای خودم درست کردم که فقط یک سازه ساده بود ولی امان از کیفیت هر چی بگم کم گفتم اونقدر بعد انرژی در اون زیاد هست که باید هر کدام از دوستان خودشون تجربه کنن
حال یه پیشنهاد برای دوستانی که تجربه هرم رو ندارم یه هرم برای خودشون تهیه کنن و از ابعاد استثنایی انرژی ها لذت ببرن
یک شبی مجنون نمازش را شکست       بی وضو بر خانه لیلا نشست 
عشق ان شب مست مستش کرده بود     فارغ از جام الستش کرده بود.
عاشق همتونم 
 سپاس شده توسط Saeed141 ، nima ufo lover ، جویا ، konda ، مریم ، farbod ، annasufia ، ye doost ، sahand110a ، world90 ، goodboy_313 ، zartosht ، 777 ، hourisima ، azin ، سنجاقک ، محمدمسعود ، پاييز ، maryam ، فاطمه ، Solmazazimzadeh ، farzad78 ، arp220 ، ayeh-es ، nima54 ، رزم آور نور ، sara heidari ، shahbalout ، یکتا
سلام ودرود دوستان عزیز
با تشکر از دوست عزیز  nima ufo lover  برای معرفی اهرام من یک کتاب قدیمی از اهرام دارم که توضیحات خوبی در مورد اهرام داده گفتم معرفی کنم
نيروهاي مرموز در اهرام مصر
نويسنده: بيل شول - اد. پتيت
مترجم: بشير بختي
ناشر: عطائي
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 181
اندازه كتاب: رقعی - سال انتشار: 1364 - دوره چاپ: 2

یک ناشر جدید هم این کتاب با این مشخصات چاپ کرد
نيروهاي مرموز در اهرام مصر
نويسنده: بيل شول - اد. پتيت
مترجم: بشير بختي
ناشر: آشيانه كتاب
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 203
اندازه كتاب: رقعی - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 1

در پناه حق

در جهان تنها يك فضيلت وجود دارد و آن آگاهي است

و تنها يك گناه و آن جهل است

مولانا
 سپاس شده توسط konda ، جویا ، farbod ، annasufia ، goodboy_313 ، nima ufo lover ، 67791 ، kimiasang ، sahand110a ، Saeed141 ، iman_bihamta ، 777 ، ساتیا ، hourisima ، azin ، پاييز ، maryam ، ayeh-es ، sama modabber ، nima54 ، sara heidari
با تشکر از زرتشت گرامی ، من خودم کتاب نیروهای مرموز در اهرام مصر رو خوندم. کتاب فوق العاده ایه. من هم دوست دارم کتابی رو به عزیزان معرفی کنم بلکه به کارشون بیاد:
قدرت اعجاز انگیز اهرام
نویسنده : ای، آر، هری
مترجم: جمشید هاشمی
ناشر:تجسم خلاق
سال انتشار : 1386
دوستانی که می خوان به رفرنس اصلی دسترسی داشته باشند، عنوان اصلی کتاب به این صورته:
Pyramid for health & happiness
A.R.Harry
 سپاس شده توسط zartosht ، annasufia ، 67791 ، farbod ، kimiasang ، sahand110a ، Saeed141 ، جویا ، 777 ، ساتیا ، hourisima ، azin ، پاييز ، maryam ، Solmazazimzadeh ، ayeh-es ، nima54 ، sara heidari
دوستان من زیاد استعداد ریاضی ندارم [img]images/smilies/smile.gif[/img]  آیا این نسبتهایی که برای ساخت این هرمها ذکر کردین با نسبت هرم بزرگ مصر (جیزه) Pyramid Giza ، برابری می کنه ؟ چون می دونید که نسبتهای اون هرم بسیار خاص هستند و در صورت وجود اون نسبت انرژی به بهترین وجه فعال میشه.
توجه توجه! لطفا در پیام خصوصی و ایمیل به بنده درخواست همسویی ارسال نکنید. بنده فعلا هیچ همسویی ارائه نمیکنم.
و لطفا  "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط MehrdadS ، farbod ، nima ufo lover ، sahand110a ، Saeed141 ، goodboy_313 ، 777 ، جویا ، hourisima ، saeed871 ، annasufia ، zartosht ، azin ، سنجاقک ، پاييز ، shina ، RealArt ، maryam ، hadighasemian ، Solmazazimzadeh ، Healer ، arp220 ، ayeh-es ، sama modabber ، nima54 ، sara heidari
سلام
اصلا مطالعات باستانشناسی روی هرم بزرگ بود که بعدها باعث آشنایی متافیزیسینها با هرم و روابط انرژیایی اون با ابعاد مختلف کیهان شد. بله این نسبتها رو در حقیقت از همون نسبتهای بکار رفته در هرم بزرگ بدست آوردن
[font]زندگی قصه دو مرد یخ فروش است... یکی فروخت تمام کرد. دیگری نفروخت تمام کرد.[/font]
 سپاس شده توسط Saeed141 ، sahand110a ، Mahacita Bahuruci ، goodboy_313 ، 777 ، جویا ، hourisima ، MehrdadS ، farbod ، saeed871 ، annasufia ، zartosht ، azin ، سنجاقک ، پاييز ، shina ، RealArt ، maryam ، محمدمسعود ، Solmazazimzadeh ، arp220 ، ayeh-es ، nima54 ، shahbalout
به نظرتون امکان داره اول روند تشدید انرژی در اشکال مختلف طبیعی دیده شده باشه بعد به نسبت اون سازه هایی ساخته باشن ؟؟ ... چون جاهای دیگه رو خطوط تقارنی/تقاطعی انرژی سازه ها لزوما  هرم نیست اما همین اثر رو داره  ... سازه هایی مثل زیگورات گنبد و یه سری که اصلا اسمش رو نمیدونم !! ... 
 سپاس شده توسط nima ufo lover ، farbod ، saeed871 ، annasufia
طبق تحقیقات محققین بیشترین گردش انرژی در هرمه. بعد از اون مخروطه که سطحش پایین تر از هرمه. و بعد اشکال دیگه. همین زیگوراتو که می فرمایید در واقع هرمی هست که فقط راس نداره و یه مقدار به یالهاش سر و شکل دادن. و متاسفانه بیشترین انرژی منفی و اغلب فاسد در سازه های مکعبی شکل در جریانه. همین خونه هایی که توش زندگی و کار می کنیم. البته این نظر دانشمنداس و من به شخصه اونو آزمایش نکردم.
[font]زندگی قصه دو مرد یخ فروش است... یکی فروخت تمام کرد. دیگری نفروخت تمام کرد.[/font]
 سپاس شده توسط hourisima ، farbod ، Mahacita Bahuruci ، annasufia ، amin 222 ، zartosht ، ebi7777 ، azin ، پاييز ، سنجاقک ، maryam ، جویا ، ahmadreza ، Solmazazimzadeh ، Healer ، arp220 ، mina_sadat1360 ، ayeh-es ، sama modabber ، nima54 ، shahbalout

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان