امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جهت چرخش چاکراها
سلام دوستان
وقتی بچه بودم اغلب یه نوع سرگیجه را تجربه می کردم که بیشتر برام مثل بازی چرخ گردون بود چشمهام رو می بستم و از چرخش صفحه خیالی که روی آن دراز می کشیدم لذت می بردم.هنوز هم زمان مراقبه این چرخش رو در ذهنم احساس می کنم.ولی حالتی داره که نمی تونم جهتش رو تشخیص بدم انگار در همه جهات هست ولی هنگام کار با ریکی ،موقع دعا، پایان نماز  بدنم خلاف حرکت عقربه های ساعت شروع به چرخش میکنه مثل اینو تو انیمیشن آواتار دیدم زمانیکه افراد قبیله در حال درمان گروهی هستند.
 سپاس شده توسط sito ، goodboy_313 ، RealArt ، Reza809 ، mina_sadat1360 ، shahbalout ، dadan ، مریم
سلام
در حالت ایده آل و زمانی که چرخش صحیح باشد و عوامل خارجی و داخلی نظم رو برهم نزنند:
در مردان در جهت عقربه ساعت
در زنان در خلاف جهت عقربه ساعت
 سپاس شده توسط bashar ، dadan ، مریم
(6-21-1396، 04:43 عصر)MiladX نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
در حالت ایده آل و زمانی که چرخش صحیح باشد و عوامل خارجی و داخلی نظم رو برهم نزنند:
در مردان در جهت عقربه ساعت
در زنان در خلاف جهت عقربه ساعت

با سلام
البته چاکرای اول اگر در جهت عقربه ی ساعت باشد
چاکرای دوم در جهت عکس عقربه ی ساعت است.
جهت امتحان می توان پاندولی را مقابل شکم «چاکرای سوم» قرارداد و از چرش پاندول مشخص نمود. 
 سپاس شده توسط bashar ، یکتا ، مریم
برای فهمیدن جهت چرخش چاکراها میتونید از پاندول استفاده کنید . زمانی که پاندول رو جلوی هر چاکرا میگیرید دقیقا به جهت چرخش اون حرکت میکنه .
 سپاس شده توسط مریم

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان