امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جهت چرخش چاکراها
باسلام خدمت عزیزان همراه ، 
استاد عزیز ، اگر ممکنه در مورد " جهت حرکت چاکراها " توضیحی بفرمایید . با توجه به مطالعاتی که تاکنون داشته ام ، برخی حرکت گردش چاکراها رو یک در میان جهت حرکت عقربه های ساعت و خلاف جهت گردش عقربه های ساعت میدونن و عقیده دارن که این حرکت و گردش در میان خانوم ها و آقایان فرق داره و به صورت برعکس انجام میشه . بعضی از افراد دیگه هم ، عقیده دارند که همه ی چاکراها موافق حرکت عقربه های ساعت حرکت می کنند و همگی به اون سمت می چرخند . 
لطفا  و در صورت امکان ، توضیحی در این زمینه بفرمایید تا این تضاد فکری برای من و امثال من از بین بره ، چون در مواقع انجام مدیتیشن روی چاکراها ، تصور درستی در این زمینه ندارم و با تردید این کار رو انجام میدم . با تشکر از راهنمایی همیشگی شما . 
پایدار باشید .

سپاس شده توسط nima ufo lover ، Saeed141 ، sahand110a ، konda ، annasufia ، ye doost ، 67791 ، wind ، kimiasang ، goodboy_313 ، عبدالله ، shahrooz518 ، saeed871 ، ebi7777 ، bashar ، amirkalate ، Taraneh ، maryam ، mina_sadat1360 ، RealArt ، رزم آور نور
تا اونجا که میدونم و طبق آخرین تحقیقاتم جهتش فرقی نمیکنه .
OseKoton Olekho Aseini Smile
 سپاس شده توسط nima ufo lover ، مریم ، sahand110a ، kimiasang ، goodboy_313 ، saeed871 ، bashar ، amirkalate ، رزم آور نور
بنده از لحاظ تجربي بايد بگم که جهت چرخش چاکراهام از از مولادهرا از جهت عقربه هاي ساعت شروع ميشه و به.ترتيب برعکس ميشه تا ساهاسرارا که با مولادهارا جهتش موافقه.
 سپاس شده توسط مریم ، sahand110a ، kimiasang ، nima ufo lover ، goodboy_313 ، shahrooz518 ، saeed871 ، bashar ، amirkalate ، Taraneh
(3-21-1393، 01:53 عصر)'مریم' نوشته است: باسلام خدمت عزیزان همراه ، 
استاد عزیز ، اگر ممکنه در مورد " جهت حرکت چاکراها " توضیحی بفرمایید . با توجه به مطالعاتی که تاکنون داشته ام ، برخی حرکت گردش چاکراها رو یک در میان جهت حرکت عقربه های ساعت و خلاف جهت گردش عقربه های ساعت میدونن و عقیده دارن که این حرکت و گردش در میان خانوم ها و آقایان فرق داره و به صورت برعکس انجام میشه . بعضی از افراد دیگه هم ، عقیده دارند که همه ی چاکراها موافق حرکت عقربه های ساعت حرکت می کنند و همگی به اون سمت می چرخند . 
لطفا  و در صورت امکان ، توضیحی در این زمینه بفرمایید تا این تضاد فکری برای من و امثال من از بین بره ، چون در مواقع انجام مدیتیشن روی چاکراها ، تصور درستی در این زمینه ندارم و با تردید این کار رو انجام میدم . با تشکر از راهنمایی همیشگی شما . 
پایدار باشید .

با سلام
در مورد جهت چرخش چاکرا یک تجربه رو بیان کنم شاید براتون جالب باشه
من مدتی بر بروی کالبد انرژیم برای توسعه کار میکردم و یکی از کارهایی که انجام میدادم با تمرکز  رو ی چاکراها آگاهی فیزیکیم را در جهت عقربه ساعت میچرخوندم  اینکار باعث فعال شدن چاکرا میشد  یک روز بعد از تمرین حسابی بیحال بودم پس از چند ساعت متوجه شدم موقع تمرین روی چاکرای قلب  آگاهی فیزیکیم رو خلاف عقربه های ساعت چرخوندم  به همین خاطر دوباره در حالت ریلکس با تمرین و چرخش در جهت عقربه های ساعت به سرعت حالم بهتر شد منظور اینکه امکان داره در افراد متفاوت باشه  در مورد من که ظاهرا در جهت عقربه های ساعت بهتر و فعالتر کار میکنن شما هم میتونین امتحان کنین  و خودتون متوجه بشین

سپاس شده توسط Reza809 ، bashar ، مریم ، Taraneh ، RealArt
با سلام
این یک برداشت و دیدگاه شخصیست
از نظر بنده تجربه ای که شما داشتید احتمالا تحت تاثیر ذهنیت و تلقین خودتان بوده
تا جایی که بنده اطلاع دارم تا به حال هیچ دستگاهی اختراع نشده که بتونه چاکراها رو اسکن کنه و چرخش اونا رو ثبت کنه ( دستگاه هایی که تا حالا اختراع شدن بیشتر بر اساس داده های قبل عمل میکنن یا بر اساس دما و سیستم عصبی عمل میکنن ) و  در مطالبی که در بیشتر سایتها و کتابها به این مقوله پرداخت شده بر اساس دریافتهای شهودی اساتید اعظم و کسانی که توانستن با بالا بردن ظزفیت و ارتعاش وجودیشون چشم سوم خود را گشوده و به این دریافتها دست پیدا کنند بوده ، و از طرفی نظر شخصی بنده اینکه اصلا مهم نیست که در مراقبه و تمرینات بر روی رنگ یا چرخش چاکراها برای گشایش و پاکسازی تمرکز کنیم.
راه حلهای خیلی بهتری در همین انجمن موجوده برای پاکسازی و باز کردن چاکراها ، البته در این میان هدف شما برای باز کردن چاکراها هم خیلی مهمه
در پناه نور و آرامش الهی باشید
رضا
 سپاس شده توسط bashar ، amirkalate ، مریم ، Taraneh ، ayeh-es ، RealArt
سلام
برخی هم معتقدند که جهت چرخش چاکراها در هنگام ورود و خروج انرژی تغییر میکند
در هر صورت فکر نمیکنم اهمیت زیادی داشته باشد!
 سپاس شده توسط Reza809 ، amirkalate ، bashar ، مریم ، Taraneh
(11-30-1393، 06:56 صبح)'reza809' نوشته است: با سلام
این یک برداشت و دیدگاه شخصیست
از نظر بنده تجربه ای که شما داشتید احتمالا تحت تاثیر ذهنیت و تلقین خودتان بوده
تا جایی که بنده اطلاع دارم تا به حال هیچ دستگاهی اختراع نشده که بتونه چاکراها رو اسکن کنه و چرخش اونا رو ثبت کنه ( دستگاه هایی که تا حالا اختراع شدن بیشتر بر اساس داده های قبل عمل میکنن یا بر اساس دما و سیستم عصبی عمل میکنن ) و  در مطالبی که در بیشتر سایتها و کتابها به این مقوله پرداخت شده بر اساس دریافتهای شهودی اساتید اعظم و کسانی که توانستن با بالا بردن ظزفیت و ارتعاش وجودیشون چشم سوم خود را گشوده و به این دریافتها دست پیدا کنند بوده ، و از طرفی نظر شخصی بنده اینکه اصلا مهم نیست که در مراقبه و تمرینات بر روی رنگ یا چرخش چاکراها برای گشایش و پاکسازی تمرکز کنیم.
راه حلهای خیلی بهتری در همین انجمن موجوده برای پاکسازی و باز کردن چاکراها ، البته در این میان هدف شما برای باز کردن چاکراها هم خیلی مهمه
در پناه نور و آرامش الهی باشید
رضا

سلام ممنون آقا رضا 
با توجه به تجربیاتی که داشتم فکر نمیکنم فقط صرف تلقین بوده باشد و شاید به نظر دوستمون نزدیک تر باشد که هنگام خروج  و ورود انرژی  جهت چرخش چاکرا فرق کند 
8 سال فبل تمرینات کندالینی رو انجام میدادم  و پس از چند ماه با تجربیات شگرفی موفق شدم کندالینی رو فعال کنم و تا مرکز چاکرای قلب بالا بیارم  و اتفاقی که افتاد این بود که میتونستم انرژی دیگرانو درک کنم و آلودگیهای انرژی رو تشخیص بدم  و جالبتر اینکه از اون زمان میتونم با انتقال انرژی به دیگران کمک کنم  اما به خاطر شرایط کاری نتونستم به تمریناتم ادامه بدم و اما اون قابلیتها بود ولی به خاطر اینکه ازدرک مردم حتی نزدیکان خارج بود و دادن عناوینی چون جادوگری دیگه جز در موارد معدود  استفاده نکردم بهر حال میخوام بگم در اون زمان هنگام انرژی دادن به دیگران جهت چرخش چاکراشونو درک میکردم البته باز هم نمیتونم نظر قطعی بدم و بگم همونیه که من درک میکنم ضمنا  متوجه شدم که با تمرکز آگاهی میشه جهت چرخش چاکرا رو تغییر داد 

سپاس شده توسط Reza809 ، saeed871 ، bashar ، Taraneh ، FATIMAA ، ayeh-es ، ayat ، Melica
دوست عزیز میشه بیشتر در مورد تمریناتت صحبت کنی که چه تمریناتی انجام میدادی و چطور احساس انرژیت را نسبت به انرژی دیگران بالاتر بردی؟
ترجیحا یک تاپیک مجزا در بخش مقالات ایجاد کن.خوشحال میشیم از تجربیاتت استفاده کنیم.
به تو سر بسته و در پرده بگویــم***تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را
آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی***خودِ تو جان جهانی
گر نهانـی و عیانـی***تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی
تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی***تو خود اسرار نهانی

سپاس شده توسط bashar ، amirkalate ، Taraneh
(11-30-1393، 11:48 عصر)'saeed871' نوشته است: دوست عزیز میشه بیشتر در مورد تمریناتت صحبت کنی که چه تمریناتی انجام میدادی و چطور احساس انرژیت را نسبت به انرژی دیگران بالاتر بردی؟
ترجیحا یک تاپیک مجزا در بخش مقالات ایجاد کن.خوشحال میشیم از تجربیاتت استفاده کنیم.

سلام
حتما من هم خوشحال میشم از تجارب دیگران بهره مند میشم 

سپاس شده توسط bashar ، Taraneh
سلام باتوجه به مطالبی که آموختم انرژی در داخل بدن از زیرزبان شروع میشه ودرپینگالا که درطرف چپ سوشومناست جریان پیدا میکنه واز بالا به پایین درحرکته ووقتی به پایینترین چاکرا رسید وارد کانال آیدا که در طرف راسته میشه وبه سمت بالا تا سقف دهان میرسه به خاطرهمین گفته میشه موقع خود درمانی زبان به سقف دهان چسبیده باشه تا جریان انرژی در هردو کانال برابربشه وازطریق اتصال زبان باسقف دهان مدار انرژی دربدن فعال بشه پس جریان انرژی داخل بدن ازچپ به راسته یعنی درخلاف جهت عقربه ساعت ودرخارج ازبدن موافق حرکت عقربه هاست .
 سپاس شده توسط FATIMAA ، bashar ، konda ، Taraneh ، Valizadeh ، amirkalate ، mina_sadat1360 ، RealArt ، رزم آور نور ، مریم ، hirad ، Mahmod

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان