امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کتاب چهل دیدار (هفت سودا)
با سلام به تمام دوستان عزیز
کتابی که لینکش رو برای دانلود گذاشتم نوشته فرامرز کوثری (کیمیا) است  کتاب فوق العاده زیبا ، مفید ، ساده و تأثیر گذاری است .
کمتر کتابی در زمینه خوشناسی توسط نویسنده ایرانی نوشته شده که اینهمه تأثیر گذار بوده باشه . در اصل کتاب چهل دیدار  بصورت کتاب منتشر نشده بلکه در 40 قسمت جداگانه در 40 شماره مجله موفقیت چاپ شده است . 5 قسمت پایانی کتاب به سختی و پس از یکسال موفق به تهیه اش شدم  چون اصلاً تو اینترنت هم نبود . 
از همه دوستان دعوت میکنم اونو بخونید یکی دو قسمتشو که بخونید تا تمومش نکنید آروم نمیشید . 

کد:
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=9c436dc113b0fcfef922f1ce92411e2f
مقدمه کتاب (که در کتاب نیومده و از سایت نویسنده برداشت شده) :

همه انسانها به دنبال موفقيت هستند . در زمينه هاي مالي . اعتباري و ... و اين طبيعت انسان است و شايد اينها جزئي از رسيدن انسان به كمال باشد .مطالبي كه ذيلا مي خوانيد برگرفته از جزوه اي با نام هفت سوداست كه من اولين بار آنرا سال گذشته خواندم و جالب بود كه با خواندن هر جمله از آن شايد سوالي از ذهن من برطرف مي شد . من در حالي شما را به خواندن اين مطلب دعوت مي كنم كه خود از مطالب آن بسيار بهره بر ده ام .
شايد شما خدامراد را نشناسيد . شايد اين اسم براي شما خيلي عامي و ساده به نظر برسد . اما براي من خدامراد يك اسم نيست ، بلكه يك طريقت كامل براي انديشيدن و زيستن محسوب مي شود . شخصيت "خدامراد" ، ابتدا در ماهنامه ايراني موفقيت در سالهاي 1999 تا 2003 ميلادي در قالب رماني عرفاني به نام "چهل ديدار" معرفي شد .

خدامراد در ابتداي اين رمان به صورت پيرمرد باغبان و گوشه گيري ظاهر شد كه در خلوت باغي در حومه شهر فارغ از تمام آشفتگي هاي زندگي به خود مشغول بود و به ديگران كاري نداشت. اما بعدها دانشجويي جوان به نام " كيميا" سر راه او قرار مي گيرد و از او راه و نشان هوشمندتر شدن و نبوغ را مي طلبد . خدا مراد به سبك عرفاي خاور به جاي اينكه به او انديشه جديدي ارائه دهد ، به انديشنده و موتور توليد فكر او حمله مي كند و تمام نظام توليد انديشه او را زير سوال مي برد . در مراحل اول به او نشان مي دهد كه نظام انديشه انسان،نظام چندان قابل اعتمادي نيست و تمام مشكلات زندگي انسانها به خاطر ذات ناتواني همين نظام تفكري است و در مرحله بعد با كشاندن "كيميا "به صحنه ها ي واقعي زندگي به او نشان مي دهد كه همين نظام به ظاهر ناتوان مولد فكر در انسان ،به خاطر اهميتي كه از سوي جامعه انساني به آن داده شده ،به طور ماهرانه ، تمام تار و پود وجود انسان را در بر گرفته و اجازه نمي دهد كه شخص به گونه اي ديگر(يا به قول خدامراد ، راحت و آزاد مانند يك انسان ) زندگي كند !در اواخر رمان ،خدامراد تبديل به يك راه حل عملي براي زندگي در عصر به ظاهر آشفته و پيچيده تكنولوژي ارتباطات و اطلاعات در آمد و او از قالب يك شخص ، به صورت يك نگرش ديگر گونه به زندگي يا به عبارتي به شكل "يك شيوه جديد برخورد با زندگي "در آمد. شيوه اي كه اساس آن تقويت اقتدار شخصي در وجود فرد و رساندن او به مرحله اي است كه شخص توانايي "خود آ مرادشدن " يا گرفتن تمام مرادهاي و آرزوهاي خود از درون خود برسد .

در اواخر رمان چهل ديدار، "خدامراد" پير مرد در قالب ميلونها "خود آمراد "هويت مي يابد و به صورت يك موجود با عزت نفس و اقتدار شخصي بي نهايت ،مدعي زندگي سالم و بي عيب و نقص در هزاره سوم ميلادي مي شود."خودآمرادي "به هيچ وجه يك شيوه جديد نيست كه شخصيتي مانند "كيميا "يا "خدامراد"يا هر فرد ديگري مخترع و مبتكر آن باشد .يك "خود آمراد"مي تواند يك نويسنده باشد ،يا يك مسيحي و يا يك فرد بي اعتقاد به خدا و يا مهندس يا پزشك يا چوپان ! خودآمرادي يك شيوه زندگي است و در رمان عرفاني چهل ديدار ، شما در خواهيد يافت كه "خودآمراد گونه زيستن " همان روش معجزه آفريني است كه تمام انسانهاي سرخورده از مكاتب شبه عرفاني و روشنفكرانه در جستجوي آن هستند و براي دست يافتن به آن به هر دربستهاي چنگ ميزنند .اين جزوه "هفت سودا" نام گرفته است و مجموعه نظم يافته و مرتب شده اي از ديگاههاي كليدي خدامراد نسبت به زندگي و كائنات مي باشد .

فیض روح القدس اگر باز مدد فرماید           دیگران هم بکنند آنچه مسیحا میکرد  (حافظ)
 سپاس شده توسط Saeed141 ، annasufia ، ebi7777 ، farbod ، konda ، Reza809 ، MehrdadS ، sahand110a ، saeed871 ، azin ، goodboy_313 ، مریم ، farcry ، Taraneh ، Valizadeh ، Barani ، حمیدرضا مدبر ، Nidra ، baharan ، tommy99 ، Ali_raz ، bashar ، رزم آور نور ، Samiji ، مهدی7 ، Farzam.s ، chakavak3 ، RealArt
سلام به دوستان عزیز
جهت تکمیل کتاب « چهل دیدار » ، 2 فایل صوتی در خصوص هفت سودا (هفت جنون) به آدرس زیر در سایت قرار گرفته است .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ضمناً نگرشهای خدامراد نیز که شامل 5 فایل صوتی است نیز به آدرس زیر قابل دانلود است .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیض روح القدس اگر باز مدد فرماید           دیگران هم بکنند آنچه مسیحا میکرد  (حافظ)
 سپاس شده توسط konda ، Saeed141 ، farbod ، ebi7777 ، saeed871 ، sahand110a ، Reza809 ، annasufia ، farcry ، Taraneh ، Barani ، حمیدرضا مدبر ، Nidra ، tommy99 ، bashar ، sama modabber ، Samiji ، Farzam.s
این کتاب واقعا محشره خیلی از نگرش های منو نسبت به زندگی دچار تحول کرده به همهی دوستان پیشنهاد میکنم اول از این کتاب واسه مطالعه شروع کنند.واقعا تاثیر شگرفی داره[img]images/smilies/heart.gif[/img]
به تو سر بسته و در پرده بگویــم***تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را
آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی***خودِ تو جان جهانی
گر نهانـی و عیانـی***تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی
تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی***تو خود اسرار نهانی

سپاس شده توسط جویا ، annasufia ، Eagle ، 777 ، Saeed141 ، شيوا ، داود ، Taraneh ، bashar
واقعا میبخشید بابت بالاآوردن این تاپیک بسیار قدیمی اما متاسفانه لینک سالمی (و به این کاملی که در توضیحات گفته شده) در اینترنت پیدا نکردم.
تقاضا دارم دوباره آپلودش کنید.
با تشکر : )
 سپاس شده توسط milad.mash ، Samiji
کد پی‌اچ‌پی:
https://www.mediafire.com/?za81h3v9vgeka02
https://www.mediafire.com/?9dtt7u8uolwxbln
https://www.mediafire.com/?4c6u4wp19dgwhwk
https://www.mediafire.com/?yai3in3hud0emlw 
بفرما دوست عزیز Heart
به تو سر بسته و در پرده بگویــم***تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را
آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی***خودِ تو جان جهانی
گر نهانـی و عیانـی***تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی
تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی***تو خود اسرار نهانی

سپاس شده توسط milad.mash ، bashar ، Kundalini ، amirkalate ، baharan ، Samiji ، exlord ، mahtabyalda ، مهدی7 ، Farzam.s
(7-23-1393، 06:16 عصر)777 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزیز
جهت تکمیل کتاب « چهل دیدار » ، 2 فایل صوتی در خصوص هفت سودا (هفت جنون) به آدرس زیر در سایت قرار گرفته است .

ضمناً نگرشهای خدامراد نیز که شامل 5 فایل صوتی است نیز به آدرس زیر قابل دانلود است .

دوست عزیز اگر مقدور است،محبت کنید و مجددا این 5 فایل صوتی ( که متاسفانه حذف شده ) رو قرار بدید.

سپاس از شما
فرزام
 سپاس شده توسط bashar ، Reza809 ، jafar ، chakavak3
سلام .من نمیتونم کتاب رو دانلود کنم

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان