امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محاسبه رنگ هاله بوسیله تاریخ تولد !!
با سلام به دوستان عزیز
مقاله ای 6 صفحه ای در خصوص « نحوه محاسبه رنگ هاله » به همراه خصوصیات هر کدام از این رنگها در هاله انسان ، به آدرس زیر قرار گرفته است . بنده از صحت و سقم و اعتبار این محاسبه بی اطلاع هستم ولی خصوصیات رنگ هاله محاسبه شده برای خودم با خصوصیات روحیم مطابقت داشت (با درصد بالا)

کد:
http://s5.picofile.com/file/8149311276/%D9%85%D8%AD%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D9%87_%D8%B1%D9%86%DA%AF_%D9%87%D8%A7%D9%84%D9%87.docx.html
فیض روح القدس اگر باز مدد فرماید           دیگران هم بکنند آنچه مسیحا میکرد  (حافظ)
 سپاس شده توسط goodboy_313 ، ebi7777 ، Saeed141 ، MehrdadS ، arp220 ، sahand110a ، negaradfar ، Taraneh ، bashar ، nina ، مریم ، maryam ، فاطمه ، دریا ، sito ، beny ، White swan ، Somi ، رها66 ، Samiji ، RealArt
خب من همیشه هاله خودم رو به دورنگ زرد و آبی میدیدم که گاهی تیره تر و گاهی روشن تره. در این روش هم رنگ هاله من سبز در اومد که از ترکیب آبی و زرد بوجود میاد. نمی دونم روشش درسته یا نه ولی خب خصوصیات فرد با هاله سبز به شخصیت من نزدیک تر به نظر می رسید.
 سپاس شده توسط armit ، bashar ، FATIMAA ، Taraneh ، فاطمه ، رها66 ، chakavak3
با سلام خدمت 777

من قبلا با یک دستگاهی هالم رو اسکن کردم و عکس و گزارشش رو هم دارم اون موقع به من گفتن هالتون زرد رنگه که حدود
40درصد با روحیاتم جور در میومد .

ولی الان با این محاسبه ای که در این مقاله هست رنگ نیلی بدست اومد که خیلی بیشتر حدود 80درصد با روحیاتم
سازگاری داره .فکر کنم این محاسبه درست تر هست . حالا دوستان دیگه هم اگه محاسبه کنن سقم و صحتش معلوم میشه.

باتشکر
برای کسی که ایمان دارد ناممکن وجود ندارد .
*
 سپاس شده توسط bashar ، Taraneh ، فاطمه ، رها66 ، chakavak3
سلام فاطیمای عزیز
تا اونجایی که بنده اطلاع دارم هاله ی اطراف ما با توجه به احوال ما فرق میکنه یعنی وقتی استرس بگیری با وقتی که آرامش داشته باشی رنگ هاله فرق میکنه مثلا وقتی عصبانی هستی رنگ هاله به خاکستری تغییر میکنه.
 سپاس شده توسط bashar ، FATIMAA ، Taraneh ، فاطمه ، رها66
چیزی که برای من محاسبه شد با شخصیتم هیچ ارتباطی نداشت!
 سپاس شده توسط bashar ، FATIMAA ، Taraneh ، فاطمه ، رها66
سلام.این محاسبه جالبی بود , من رنگ سبز خیلی بهم میاد و یه جا تو اینترنت خوندم وقتی رنگ لباسی که میپوشیم با رنگ هاله یکی باشه اون رنگ بیشتر به ما میاد منم رو همین حساب فکرمیکنم رنگ هاله من سبزه . جالب اینه که این محاسبه رو که انجام دادم هم نتیجه همین شد! 
ولی سؤالای دارم اینکه میگن رنگ هاله سبزه , قرمزه , و.... این یعنی چی مگه هاله از رنگهای مختلف تشکیل نشده آیامنظور رنگ غالب هست؟
 مگر نه اینکه در شرایط مختلف رنگ هاله تغییر میکنه آیا رنگ هاله باید در مواقع خاصی دیده بشه مثلا موقع استراحت ؟ 
در ضمن من خیلی وقته دارم تمرینات هاله بینی انجام میدم هاله تک رنگها رو خیلی راحت و با یه تمرکز کوچولو میبینم ولی در مورد هاله انسان چیز شفافی نمیبینم مثلا هاله خودم مثل نور چراغهای خیابان در زیر باران هست خیلی مبهمه ولی متوجه رنگی غیر از رنگ پوست بدنم شدم یه لحظه تا میاد پررنگ و واضح بشه بلافاصله کمرنگ و ناپدید میشه میخام بدونم این چیزی که میبینم همون هاله هست؟ 
ببخشید اگر خیلی سؤال میکنم, یه سؤال دیگه هم دارم وقتی میگن رنگ هاله فلان رنگه منظور هاله درونی هست یا کلا تمام هالهها؟
خیلی به جوابتون نیازمندم خواهشا جواب بدید ممنون
 سپاس شده توسط فاطمه ، Valizadeh ، رها66
با درودهای فراوان 
بسیار سپاسگزارم از پستهای بسیار ارزنده شما .
دریا

Heart Heart Heart Heart Heart Heart
با عرض خوش آمدگویی به شما دوست عزیز
لطفا قوانین سایت را مرور بفرمایید
و برای تشکر از دکمه سپاس استفاده فرمایید
 سپاس شده توسط bashar ، babak16 ، فاطمه ، رها66
چه جالب .جواب بدست اومده با این فرمول دقیقا رنگ هاله ی منه.
سلام
محاسبه خوبی بودویکی از رنگهای هاله مرا در بر می گرفت.طبق گفته بعضی هاله بینان سه رنگ در هاله من دیده میشه که یکیش با این محاسبه درست بود.والبته خودمم گاهی میبینم.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان