امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چشم حقیقت بین
لطفاً اگر در زمینه گشوده شدن چشم سوم هم تکنیکهایی برای دریافت انرژیهایی که مرتبط با باز شدن ، کنترل و محافظت از چشم سوم رو بفرمایید

با تشکر
 سپاس شده توسط sahand110a ، zohre11 ، solar ، عبدالله ، shahrooz518 ، kimiasang ، saeed871 ، bashar ، amirkalate ، Taraneh
یکی از راههایی رو که من خودم امتحان کردم و احساس می کنم غده صنوبری رو خیلی تحریک می کنه رو در زیر توضیح میدم :
ابتدا از انرژی بنفش نقره برای پاک سازی همه چاکرا ها استفاده کنید و در حالیکه خودتون رو در یک توپ از انرژی طلایی غوطه ور می کنید انرژی کندالینی رو فعال می کنید اونو از ستون فقرات بالا بیارید و در انتهای ستون فقرات روی غده صنوبری متمرکزش کنید بعد از حدود یک دقیقه از محل غده صنوبری اونو متمرکز کنید پشت پلک فرضی چشم سوم و تجسم کنید که این انرژی فشار زیادی رو داره وارد می کنه که این پلک رو کنار بزنه این تمرکز بر روی پشت پلک رو در حد تحمل و ظرفیت باید انجام داد . من این تمرکز رو تا وقتی ادامه میدم که احساس درد خفیف در قسمت پیشانی و بین دو ابرو میکنم . بعد از این مرحله انرژی کندالینی رو بر گردونید و از قسمت تاج اونو بالا ببرید و مثل ذرات انرژی اونو بصورت بارش بر روی بدنتون جذبش کنید .

لطفاً نظراتون رو در باره این روش اعلام بفرمایید .
 سپاس شده توسط solar ، عبدالله ، shahrooz518 ، kimiasang ، saeed871 ، bashar ، Taraneh ، sama modabber
سلام .
از دوستانی که اطلاعات بیشتری در این مورد دارن خواهش می‌کنم بیشتر در مورد نحوه باز شدن چشم سوم توضیح بدن(اعضای لایت ورک)که بیشتر با انرژیها کار کردن بهتر می‌تونن کمک کنن تا باقی‌ کاربرها در این مورد اطلاعات کسب کنن و به کار بگیرن.
متشکرم.
 سپاس شده توسط samieifard ، عبدالله ، shahrooz518 ، kimiasang ، saeed871 ، bashar ، Taraneh ، konda
سلام به تمامی دوستان

.من اومدم با یک راه درمانی برای کمک به چشم سوم

.مقداری خاک شیر را پودر کنید و با مقداری گلاب مخلوط کنید تا به صورت خمیر دربیاد

بعد این خمیر را به پیشانی و محل سینوس هاتون بمالید و به مدت چند دقیقه بزارید

روی اون محل بمونه... مقداری میسوزه... نگران نباشید... بعد از حدود پنج الی شش دقیقه

خمیر رو پاک کنید. می تونید این کار رو چند بار در روز انجام بدید. چند روز در هفته کافیه که به

.مقصودمون برسیم

فواید این کار این هست که باعث میشه سینوس هاتون خشک بشه و به باز شدن چشم سوم

کمک کنه مخصوصا برای کسانی که تمرین چشم سوم رو هم انجام میدن مناسب هست
من اینو توی یک سایت دیدم.درست و غلطش بیفته گردن صاحب سایت.نرید سر و صورت خودتون رو بسوزونید بگید انا صوفیا گفتا.

...تا بعد
 سپاس شده توسط عبدالله ، narika ، FATIMAA ، shahrooz518 ، kimiasang ، saeed871 ، bashar ، Taraneh ، konda ، beny ، arman23
اینگونه تمرینات فقط جنبه تحریک کننده چشم سوم در بدن فیزیکی را دارد ، مثلا برخی روغنهای هندی و از این قبیل مثل روغن ببر و همچین چیزهایی هست که وقتی آن قسمت را به آن آغشته می کنید باعث تحریک شدن نقطه مورد نظر در پوست میشه و متعاقبا باعث میشه که حواس شما در اون ناحیه متمرکز شود

البته برخی چیزها هم هستند که واقعا در بعد اتریک روی چشم سوم تاثیر دارند مثل بهاسما ( ویبوتی، خاکستر مقدس ) و کوم کوم که هندوها به پیشانی می زنند و تاثیرات درمانی ، روحانی فوق العاده دارد
لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.

قبل از اقدام به دریافت همسویی ها و استفاده از آموزشهای سایت ،( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
و ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) را
مطالعه نمائید
.

سوالاتی که در پیغام خصوصی پرسیده شوند پاسخ داده نخواهند شد، فقط در انجمن سوال کنید.

به دلیل محدودیت زمانی و مشغله قادر به پاسخگویی به همه پیامهای خصوصی و ایمیل نیستم، لطفا فقط در مورد موارد خیلی ضروی پیام دهید در غیر اینصورت نمیتونم پاسخ بدم.

بنده در انجمن امور درمانی انجام نمیدم. لطفا درخواست درمان نفرستید.

یکی از درسهای بزرگترین معنویت این است: بیشتر حس کن، کمتر فکر کن.
 سپاس شده توسط annasufia ، Eagle ، sahand110a ، zohre11 ، abbasss ، shiva ، ساتیا ، عبدالله ، ye doost ، narika ، Fatimaa-R ، zartosht ، shahrooz518 ، kimiasang ، saeed871 ، 777 ، bashar ، Taraneh ، konda ، arp220 ، سنجاقک ، maryam ، beny ، arman23
با سلام.
از خدا خواهیم توفیق عمل نا برده رنج گنج میسر نمی‌شود

امیدوارم دوستانی که به اندازهٔ کافی‌ رشد کردن از نظر روحی‌ بتونن از این روش‌ها هم برای باز کردن چشم سومشون استفاده کنن.

دوستمون سهند توی یک کامنت نوشته بود که منتظر زمان مناسب برای این کار هستش.
به نظر من هم اگه زمان مناسبش برسه خودش باز می‌شه.
 سپاس شده توسط عبدالله ، ye doost ، narika ، zartosht ، shahrooz518 ، kimiasang ، جویا ، bashar ، Taraneh ، konda ، bernadet ، arman23
نکته خیلی خوبی گفتید ، همیشه بهتره توانایی های سایکیک رو اجازه بدین همراه با رشد معنویتون جلو برن ، زمانی که به پختگی لازم برسید توانایی که در اون زمان آمادگیش رو دارید خودش فعال میشه

خیلی ها رو دیدم که سر خود همش دنبال فعالسازی این توانایی ها بودن و وقتی به دست آورده بودن اون توانایی بیشتر بهشون ضرر زده بود تا مفید بشه و واقعا از زمین و آسمون می خواستن که تواناییشون رو از دست بدن ! البته این شاید برای بعضیها عجیب یا غیر منطقی باشه ! ولی اونایی که تجربش کردند منظورم رو می فهمند !
لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.

قبل از اقدام به دریافت همسویی ها و استفاده از آموزشهای سایت ،( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
و ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) را
مطالعه نمائید
.

سوالاتی که در پیغام خصوصی پرسیده شوند پاسخ داده نخواهند شد، فقط در انجمن سوال کنید.

به دلیل محدودیت زمانی و مشغله قادر به پاسخگویی به همه پیامهای خصوصی و ایمیل نیستم، لطفا فقط در مورد موارد خیلی ضروی پیام دهید در غیر اینصورت نمیتونم پاسخ بدم.

بنده در انجمن امور درمانی انجام نمیدم. لطفا درخواست درمان نفرستید.

یکی از درسهای بزرگترین معنویت این است: بیشتر حس کن، کمتر فکر کن.
 سپاس شده توسط sahand110a ، ramia ، annasufia ، zohre11 ، Eagle ، ساتیا ، عبدالله ، ye doost ، narika ، Fatimaa-R ، zartosht ، mohammadrms ، MehrdadS ، shahrooz518 ، kimiasang ، جویا ، saeed871 ، ebi7777 ، رزم آور نور ، omid ، 777 ، bashar ، Taraneh ، amirkalate ، konda ، bernadet ، rainbow ، FATIMAA ، سنجاقک ، arman23 ، پاييز ، فاطمه ، farzad78 ، beny ، shahbalout
(1-10-1391، 03:06 صبح)Mahacita Bahuruci نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نکته خیلی خوبی گفتید ، همیشه بهتره توانایی های سایکیک رو اجازه بدین همراه با رشد معنویتون جلو برن ، زمانی که به پختگی لازم برسید توانایی که در اون زمان آمادگیش رو دارید خودش فعال میشه

خیلی ها رو دیدم که سر خود همش دنبال فعالسازی این توانایی ها بودن و وقتی به دست آورده بودن اون توانایی بیشتر بهشون ضرر زده بود تا مفید بشه و واقعا از زمین و آسمون می خواستن که تواناییشون رو از دست بدن ! البته این شاید برای بعضیها عجیب یا غیر منظقی باشه ! ولی اونایی که تجربش کردند منظورم رو می فهمند !

دقیقا درسته !!!! آرزو میکنید که به زندگی عادی تون برگردید و هیچوقت هم اینکار رو نمیکردید .
هر چیزی زمانی داره !!!
OseKoton Olekho Aseini Smile
 سپاس شده توسط annasufia ، zohre11 ، Mahacita Bahuruci ، عبدالله ، ye doost ، narika ، Fatimaa-R ، mohammadrms ، kimiasang ، جویا ، saeed871 ، 777 ، bashar ، amirkalate ، Taraneh ، konda
با تشکر از همه دوستان
سجده طولانی مدت و ذکر یونسیه (لااله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین ) برای باز شدن چشم سوم خوب هستند . هم زمان با باز شدن چشم سوم باید تونایی کنترل اون رو هم یاد گرفت و در زمان مناسب از اون استفاده کرد . پاک نگه داشتن چاکراها هم سرعت باز شدن چشم سوم رو هم تسریع می کنه
 سپاس شده توسط sahand110a ، annasufia ، solar ، عبدالله ، ye doost ، narika ، Fatimaa-R ، abbasss ، shahrooz518 ، MehrdadS ، kimiasang ، saeed871 ، bashar ، Taraneh ، konda ، bernadet ، RealArt
با سلام.
ذکر یونسیه یکی‌ از ذکر‌های هستش که اهل عرفان ازش استفاده می‌کنن.پیش از تشرف به این سلسله‌ فقط با اجازهٔ پیر باید این ذکر تکرار بشه.بدون اجازهٔ پیر هیچ صلاح نیست که در گفتن این ذکر مداومت کنید.
خواهشا این کار رو نکنید.
 سپاس شده توسط عبدالله ، Saeed141 ، narika ، MehrdadS ، kimiasang ، saeed871 ، bashar ، Taraneh ، konda

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان