امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های تلپاتیک
دوستان یه تجربه ظاهرا تله پاتیک داشتم که مایلم با شما به اشتراک بگذارم
روز جمعه ای رفته بودم طبیعت بالای کوه البته کنار جاده بود و ماشین های زیادی میرفتن می اومدن. من تقریبا عادت کرده بودم هروقت نکته یا مساله مهمی به ذهنم میرسید سریع تو نوت گوشی یادداشت کنم چون زود یادم میره...و همینطور هم شد بالای کوه یه چیزی به ذهنم رسید طبق عادت شروع کردم نوت زدن که احساس کردم یه موج نفرت به من برخورد کرد انگار بهم شلیک شده نگاهمو گذاشتم تو جاده دیدم کسی بغل دست راننده پراید داشت یه چیزی با نفرت میگفت...
با خودم گفتم مگه چیکار کردم مورد خشم قرار گرفتم قبلا یه مدتی تمرینات ارتباطت با ناخوداگاه انجام داده بودم از ناخوداگاه خواستم بهم کمک کنه دلیلشو بفهمم بعد مسیله رو فراموش کردم
یک دقیقه بعد یه دفعه صدایی داخل سرم پیچید دقیقا حس کردم تن صدای همون اقای مسن بود
گفت بدم میاد از این جوونا، همش سرشون توی گوشیشونه
 سپاس شده توسط farda123 ، ayat ، bashar ، یکتا ، White swan ، sito ، esmaeil ، arp220 ، RealArt
منم همین امروز یه تجربه تله پاتیک با پدرم داشتم. از صبح فرستاده بودمش دنبال اسپری رنگی گه میخواستم و هرجا میرفت نداشتن . دوباره یک ساعت پیش فرستادمش و قشنگ مغازه اولی که رفت حس کردم زنگ میزنه بگه ندارن و یک چیز دیگه دارن و چیکار کنم و دقیقا این کارو کرد ! رفت مغازه ی دومی اونجا که بود و بهم نگفته بود هست، یکدفعه یه موج آرامشو از سمتش حس کردم که اونجاست و پیداش کرده و خیالش راحت شده و وقتی اومد خونه دیدم خریده و درست متوجه شده بودم Smile
شاید آینده ای ناشناخته از گذشته ای که نمیتونیم ازش دل بکنیم بهتر باشه ، پس تغییرات رو با آغوشی باز بپذیریم ...
2 ‌  ‌
 سپاس شده توسط یکتا ، farda123 ، bashar ، ahmadreza ، sito ، esmaeil ، فاطمه

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان