امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هیپنوتیزم
Rainbow 
سلام 
با اجازه ماها چیتای عزیز
در این تایپیک میخوام آموزشهای هیپنوتیزم که از اساتید مطرح کشور دریافت کردم در اختیار دوستان قرار بدم و امیدوارم که گره بسیاری از مشکلات براشون باز بشه چون خودم تجربه کردم و دیدم که در حالت هیپنوتیزم پیشرفت بسیار سریعتر و لذتبخش تر است و کارهایی که نمیتونین در حالت عادی انجام بدین در حالت هیپنوتیزم بسیار راحت تره به خصوص ریلکسیشن که پایه ی تمام فعالیتهای فراروانیه همچنین یرنامه ریزی ذهن ناخوداگاه تا هنگامی که حتی مشغول کارهای روزمره هستید پیشرفتتون انجام بشه بدون اینکه متوجه بشین
دوستانی که موافقن  نظرشونو اعلام کنند
 سپاس شده توسط nina ، Taraneh ، 313 ، saeed871 ، labkhand ، borjsazejavan ، Eagle ، bashar ، MehrdadS ، bidary ، wind ، Reza809 ، مریم ، Saeed141 ، جویا ، zartosht ، yasinsepehri ، abbasss ، shina ، FATIMAA ، پاييز ، دانیال ، goldstar69 ، sito ، mina_sadat1360 ، RealArt ، ebi7777 ، hiv_p7 ، arp220 ، mahtabyalda ، ayat ، maryam2090 ، zohrearian ، Melica
دوست عزیز شما مطالبو قرار بده اگه خلاف قوانین نباشه(که مطمئنا نیست) خیلی هم استقبال میکنیم
به تو سر بسته و در پرده بگویــم***تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را
آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی***خودِ تو جان جهانی
گر نهانـی و عیانـی***تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی
تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی***تو خود اسرار نهانی

سپاس شده توسط Eagle ، bashar ، amirkalate ، kohyar ، دانیال ، hiv_p7 ، maryam2090
5- برگذاری دوره مجازی در انجمن ، ارسال همسویی و معرفی هرگونه سیستم و یا جلسات درمانی و... فقط توسط مدیران و یا کسانی که به آنها اجازه داده شده ممکن می باشد.

باید دید هیپنوتیزم هم شامل این قانون میشه یا نه؟
 سپاس شده توسط saeed871 ، Eagle ، bashar ، amirkalate ، 777 ، جویا ، Reza809 ، مریم ، دانیال ، maryam2090
فکر نکنم موردی داشته باشه.اگه سعید تردید داری با استاد هماهنگ کن و این پست هارو هم پاک کن(بی زحمت) تاپیک داره شلوغ میشه.

سپاس شده توسط Eagle ، bashar ، Saeed141 ، amirkalate ، maryam2090
بسیار موافقم و امیدوارم که ماهاچیتا هم موافق باشن.
باور کنید خیلی کمک میکنه به لایت ورک[img]images/smilies/heart.gif[/img]
OseKoton Olekho Aseini Smile
 سپاس شده توسط saeed871 ، bashar ، amirkalate ، Reza809 ، maryam2090
سلام 
دوستانی که میتونن با مدیر سایت هماهنگ کنن  لطفا سوال کنن در صورتی که مشکلی نداره خلاصه ای از مطالب مهم که قابل استفاده باشه برای دوستان قرار بدم 
فقط میخوام بدونین که قبل اینکه وارد کلاسهای هیپنوتیزم بشم اکثر کتابهای مربوطه رو خونده بودم ولی تنها قادر بودم 5 درصد افراد رو هیپنوتیزم کنم اونم تلقین پذیرای شدید رو اما پس از کلاسها تقریبا بجز بعضی موارد استثنایی تقریبا همه رو هیپنوتیزم میکردم البته  هدف من اینه که دوستان از این روشها برای پیشرفت روحی ومعنوی خودشون (منظورم بیشتر خود هیپنوتیزمه) ودیگران استفاده کنن نه سو استفاده از دیگران  در واقع  حالا میفهمم که چرا در هر رشته ای که کتابها رو میخونیم با اینکه تقریبا بیشتر دانشش آموخته ایم باز هم موفقیت چندانی نصیبمون نمیشه چیزایی هستن که حتما باید یکی بیاد بهتون بگه وگرنه با وجود اینکه تو کتابها هم هستند باز متوجه نخواهید شد

باز هم تاکید میکنم که هدف من چیز مجزایی نیست و در واقع تمام این روشها برای پیشرفت و توسعه معنوی و روحیه مثل غذاهای مختلف که برای رشد بدن لازمند 
 سپاس شده توسط saeed871 ، Eagle ، bidary ، bashar ، wind ، Taraneh ، مریم ، Reza809 ، پاييز ، دانیال ، محمدمسعود ، لیلا لرد ، sito ، mina_sadat1360 ، Solmazazimzadeh ، ebi7777 ، hiv_p7 ، maryam2090 ، Melica
بسیار عالی .منتظر آموزشاتون هستیم
 سپاس شده توسط bashar ، amirkalate ، مریم ، Reza809 ، maryam2090
امیر جان ما منتظر آموزشاتون هستیما . بسم الله
 سپاس شده توسط saeed871 ، Reza809 ، maryam2090
امیر جان شروع کن فعلا که ماهاچیتا نیست دلیل نمیشه که ما فعالیت نکنیم یادمه شمشال عزیز حرف قشنگی میزد میگفت که شما خوتون باید راهنمای خودتون باشید همیشه ماهاچیتا نیست یا هر استاد دیگه ای....
شما شروع کن ما با مسولیت خودمون از آموزش استفاده میکنیم.

سپاس شده توسط amirkalate ، Taraneh ، maryam2090
سلام دوست عزیز
البته باید بدونیم که مدیر سایت برای راه اندازی و بروز رسانی سایت هزینه هایی اعم از مادی و معنوی پرداخت میکنه بنابراین حق مالکیت و مطالبی که در سایت قرار داده میشه با ایشونه و ما حق نداریم بدون کسب رضایت ایشون اینکار را بکنیم
در هرصورت تا موقعی که استاد تشریف بیارن من تعاریف اولیه رو داخل سایت قرار میدم جهت آشنایی دوستان تا پس از اینکه ماهاچیتای عزیز تشریف آوردن در صورت موافقت بقیه مطالب رو قرار بدم
موفق باشید
 سپاس شده توسط omid ، Taraneh ، Eagle ، مریم ، shina ، ebi7777 ، hiv_p7 ، maryam2090

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان