امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربیات مدیتیشن خود را دوستانتان به اشتراک بگذارید
هدف متعالی روح شما معراج و پیشرفت معنوی می باشد، نه پرواز روح و چیزهای حاشیه ای. به نظر من تجربه بسیار مبارکی داشتید که در اثر اصرار و اراده خودتون بوده و اصلا هم نگران نباشید که چرا تجربه پایدار نبوده چون این تجربیات همیشه موقتی هستند. اجازه ندید دیگران ذهنتون رو با توهمات غلطی چون موجود غیر ارگانیک داری و... مغشوش کنند. انجمن کلی چیز داره که به شما ارائه کنه فقط باید با صبر، و بدون حرص برای تجربه، تمرین کنید.

"یکی از درسهای اصلی بنیادی سلوک معنوی پرورش صبر و شکیبایی و نداشتن حرص برای نتیجه است، که به عبارتی می توان آن را تسلیم نامید"
لطفا! حتما! "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط سنجاقک ، فاطمه ، bashar ، MehrdadS ، ریکی ، Saeed141 ، جویا ، arman23 ، مریم ، شیوا ، 68Mohammad68 ، 68Mohammad68 ، 68Mohammad68 ، پاييز ، محمدمسعود ، beny ، Whitechannel ، mina_sadat1360 ، shahbalout ، goodboy_313 ، ayat ، آیلا ، السا ، chakavak3
با سلام   

دوست عزیز محمد جان من هم به شما  تبریک و خوشامد میگم . راه زیادی رو برای شناخت  و تشخیص ِ حقیقت ِ وجودیتون به جلو رفتید . به عقیده ی سالکان یکی از بهترین راههای رسیدن به حق ، درخواست برای فهمیدنه که شما اون رو در مرحله ای که پشت سر گذاشتید به خودتون تا حدودی اثبات کردید . همونطور که ماهاچیتای عزیز گفت در این سایت معجزات ِ ادراک ِ حق رو  از راههای زیادی میتونید جذب کنید به شرطی که بخوایید و بر روی ِ دریافتشون باز باشید . 

خیر پیش و در پناه حق 

جویا
 سپاس شده توسط سنجاقک ، bashar ، arman23 ، شیوا ، فاطمه ، 68Mohammad68 ، پاييز ، ayat ، Farzam.s ، السا ، chakavak3
(2-9-1395، 02:40 صبح)68Mohammad68 نوشته است: با سلام خدمت استاد ماهاچیتا  و دوستان 
 هرچند یکم طولانی میشه اما لطفا بخوانید و راهنمایی کنید این تمام چیزهایی هست که بر من گذشته 
 ...

سلام دوست عزیز.با اینکه من مبتدی هستم و اطلاعات زیادی ندارم ولی حس میکنم شما کیفیات لازم برای یه سالک خوب شدن رو دارا هستین.دوست من آیا در دنیایی که خداوند مهربان مراقب تو هست؛مخلوقی پیدا میشه که بتونه به تو صدمه بزنه؟!سوال اصلی اینه که تو با ترس شکلی ذهنی از یک موجود ترسناک میسازی یا با اعتماد به خداوند به جلو پیش میری؟ترس و فکر های متعدد تو رو از راه بازمیداره.نترس و به خدا اعتماد کن که اون چراغ راهته.
به شخصه نظرم اینه که مدتی کمتر به مسائل متافیزیکی فکر کنی و مدیتیشن هایی مثل سکوت ذهن یا حتی مدیتیشن دینامیک یا پویا انجام بدی.مدیتیشن سلوکه و متافیزیک علم که واضحا دو چیز متفاوتند.نمیدونم نظرم درسته یا نه.به عنوان یه گزینه بهش فکر کن.از اساتید میخوام که اگر نظرم مشکلی داره حتماً اشاره کنن تا مشکلی پیش نیاد.

با تشکر.التماس دعا.
 سپاس شده توسط bashar ، شیوا ، فاطمه ، 68Mohammad68 ، Whitechannel ، ayat ، chakavak3
یه نظر راجع به این صحبتی که شما کردید دارم, اونم اینه که همه انسان ها میتونن یه سالک خوب باشن و دوم این که بله مخلوقات میتونن به ادم صدمه بزنن,حالا میخواد ارگانیک باشه یا غیرارگانیک
 سپاس شده توسط bashar ، فاطمه ، 68Mohammad68 ، ayat ، Farzam.s ، chakavak3
با سلام به استاد محترم ميخواستم تجربهى بيرون اومدن از جسمم رو بگم يک بار که در حالت مديتيشن دراز کشيده بودم وهمراه با مديتشنم داشتم به خودم ريکى هم ميدادم ريکىشروع کرد رو تنفسم کار کردن وم بباز دمم حي طولانى تر ميشد تا به حدى رسيد که نفسم يکسره شد وديدم از جسمم تقريبآ جدا شدم از بيرون جسمم که گويى يکتکه گوشت بي عرضش بود رو تماشا کردم اون موقع بود که فهميدم من اىن جسم نيستم روحي هستم که تو اين جسم سکونت دارم اين تجربه يک دقيقه بيشتر طول نکشيد وباز برگشتم توجسمم اول ورود به جسمم صحت ميکردم ولى زبانم تکان نميخورد بعد تنسم به ريهام باز گشت اين تجربهي گرانبها پيامى قوى تو زندگى من بود
 سپاس شده توسط فاطمه ، سنجاقک ، 68Mohammad68 ، مریم ، Whitechannel ، bashar ، ayat ، آیلا ، جویا ، chakavak3
با سلام به استاد عالى قدرم بعد از تجربهى يکبار جدا شدن از جسمم هر موقع که مديتيشن وانرژى درمانى ميکردم تا اختلالى روى تنفسم ايجاد مىشد سريعا حالت زوق کردن وترس بهم دست ميداد براى همين دىگه تجربهى بيرون اومدن از جسمم رو نتونستم تجربه کنم مدتهاى زيادى هست که به حالت مراقبه ميشينم ولى زود از اون حالت ميترسم واز مديتيشن بلند ميشم
 سپاس شده توسط فاطمه ، 68Mohammad68 ، ayat
با تشکر از استاد ماها چیتا و دوستانی که راهنمایی کردند و با انرژی مثبتشون دلگرمی دادند
جزوه را دانلود کردم 
و به نیت شفا طبق آموزش به خود انرژی دادم
تجربه خوبی بود
   دستام که روی سینه گذاشته بودم تکان میخورد و چشم هام باز فشرده شد صدای دریافت انرژی را هم در عین انجام و هم اکنون در گوش می شنوم
در عین انجام چند بار  از خود برتر  خاستم که فقط انرژی الهی دریافت کنم  و حس میکردم وقتی این تقاضا را میکنم صدای انرژی در گوش راستم بیشتر از گوش چپ میشود
 التماس دعا دارم، در صورت امکان برایم دعا کنید ، سپاس
 سپاس شده توسط فاطمه ، جویا ، سنجاقک ، amirkalate ، Whitechannel ، bashar ، ayat ، آیلا ، chakavak3
با سلام
اوايل كه من مراقبه ميكردم بيشتر ذهنم مانع مراقبه خوب ميشد و غرق در افكارم ميشدم.
كم كم با مراقبه بيشتر تونستم تا حدودي از ذهن خارج بشم
سعي ميكنم موقع مراقبه در شرايط ارومي باشم و بدون هيچ مزاحمتي
معمولا گاهي از عود براي پاكسازي  استفاده ميكنم و همچنين گوش كردن به مانترا در حين مراقبه حال خوبي به من ميده و بعد مراقبه نشاط خوبي دارم حس تولدي جديد٠ 
زماني كه در طبيعت هستم  نيت ميكنم كه انرزي اون  مكان و دريافت كنم و يا وقتي ميرم حرم مراقبه خوبي ميتونم داشته باشم.
زماني كه تو خونه مراقبه ميكنم بيشتر نورها و تصاوير زيبايي ميبينم كاه فكر ميكنم خوابم ولي وقتي چشم باز ميكنم ميبنم تو مراقبه بودم.
يكي از قشنگترين برنامه هاي زندگيم مراقبه هست و اون زمان واقعا متعلق به خودم هست و ازش لذت ميبرم.
 سپاس شده توسط جویا ، bashar ، ayat ، آیلا ، Melica ، jafar ، chakavak3
سلام و سپاس Heart

اگه قبل از مدیتیشن و همسویی و .. تنفس متناوب داشته باشیم، ذهن خودبه خود خالی میشه . و به مرور یاد میگیره که وقتی حتی نیت میکنیم که مدیتیشن کنیم یا اسکن کنیم یا ارتباطی برقرار کنیم.. خالی شه و فقط پذیرای شهود شه.

دوستتون دارم و از حضورتون در هستی سپاسگزارم Angel
 سپاس شده توسط jafar ، bashar ، chakavak3
سلام و سپاس
Heart
تجربیات مدیتیشن بسیار زیاد اعم از فیزیکی تا انواع بعدهای روحی و ارتعاشی میتونه اتفاق بیفته، از تکان خوردن های بی اراده مانند فیزیوتراپی جسمی برای تسکین دردها تا دیدن زیباییهای بسیار یا حس حضورهای زیبا و لطیف ، بوهای مختلف، تا ارتعاشات حامل پیام و یا صوتهای خارج از قدرت شنوایی انسان و همچنین ارتعاشات همبسنگی کیهانی و ... .
تنها کاری که لازمه اینه که بسته به هدفمون، هدف نذاریم یا قبل از مدیتیشن تقاضامون رو برای درخواستی ، اعلام کنیم.

دوستتون دارم و از حضورتون در هستی سپاسگزارم Angel
 سپاس شده توسط داود ، jafar ، bashar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان